استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
جنگجویان افسانه ای : نبرد در تاریکی

جنگجویان افسانه ای : نبرد در تاریکی

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲۸
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۶/۰۱
تعداد دانلود۲۱ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۴۰
حجم۱۲۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده EMBCGames
‏‏داستان در سرزمین زندگی آغاز می شود - سرزمین زندگی جایی است که پادشاه اوون (Owen) سلطنت خود را بنا و بر آن حکمرانی کرد و جامعه ای سلطنتی برای حفظ و توسعه دانش باستانی تأسیس شد. سحر و جادو ، هنر ، کیمیاگری ، طالع بینی ، پزشکی ، و غیره دانش هایی بودند که به پادشاه اوون کمک کرد تا قدرتمندترین امپراطوری تاریخ را ایجاد کند .

ویدئو معرفی بازی

‏با این حال ، هنگامی که پادشاه اوون سیزدهم سلطنت را به دست گرفت،آرزوی قدرمتندترین فرمانروایی در تاریخ را داشت، امپراطوریی که برای همیشه جاویدان باشد. از این رو، کینگ اوون-13 به دنبال دستیابی به جادوی تاریک برای جاودانگی بود و پس از انجام بسیاری از آزمایشات ناموفق و پی در پی ، سرانجام کینگ اوون-13 اکسیر زندگی را با موفقیت کشف کرد .
‏با این حال ، تراژدی هنگامی شروع شد که عوارض جانبی اکسیر زندگی آغاز شد، استفاده کنندگان اکسیر زندگی به نیمه هیولا و نیمه انسان تبدیل شدند و به تدریج اراده خود را از دست دادند و خونخوار و خونطلب شدند. پادشاهی وارد تاریک ترین دوره تاریخ بشر شد ، بن بستی که رفته رفته همه را نا امید می کرد ، حیوانات و گیاهان نیز با ضایعات حاصل از این آزمایشگاه ها ناقص و ناهنجار به بار می آمدند، بسیاری از شهرها تبدیل به زمین خالی از سکنه شدند و به طور کامل نابود گشتند .
‏سرانجام با بدتر شدن شرایط، الکس (Alex) - نوادگان یکی از 12 جنگجوی افسانه ای تحت پادشاه اوون-اول سفر را برای نجات تاج و تخت آغاز کرد .
‏در جنگجویان افسانه ای ، بازیکنان، الکس را در سرزمین ها هدایت می کنند، هیولاها در گذرگاه ها را نابود می کنند ، اسلحه ها و زره ها را جمع می کنند، مهارت های الکس را تمرین و استحکام را تقویت می بخشند. همچنان که پیش می روند، باید با خطرات پیش رو مقابله کنند .
‏جنگجویان افسانه ای متعلق به ژانر بازی های نقش آفرینی (ARPG) و استراتژی است. شما به سلاح های افسانه ای و مرگبار و زره های محافظ پولادین مجهز خواهید شد و یک شخصیت شکست ناپذیر را رشد خواهید داد .
‏▶ رزم نامه :
‏سفر را شروع کنید ، باید کنترل الکس را در دست بگیرید تا هیولاهای جنگل را از بین ببرد، آنها هر وقت که حضور دارند به الکس حمله می کنند ، هیولاها به تعداد بی نهایت هستند، خیلی سریع تکثیر و زیاد می شوند. الکس جنگجو نه تنها باید با هیولاهای معمولی بجنگد، بلکه ناگزیر است با رئیس بزرگ هیولاها که از مهارتهای بسیار خطرناک برخوردار است و قابلیت وارد کردن آسیب های بسیار شدید دارد، بجنگد. تا آخر خط باید مبارزه کنید و پیروز شوید - یا محکوم به نابودی هستید و باید نابود شوید !
‏▶ تجهیزات و مهارت :
‏سلاح ها و سیستم های زره پوش در جنگجویان افسانه ای در محدوده پنج گانه مختلفی که شامل: اسطوره ، حماسه ، آبی ، سبز ، معمولی است، می چرخند. هر سیستم تسلیحاتی توانایی های مختلفی در نبرد به الکس قهرمان می دهد .
‏مهارت ها و ترکیب ها با توجه به سطح هر بازیکن قفلشان شکسته می شود ، ترکیب های مختلف نبرد توانایی جنگی شما را نشان خواهند داد !
‏▶ ویژگی های کاراکتر :
‏سیستم امتیازات ویژگی متنوع است ، جنگجو ویژگی ها و امتیازات مختلفی دارد ، شما می توانید به یک جنگجوی وحشتناک که می تواند همه هیولاها را جارو کند ، تبدیل شوید. یا اینکه به جنگجویی با توانایی دفاعی مخوف که باز می توانید همه هیولاها را شکست دهید چون نیازی به نگرانی در مورد حملات آنها نیست .
‏▶ ویژگی های اصلی :
‏☆ دو حالت بازی: ماجراجویی و اردوکشی
‏☆ 45 نقشه بازی مربوط به 3 موضوع
‏☆ 3 رئیس و ده ها هیولای وحشی
‏☆ سیستم پاداش روزانه و جوایز منحصر به فرد تکمیل کار
‏☆ سیستم تجهیزات غنی ، سفارشی برای جنگجو
‏کلیدواژه ها: جنگجویان افسانه ای ، نبرد در تاریکی ، بازی جنگی ، بازی هیرو ، جنگ ، نبرد ، استراتژی ، جنگ با هیولاها ، شوالیه تاریکی ، جنگجوی تاریکی ، اسطوره جنگ ، شمشیر بازی ، جنگ شمشیر ، شمشیر آتشی ، بازی ، سرگرمی ، اکشن ، مبارزه ، پادشاهی ، اکسیر زندگی ، سرباز ، سرباز جنگجو، Legendary ، Legendary Warriors ، ِDark War، Dark Warrior ، Dark Knight ، War ، Black War
Some Translations Fixes has Implemented.

نظرات و امتیاز ها

۴۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
حسین شریف
٢٦ مهر ١٤٠١

چرا نمیشه خرید کرد

۱ ۰
کاربر ناشناس
٣ آذر ١٤٠١

عالیییببیییییییییییییی

۰ ۰
محمدحسین بیات
٧ آبان ١٤٠١

عالی عالی عالی عالی عالی بود ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💚💛💜💙❤❤💙❤❤❤❤💛💚💜💜💛💚❤❤❤❤

۱۳ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده