استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی شبیه سازی
جنگجویان افسانه ای : نبرد در تاریکی

جنگجویان افسانه ای : نبرد در تاریکی

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲۸
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۶/۰۱
تعداد دانلود۱۲ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۲۲
حجم۱۲۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده EMBCGames
‏‏داستان در سرزمین زندگی آغاز می شود - سرزمین زندگی جایی است که پادشاه اوون (Owen) سلطنت خود را بنا و بر آن حکمرانی کرد و جامعه ای سلطنتی برای حفظ و توسعه دانش باستانی تأسیس شد. سحر و جادو ، هنر ، کیمیاگری ، طالع بینی ، پزشکی ، و غیره دانش هایی بودند که به پادشاه اوون کمک کرد تا قدرتمندترین امپراطوری تاریخ را ایجاد کند .

ویدئو معرفی بازی

‏با این حال ، هنگامی که پادشاه اوون سیزدهم سلطنت را به دست گرفت،آرزوی قدرمتندترین فرمانروایی در تاریخ را داشت، امپراطوریی که برای همیشه جاویدان باشد. از این رو، کینگ اوون-13 به دنبال دستیابی به جادوی تاریک برای جاودانگی بود و پس از انجام بسیاری از آزمایشات ناموفق و پی در پی ، سرانجام کینگ اوون-13 اکسیر زندگی را با موفقیت کشف کرد .
‏با این حال ، تراژدی هنگامی شروع شد که عوارض جانبی اکسیر زندگی آغاز شد، استفاده کنندگان اکسیر زندگی به نیمه هیولا و نیمه انسان تبدیل شدند و به تدریج اراده خود را از دست دادند و خونخوار و خونطلب شدند. پادشاهی وارد تاریک ترین دوره تاریخ بشر شد ، بن بستی که رفته رفته همه را نا امید می کرد ، حیوانات و گیاهان نیز با ضایعات حاصل از این آزمایشگاه ها ناقص و ناهنجار به بار می آمدند، بسیاری از شهرها تبدیل به زمین خالی از سکنه شدند و به طور کامل نابود گشتند .
‏سرانجام با بدتر شدن شرایط، الکس (Alex) - نوادگان یکی از 12 جنگجوی افسانه ای تحت پادشاه اوون-اول سفر را برای نجات تاج و تخت آغاز کرد .
‏در جنگجویان افسانه ای ، بازیکنان، الکس را در سرزمین ها هدایت می کنند، هیولاها در گذرگاه ها را نابود می کنند ، اسلحه ها و زره ها را جمع می کنند، مهارت های الکس را تمرین و استحکام را تقویت می بخشند. همچنان که پیش می روند، باید با خطرات پیش رو مقابله کنند .
‏جنگجویان افسانه ای متعلق به ژانر بازی های نقش آفرینی (ARPG) و استراتژی است. شما به سلاح های افسانه ای و مرگبار و زره های محافظ پولادین مجهز خواهید شد و یک شخصیت شکست ناپذیر را رشد خواهید داد .
‏▶ رزم نامه :
‏سفر را شروع کنید ، باید کنترل الکس را در دست بگیرید تا هیولاهای جنگل را از بین ببرد، آنها هر وقت که حضور دارند به الکس حمله می کنند ، هیولاها به تعداد بی نهایت هستند، خیلی سریع تکثیر و زیاد می شوند. الکس جنگجو نه تنها باید با هیولاهای معمولی بجنگد، بلکه ناگزیر است با رئیس بزرگ هیولاها که از مهارتهای بسیار خطرناک برخوردار است و قابلیت وارد کردن آسیب های بسیار شدید دارد، بجنگد. تا آخر خط باید مبارزه کنید و پیروز شوید - یا محکوم به نابودی هستید و باید نابود شوید !
‏▶ تجهیزات و مهارت :
‏سلاح ها و سیستم های زره پوش در جنگجویان افسانه ای در محدوده پنج گانه مختلفی که شامل: اسطوره ، حماسه ، آبی ، سبز ، معمولی است، می چرخند. هر سیستم تسلیحاتی توانایی های مختلفی در نبرد به الکس قهرمان می دهد .
‏مهارت ها و ترکیب ها با توجه به سطح هر بازیکن قفلشان شکسته می شود ، ترکیب های مختلف نبرد توانایی جنگی شما را نشان خواهند داد !
‏▶ ویژگی های کاراکتر :
‏سیستم امتیازات ویژگی متنوع است ، جنگجو ویژگی ها و امتیازات مختلفی دارد ، شما می توانید به یک جنگجوی وحشتناک که می تواند همه هیولاها را جارو کند ، تبدیل شوید. یا اینکه به جنگجویی با توانایی دفاعی مخوف که باز می توانید همه هیولاها را شکست دهید چون نیازی به نگرانی در مورد حملات آنها نیست .
‏▶ ویژگی های اصلی :
‏☆ دو حالت بازی: ماجراجویی و اردوکشی
‏☆ 45 نقشه بازی مربوط به 3 موضوع
‏☆ 3 رئیس و ده ها هیولای وحشی
‏☆ سیستم پاداش روزانه و جوایز منحصر به فرد تکمیل کار
‏☆ سیستم تجهیزات غنی ، سفارشی برای جنگجو
‏کلیدواژه ها: جنگجویان افسانه ای ، نبرد در تاریکی ، بازی جنگی ، بازی هیرو ، جنگ ، نبرد ، استراتژی ، جنگ با هیولاها ، شوالیه تاریکی ، جنگجوی تاریکی ، اسطوره جنگ ، شمشیر بازی ، جنگ شمشیر ، شمشیر آتشی ، بازی ، سرگرمی ، اکشن ، مبارزه ، پادشاهی ، اکسیر زندگی ، سرباز ، سرباز جنگجو، Legendary ، Legendary Warriors ، ِDark War، Dark Warrior ، Dark Knight ، War ، Black War
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
Some Translations Fixes has Implemented.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده