استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها کودک
Masha and the Bear: Fishing

Masha and the Bear: Fishing

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۱۶
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۱۰
حجم۹۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده Hippo Kids Games
‏‏یک پیشگویی شگفت انگیز از ماشا و خرس! این بار کارتون محبوب شما را به بازی جالب ماهیگیری دعوت می کند! ماشا و خرس یک کارتون مورد علاقه از کوچکترین بینندگان در سراسر جهان است. این بسیار جالب و هیجان انگیز است برای تماشای داستان در مورد قهرمانان مورد علاقه. اما بسیار جالب است که ماجراهای خودمان را بگذرانیم و از طریق تمام کارها با ماشا و خرس انجام دهیم، وظایفی که با بازی ماهیگیری جدید آماده شد!

ویدئو معرفی بازی

‏بازی های آموزشی برای پسران و دختران نه تنها هیجان انگیز، بلکه بسیار مفید است. آنها توجه، سرعت حرکت، تخیل و چابکی را توسعه می دهند. در این بازی ها بچه ها یاد خواهند گرفت که چگونه شمارش و تمایز رنگ ها را به نمایش بگذارند، بچه ها نیز مهارت های زیادی در زندگی به دست خواهند آورد. چنین بازی هایی برای بچه ها یک آمادگی عالی برای مدرسه است! و این آمادگی مدرسه یک فرایند غافلگیر کننده است که در فرآیند بازی هیجان انگیز بسیار سرگرم کننده و شاد خواهد بود. ما می توانیم ثابت کنیم که این یک فرآیند آسان و نه چندان پیچیده است تا یاد بگیرد که چگونه شمارش، تمایز رنگ ها و مهارت های مفید یاد بگیرند. اما این پایان نیست! امروز ما نه تنها ماهی ها را جذب خواهیم کرد بلکه انواع جدیدی از ساکنین زیر آب را کشف خواهیم کرد! گیم پلی چندگانه یک بازی ماهیگیری جدید با راه های اصلی برای گرفتن ماهی توسط همه بچه ها و بزرگسالان مورد علاقه است! فقط درخت جنگل ما اشکال و رنگ های مختلفی از ماهی ها دارد. تمام وظایف را کنار بگذارید و ماهی را همراه با ما ببرید! کارتون مورد علاقه و شخصیت های سرگرم کننده آن در انتظار شما هستند!
‏این بازی جدید، و همچنین تمام بازی های ما برای بچه ها، کاملا رایگان است. آیا شما آماده هستید که از طریق تمام وظایف بازی بپردازید؟ سپس ماشا و خرس شما را به سفر هیجان انگیز دعوت می کنند! در ارتباط باشید، با ما بمانید، بازی های آموزشی خود را برای پسران و دختران با بچه های خود بازی کنید و با هم سرگرم کننده و شاد باشید.

نظرات و امتیاز ها

۱۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
سولماز باقری
٥ آبان ١٤٠٠

خوب

۱۳ ۴
سونیک
٢٩ خرداد ١٤٠٠

خوب بید

۳ ۱
علی
١٧ فروردین ١٤٠٠

خوبه

۱ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده