خانه بازی فکری
Juicy Match 3: Jam Day - Fun for kids and adults

Juicy Match 3: Jam Day - Fun for kids and adults

تعداد دانلود۳ هزار
حجم۸۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده KB Pro
‏‏بازی اندروید Masha and The Bear Jam Match 3 یک بازی پازل و فکری در سبک بازی های Match 3 میباشد. در این بازی اندرویدی با ماشا و خرسش همراه شوید و با میوه های خوشمزه مرباهای متنوع درست کنید. با قرار دادن میوه های یکسان در کنار هم، میوه ها را جمع آوری کنید و ماموریت هر مرحله از بازی را انجام دهید و به مرحله بعد وارد شوید. پروانه، میوه، شیرینی و … در بازی جمع آوری کنید و خوراکی های خوشمزه با شیرینی ها و میوه های درست کنید.
‏در بازی اندروید Masha and The Bear Jam Match 3 در بیش از ۲۷۰ مرحله مختلف پازل های متنوع و رنگارنگ Match 3 را حل کنید. در طول بازی افزایش دهنده های قدرت و بوسترها را به دست آورید و با استفاده از آنها مراحل سخت را به پایان برسانید. از دوستان ماشا و خرس استفاده کنید و مراحل را سریع تر پیش ببرید. گرافیک این بازی اندرویدی با کیفیت عالی و بینظیری ارائه شده است و بازی در فضاهای متنوع و شاد با حضور کاراکترهای مختلف یک بازی Match 3 جذاب را ارائه داده است.
‏برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Masha and The Bear Jam Match 3 :
‏– بازی پازل و فکری در سبک بازی های Match 3
‏– همراهی با ماشا و خرس برای ساخت مربا
‏– قرار دادن میوه های یکسان در کنار هم و حل پازلها
‏– جمع آوری پروانه، میوه، شیرینی و … در هر مرحله
‏– انجام ماموریت در هر مرحله از بازی
‏– بازی در بیش از ۲۷۰ مرحله مختلف
‏– به دست آوردن افزایش دهنده های قدرت و بوسترها
‏– استفاده از دوستان ماشا و خرس
‏– دارای گرافیک بینظیر و فضاهای متنوع و شاد
‏‏-90 سطح جدید! (تا 3270!)
‏-رفع تعادل برای برخی از سطوح سخت
‏-رفع نقص
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟