استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Pepi Wonder World: Magic Isle!

Pepi Wonder World: Magic Isle!

سرزمین عجایب پپی

نسخه۹.۴.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۳/۲۴
تعداد دانلود۳۰۰ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۵,۵۳۷
حجم۱۶۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده Pepi Play
‏‏در صورت برخورد به خطا و خارج شدن ناگهانی از بازی، مطمئن شوید که از آخرین نسخه بازی سرزمین عجایب پیپی در مایکت استفاده می‌کنید و سپس دوباره وارد بازی شوید.
‏ همه بیایید وبرای دیدن دنیای شگفت انگیز پپی آماده شوید!نقش داستان های افسانه ای که دوست دارید را بازی کنید یا داستان های جدید بسازید.دنیای جزیره ها را ببینید و به جای شوالیه ها،پرنسس ها،اژدها ها،کوتوله ها،تک شاخ ها و نقش های زیاد دیگر بازی کنید!‌‌‌‌‌

ویدئو معرفی بازی

‏ داستان های افسانه ای برای تمام خانواده
‏ تصور کنید که یک خانه ی عروسکی دارید یا یک جعبه ی پر از اسباب بازی های فعال و باحال.این دقیقا چیزی است که در این برنامه به شما تقدیم می شود.تم های فانتزی خانه ی عروسکی که شامل قلعه پادشاه و سیاه چال ها ،یک کوه با معادن کوتوله ها،غار اژدها و مکان های عاشقانه.بچه ها می توانند نقش داستان افسانه ای مورد علاقه ی خود را بازی کنند و یا داستان خود را بسازند.آیا این داستان یک کوتوله ی حیله گر و عشقش به باغ های جادویی خواهد بود؟یا حتما درباره ی یک پرنسس آتشین با اژدهای وفادارش است؟مخلوط جذاب و رنگارنگ محیط ها و شخصیت ها تفاوت و یک ترکیب منحصر به فرد از داستان های قدیمی و جذاب را ارائه می کند.
‏ اهمیت انجام بازی
‏ ما در بازی پپی به ضرورت و اهمیت بازی باور داریم.وقتی ما برنامه های سرگرم کننده و شاد برای خردسالان و بچه ها می سازیم والدین را هم همیشه به پیوستن به آنها در بازی تشویق می کنیم.ما تا جای ممکن اطلاعات خواندنی در بازی را محدود میکنیم و کاملا از چیدن هدف برای کودک خودداری می کنیم،به خاطر ایجاد کنجکاوی و تاثیر کشف کردن.بازی کنید و توانایی های فکری،احساسی و اجتماعی خود را گسترش دهید و کلمات را گسترده کنید و تصور را در خود ایجاد کنید.تمام این تاثیرات وقتی خواهد بود که همراه فرزندتان بازی کنید.این بازی ضربه چند نفره و بازی چند نفره را با شخصیت های هر فرد در یک صفحه پوشش می دهد.
‏ کشف کنید،بشناسید و در بازی نامحدود ما گشت و گذار کنید.
‏ در هنگام بازی بچه ها قادر به حرکت شخصیت ها و اشیا از یک جزیره به جزیره ی دیگر هستند.این جزئیات به خوبی امکانات بازی را افزایش می دهد و تشویق به گشت و گذار و آزمایش می کند.برخی آیتم ها و شخصیت ها در هنگام بازدید از دنیاهای دیگر دارایی های خاثی را از دست داده یا به دست می آورند،تاثیر زیادی بر کنجکاوی و آزمایش کردن دارد.
‏ امکانات مهم و کلیدی
‏ بیش از ۶۰ نقش داستان های افسانه ای:شوالیه ها،پرنسس ها،کوتوله ها و اژدها ها.
‏ تعداد زیادی انیمیشن و صداها-از وسایل موسیقی،آیتم های جالب جادویی،پخت غذای سلطنتی،معادن جواهر،پرتاب با کمان و منجنیق استفاده. کنید!
‏ هر داستان افسانه ای پر از جادو،رازها و شگفتی
‏ هاست.
‏ کلید ها و جواهرات پنهان را پیدا کنید.به دنبال اتاق های مخفی بگردید تا حتی اسباب بازی های بیشتری برای بازی کردن پیدا کنید!
‏ وسایل مختلف بسازید،مخلوطشان کنید و یا به هم وصلشان کنید تا نتیجه ای شگفت انگیز ببینید.
‏ تخم های جادویی را بشکنید تا بچه هیولا های نازی بگیرید.
‏ از قایق برای حمل و نقل شخصیت ها و آیتم ها میان جزایر استفاده کنید.
‏ باهم بازی کنید_بازی از ضربه ی چند نفره برای بازی والدین و بچه ها حمایت می کند.
‏‏رفع اشکال کوچک.

نظرات و امتیاز ها

۵,۵۳۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر მʜɑzɑг:/
٦ ساعت پیش

بازی خوبیه ولی بعضی جاها قفله که بادیدن تبلیغ باز میشه برای بعضی از گوشی هام نصب نمیشه از فروشگاه باید بگیری

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر اسرت
١٤ ساعت پیش

‏✓ بازی خوبی ولی برای من نمیاره

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر امیر علی مهرآور
١٥ ساعت پیش

بازی خیلی خوبی است

میپسندم۱۰ نمیپسندم۱۵

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده