استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۲.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۸/۱۶
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۳.۲
تعداد نظرات۴
حجم۴۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Flora Play
‏‏به دوستداران بازی کارواش خوش آمدید! بیایید کسب و کار جالب سالن شستشوی خودرو خود را راه اندازی کنیم. زمان آن رسیده است که مهارت های خود را در شستشوی ماشین، استراتژی های فروش و خرید با شگفت انگیزترین گاراژ تعمیر کارواش من نشان دهید و همچنین فعالیت های هیجان انگیز زیادی را در ایستگاه کارگاه خودرو انجام دهید. وسایل نقلیه خود را زیبا جلوه دهید و سعی کنید در کارواش واقعی سود خوبی کسب کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏در این کارواش باید خودرویی را با کمترین قیمت خریداری کنید و سپس کار خود را که در گاراژ خدمات ماشین دلال است انجام دهید. سالن کارواش. ظاهری کلاسیک به وسایل نقلیه بدهید و سایر مشکلات را برطرف کنید. تمام تلاش خود را بکنید تا خدمات تمیز کردن کامل ماشین من را ارائه دهید و خیره کننده ترین ظاهر را ارائه دهید تا مناسب ترین خریدار را برای آن جذب کنید. خلاقیت خود را با بهترین ظاهر نشان دهید. وسیله نقلیه خود را با پول مناسب بفروشید و سود زیادی به دست آورید.
‏گاراژ خودکار این بازی های کارواش کاملاً مجهز به بسیاری از ابزارهای تمیز کننده مفید است که به متخصص کارواش من کمک می کند تا بهترین عملکرد را در ساخت وسایل نقلیه زیبا در این بازی کارواش، خودروی خود را به جاذبه مرکزی در میان خریداران تبدیل کنید و بهترین قیمت خودروی خود را دریافت کنید.
‏بیایید بهترین تمیز کردن خودرو را انجام دهیم و تجربه شگفت انگیزی از بازی های شستشوی خودکار داشته باشیم. بنابراین این کل کار تمیز کردن و تعمیر گاراژ ماشین من است که می‌خواهید بی‌وقفه از آن لذت ببرید. مهارت‌های خود را در تمیز کردن خودرو نشان دهید و از خریدار خود پول خوبی دریافت کنید.
‏بیایید از تکنیک‌های خلاقانه شما در دکوراسیون ماشین دلال استفاده کنیم و از اجرای کارگاه خدمات شگفت‌انگیز ماشین من لذت ببریم. وسایل نقلیه خود را زیبا کنید و پول خوبی بدست آورید.
‏‏رابط کاربری بداهه
‏صداها اضافه شد
‏کنترل ها بهبود یافت
‏اشکالات حذف شدند

نظرات و امتیاز ها

۴ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر King
٢٢ تیر ١٤٠١

عالی

میپسندم۱۳ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط