استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Alien Black Spider Gangster Vegas Crime SuperHero

Alien Black Spider Gangster Vegas Crime SuperHero

نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۵/۱۵
تعداد دانلود۲۰ هزار
امتیاز۳.۲
تعداد نظرات۱۲
حجم۴۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده Stik Games
‏‏عنکبوت سیاه منحصر به فردترین سری بازی های دوران است.
‏حتما داستان ها و داستان ها را در کتاب، کمیک ها، رمان ها و یک قطعه داستان نویسی دیگر درباره این ابرقهرمان و همه چیزهای شگفت انگیز و نفس گیر او خوانده اید. قدرت ها جایی که یک قهرمان به عنوان قهرمان داستان با قدرت های خود جهان را نجات می دهد. ما یک بازی طراحی کرده‌ایم تا این افسانه را به واقعیت تبدیل کنیم.
‏عنکبوت سیاه بیگانه ربوده شد و مانند بیگانگان با قدرتی عظیم شد، جای خود را در شهر تاریک جنایت برای نبرد با دشمنان بگیرید.
‏ > این سومین بازی انفرادی است. شهر در خطر است زیرا کسی نیست که مراقب آینده آن باشد، جامعه به یک قهرمان نیاز دارد. پلیس، همه افراد بلندپایه و حتی دولت نیز به دلیل خطر جنگ قادر به انجام اقدامی نیستند. دولت نمی خواهد خیابان ها را به میدان جنگ تبدیل کند. از سوی دیگر، عنکبوت تاریک یک بیگانه یا ابرقهرمان زاده نشده بود، در عوض، او یک فرد معمولی با اشتیاق به نوشتن بود. او یک مرد معمولی بود که در شهر آمریکا با همراهان و دوستانش زندگی می کرد. اما ناگهان او شروع به دیدن تهدیدی برای بشریت کرد که او را به یک ابرقهرمان تبدیل کرد.
‏مردم تاریک شروع به حمله به شهر با پر کردن آن از انواع مختلف کرده‌اند. از آن روز ابرقهرمان عنکبوت تاریک تصمیم گرفت برای کمک به زنان، کودکان، کودکان و بسیاری از انسان‌ها بیاید. قهرمان ما می خواهد تمدن را به تمام معنا به شهر بیاورد.
‏ ابرقهرمان عنکبوت تاریک پس از دیدن وقایع با رویارویی با گانگسترها با تمام قدرت خود مجبور شده است صدای نیازمندترین ها شود. او باید همیشه برای هر نوع ناراحتی آماده باشد زیرا هیچ راه دیگری برای او باقی نمانده است تا بتواند بدون هیچ سوالی جان افراد جامعه را نجات دهد.
‏پس از بازی لذت ببرید و عاشق آن شوید و جهان را نجات دهید. . با جمع آوری سکه ها و خرید شخصیت های جدید، مافیای بزرگ را درهم بشکنید. تمام ماموریت ها را برای شکست دادن گانگسترها انجام دهید. حرکات محکم با کمک سلاح به افراد بد بدهید. در هر سطح، قدرت شما افزایش می یابد.
‏رابط و خط داستانی این بازی با در نظر گرفتن کاربران طراحی شده است. بازی بسیار آسان است اما غیر قابل اعتماد است. با دیدن فضای واقعی و رنگارنگ ترین محیط شگفت زده خواهید شد.
‏پس برای دانلود/نصب بازی بر روی موبایل اندرویدی خود کمی وقت بگذارید و فانتزی را به یک محیط واقعی تبدیل کنید.

نظرات و امتیاز ها

۱۲ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ۸۲۴۷۶۳
١٢ آبان ١٤٠١

زیاد جالب نی بازی خیلی ضعیفه

میپسندم۴۳ نمیپسندم۲۹
عکس کاربر Amirmahdi140
٧ فروردین ١٤٠٢

‏✗ کیفیت بد ‏✗ مثل عکس هاش نیست اصلا به درد نمیخوره اصلا مثل عکساش نیست گول عکساش رو نخورین

میپسندم۱۹ نمیپسندم۵
عکس کاربر آراد
٨ ساعت پیش

‏✓ عالی ‏✗ خوب بود عالی بود

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط