استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها آب و هوا
Spider Rope Hero - Flying Hero

Spider Rope Hero - Flying Hero

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۱۱
تعداد دانلود۱۳ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۱۰
حجم۷۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آب و هوا
سازنده Hash Gamez
‏‏آیا آماده بازی شگفت انگیز شبیه ساز قهرمان طناب عنکبوتی در تلفن همراه خود هستید؟ پس منتظر چه چیزی هستید، بهترین شبیه ساز پرواز قهرمان عنکبوتی را به صورت آفلاین در تلفن همراه خود بازی کنید. Flying Super Spider Rope Hero یک بازی مبارزه آفلاین Gangster Crime City است که دارای ماموریت های Crime Battle زیادی برای بازی های مبارزه ای Spider Hero و طناب فوق العاده عنکبوت پرنده استیکمن، بازی های سرگرم کننده ابرقهرمانی برای بازی های آفلاین رایگان 2022 است.
‏ قهرمان Flying Spider همچنین دارای یک حالت بازی Gangster Crime Shooting که در آن باید با قهرمان ربات های منحصر به فرد و اژدهاها و بسیاری از ربات های مختلف دیگر در این بازی مبارزه شهری شبیه ساز شهر قهرمان طناب عنکبوتی بجنگید. مافیای گانگستر در حال ایجاد انواع مختلف ربات‌ها و اژدهاهای خطرناک در این دنیای باز جنایی و بازی‌های مبارزه با شهر جنایی وگاس قهرمان قهرمان طناب عنکبوتی است.
‏Rope super spider rope hero fight robot 2022 یک اکشن جدید علاوه بر بازی های ماجراجویی است که در آن می توانید تمام ماموریت های نجات بازی های نجات تیراندازی سه بعدی پلیس قهرمان عنکبوت با سرعت را انجام دهید که در آن باید همه را از شر دشمنان شیطانی نجات دهید. ابر قهرمان شهر هستند که به عنوان قهرمان طناب عنکبوت سرعت بازی ربات پرنده آفلاین شناخته می شوند.
‏بازی سه بعدی قهرمان قورباغه طناب نینجا را شروع کنید. برای تبدیل شدن به یک مرد قهرمان طناب عنکبوتی ابرقهرمانی در محیط شهر جنایتکار گانگستری هیجان انگیز و بازی جهان باز vice city آماده شوید. بازی اکشن ابرقهرمان عنکبوتی را به صورت 3 بعدی نصب و بازی کنید و قهرمان مبارز شهر معاون باشید و به شر شهر گانگستری پایان دهید تا با استفاده از قهرمان سرعت و قدرت های ابرقهرمانی پرواز خود، جنایت را کنترل کنید و همه را نجات دهید. وقت آن است که با لذت بردن از این بازی جدید ابرقهرمانی عنکبوتی، قدرت خود را به دنیای جنایت نشان دهید و با استفاده از تمام قدرت های قهرمان طناب و قدرت لیزر و قدرت تیراندازی قهرمان طناب نهایی تمام بازی های مبارزه با ربات های شیطانی را متوقف کنید. شخصیت مورد علاقه خود را در شبیه ساز جنایت گانگستری قهرمان طناب عنکبوتی برای تکمیل ماموریت های مختلف نجات شهر انتخاب کنید.
‏باندهای مافیای جنایت در تیراندازی به جنایت دشمنان بسیار قوی و قدرتمندی هستند. قهرمان باشید و بر شهر جنایت بزرگ حکومت کنید و همه را نجات دهید. تبدیل شدن به بهترین ابرقهرمان پرواز بازی های قهرمان سرعت آفلاین و بازی های جنایی مافیایی این بازی مبارزه آفلاین جهان باز.
‏این قهرمان شگفت انگیز طناب عنکبوتی دارای قدرت های فوق العاده و قدرت لیزر، توانایی پرواز و بالا رفتن از دیوارها برای نجات است. جهان از جنایتکار بازی ابرقهرمان عنکبوت و همچنین می توانید خود را به یک کامیون هیولا، بازی ماشین و حتی سوار اژدها تبدیل کنید. در این بازی مبارزه با قهرمانان طناب پرنده، زمان آن رسیده است که با استفاده از چندین ابرقدرت مانند قهرمان سرعت، پرواز، مبارزه با مشت، بوکس و حتی با ضربات، تفنگ و لگد، ربات های دشمن و اربابان جنگی جنایتکاران را لگد بزنیم. بنابراین مستقیماً به دنیای شبیه‌ساز قهرمان طناب عنکبوتی بپرید و با مبارزان روبات خود در نبرد شهر جنایتکار گانگستری شدید گانگستر مافیایی بجنگید.
‏‏تبلیغات بیش از حد حذف شد
‏رفع اشکال

نظرات و امتیاز ها

۱۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
50001760
١١ اسفند ١٤٠١

اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ

۹ ۴
۹۰۶۱۳۵
٢٥ تیر ١٤٠١

اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ اخ

۲۸ ۳۰
داريوش درویشی
٢١ تیر ١٤٠١

بد است

۸ ۹

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده