استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه ابزارهای کاربردی
PDF Reader and PDF Viewer - PDF Creator

PDF Reader and PDF Viewer - PDF Creator

نصب در حال دریافت
نسخه۱۲.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۸/۲۵
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۸۵
حجم۱۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده SaffronTech
‏‏PDF ریدر یک ابزار مطالعه pdf است . اگر به دنبال یک کاربرد خواننده PDF خوب هستید که می‌تواند به سادگی یک تجربه جالب خواندن با عملکرد سریع و ویژگی‌های اساسی ارائه دهد , این یک خواننده PDF درست برای شما است . این کار می‌تواند به شما کمک کند به راحتی بتوانید تمام فایل‌های PDF را در موبایل خود مدیریت کرده و آن را باز کنید . این بهترین خواننده PDF برای فایل‌های بزرگ است .
‏کاره‌ای مهم:
‏ترتیب دادن PDF در گوشی شما به ترتیب زمانی و الفبا
‏جستجو کنید، ایجاد کنید و فایل pdf را به سرعت ذخیره کنید.
‏* عملکرد سریع و سریع
‏باز کردن پرونده‌های PDF حفاظت‌شده
‏به راحتی فایل‌های PDF را در راحتی کاربران بخوانید .
‏به کار انداختن فایل‌های PDF جدید آسان است.
‏* زوم به داخل و خارج کردن فایل PDF زمانی که پیش‌فرض را بخوانید .
‏گزینه پرونده PDF را جستجو کنید تا به راحتی ویرایشگر اسناد your را پیدا کنید .
‏ویژگی‌های کلیدی
‏تبدیل سریع پرونده‌های PDF
‏خواننده PDF یک نرم‌افزار reader PDF است که می‌توانید در گوشی خود نصب و استفاده کنید . امروزه از پیشرفته‌ترین فن‌آوری موجود برای سرعت بخشیدن به بارگذاری و نمایش فایل‌های PDF به سرعت حتی با فایل‌های PDF بزرگ استفاده می‌کند .
‏حرکت صفحه سریع
‏* شما می‌توانید هر صفحه را با نوار تومار عوض کنید ، یا می‌توانید به صفحه صفحه وارد شوید تا به صفحه‌ای که می‌خواهید آن را مطالعه کنید ، بروید .
‏فهرست کردن پرونده‌های PDF و مدیریت
‏* PDF قرار است همه فایل‌ها را در ساختار آخرین پوشه فراهم کند . شما می‌توانید به راحتی فایل‌های مورد نیاز خود را پیدا کنید .
‏* اخیر - شامل تمام PDF ها که شما باز کرده‌اید ، با آخرین زمان باز مرتب شده ، و شما می‌توانید به راحتی the که اخیرا ً مشاهده کرده‌اید را مشاهده کنید .
‏جستجو : اگر فایل‌های PDF بسیاری دارید ، به راحتی می‌توانید آن‌ها را با ویژگی‌های جستجو در رابط مدیریت PDF application's پیدا کنید .
‏حذف / تغییر نام - می‌توانید به راحتی نام فایل را تغییر دهید، فایل را حذف کرده، و جزئیات پرونده PDF خود را مشاهده کنید . آن را با همکاران خود از طریق ایمیل یا هم‌کار خود در این صفحه به اشتراک بگذارید .
‏عملیات PDF
‏خواننده پی پی دی نیز برای یک عملیات متفاوت مثل تصاویر به PDF ، PDF به تصویر ، متن به PDF ، اضافه کردن یا حذف گذرواژه ، ارائه می‌دهد .
‏تصاویر خود را به یک فایل PDF تبدیل کنید . فرمت های تصاویر را به PDF تبدیل کنید . در طی تبدیل PDF ، شما می‌توانید گذرواژه را به PDF خود اضافه کنید و تصویر را در فرمت قابل چاپ مانند صفحات اندازه A۴ تنظیم کنید . JPG تا PDF ، PNG به PDF می‌توانند از ویژگی اشتراک فایل پشتیبانی کنند . ارسال پرونده‌ها به راحتی به روش‌های مختلف مانند ایمیل ، وب سایت‌های ارتباط جمعی .
‏متن به PDF - وقتی که شما نامه و متن را می‌نویسید و سپس باید با فرمت PDF در آن شریک شوید که این قابلیت برای شما بسیار مفید است .
‏PDF به تصویر - وقتی کتاب eBook را می‌خوانید ، آن زمان برای شما اهمیت دارد . شما نمی‌توانید آن صفحات انتخاب‌شده را مستقیما ً از PDF خود بگیرید . حالا نگران این نباشید که می‌توانید به راحتی صفحه انتخاب‌شده را در گوشی خود ذخیره کنید .
‏* اضافه یا حذف گذرواژه - فقط فایل مشخص‌شده را انتخاب کرده و به راحتی می‌توانید گذرواژه PDF را اضافه یا حذف کنید .
‏آنلاین بخوانید - فقط به نشانی اینترنتی فایل PDF تبدیل شوید و به طور مستقیم نوشتار PDF را بخوانید . نیازی نیست دانلود کنید و در دستگاه خود ذخیره کنید.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
- Better user experience.
- PDF Reader - PDF Viewer

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده