استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۳۵.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۴/۰۳
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱۶۵
حجم۱۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده SaffronTech
‏‏PDF ریدر یک ابزار مطالعه pdf است . اگر به دنبال یک کاربرد خواننده PDF خوب هستید که می‌تواند به سادگی یک تجربه جالب خواندن با عملکرد سریع و ویژگی‌های اساسی ارائه دهد , این یک خواننده PDF درست برای شما است . این کار می‌تواند به شما کمک کند به راحتی بتوانید تمام فایل‌های PDF را در موبایل خود مدیریت کرده و آن را باز کنید . این بهترین خواننده PDF برای فایل‌های بزرگ است .
‏کاره‌ای مهم:
‏ترتیب دادن PDF در گوشی شما به ترتیب زمانی و الفبا
‏جستجو کنید، ایجاد کنید و فایل pdf را به سرعت ذخیره کنید.
‏* عملکرد سریع و سریع
‏باز کردن پرونده‌های PDF حفاظت‌شده
‏به راحتی فایل‌های PDF را در راحتی کاربران بخوانید .
‏به کار انداختن فایل‌های PDF جدید آسان است.
‏* زوم به داخل و خارج کردن فایل PDF زمانی که پیش‌فرض را بخوانید .
‏گزینه پرونده PDF را جستجو کنید تا به راحتی ویرایشگر اسناد your را پیدا کنید .
‏ویژگی‌های کلیدی
‏تبدیل سریع پرونده‌های PDF
‏خواننده PDF یک نرم‌افزار reader PDF است که می‌توانید در گوشی خود نصب و استفاده کنید . امروزه از پیشرفته‌ترین فن‌آوری موجود برای سرعت بخشیدن به بارگذاری و نمایش فایل‌های PDF به سرعت حتی با فایل‌های PDF بزرگ استفاده می‌کند .
‏حرکت صفحه سریع
‏* شما می‌توانید هر صفحه را با نوار تومار عوض کنید ، یا می‌توانید به صفحه صفحه وارد شوید تا به صفحه‌ای که می‌خواهید آن را مطالعه کنید ، بروید .
‏فهرست کردن پرونده‌های PDF و مدیریت
‏* PDF قرار است همه فایل‌ها را در ساختار آخرین پوشه فراهم کند . شما می‌توانید به راحتی فایل‌های مورد نیاز خود را پیدا کنید .
‏* اخیر - شامل تمام PDF ها که شما باز کرده‌اید ، با آخرین زمان باز مرتب شده ، و شما می‌توانید به راحتی the که اخیرا ً مشاهده کرده‌اید را مشاهده کنید .
‏جستجو : اگر فایل‌های PDF بسیاری دارید ، به راحتی می‌توانید آن‌ها را با ویژگی‌های جستجو در رابط مدیریت PDF application's پیدا کنید .
‏حذف / تغییر نام - می‌توانید به راحتی نام فایل را تغییر دهید، فایل را حذف کرده، و جزئیات پرونده PDF خود را مشاهده کنید . آن را با همکاران خود از طریق ایمیل یا هم‌کار خود در این صفحه به اشتراک بگذارید .
‏عملیات PDF
‏خواننده پی پی دی نیز برای یک عملیات متفاوت مثل تصاویر به PDF ، PDF به تصویر ، متن به PDF ، اضافه کردن یا حذف گذرواژه ، ارائه می‌دهد .
‏تصاویر خود را به یک فایل PDF تبدیل کنید . فرمت های تصاویر را به PDF تبدیل کنید . در طی تبدیل PDF ، شما می‌توانید گذرواژه را به PDF خود اضافه کنید و تصویر را در فرمت قابل چاپ مانند صفحات اندازه A۴ تنظیم کنید . JPG تا PDF ، PNG به PDF می‌توانند از ویژگی اشتراک فایل پشتیبانی کنند . ارسال پرونده‌ها به راحتی به روش‌های مختلف مانند ایمیل ، وب سایت‌های ارتباط جمعی .
‏متن به PDF - وقتی که شما نامه و متن را می‌نویسید و سپس باید با فرمت PDF در آن شریک شوید که این قابلیت برای شما بسیار مفید است .
‏PDF به تصویر - وقتی کتاب eBook را می‌خوانید ، آن زمان برای شما اهمیت دارد . شما نمی‌توانید آن صفحات انتخاب‌شده را مستقیما ً از PDF خود بگیرید . حالا نگران این نباشید که می‌توانید به راحتی صفحه انتخاب‌شده را در گوشی خود ذخیره کنید .
‏* اضافه یا حذف گذرواژه - فقط فایل مشخص‌شده را انتخاب کرده و به راحتی می‌توانید گذرواژه PDF را اضافه یا حذف کنید .
‏آنلاین بخوانید - فقط به نشانی اینترنتی فایل PDF تبدیل شوید و به طور مستقیم نوشتار PDF را بخوانید . نیازی نیست دانلود کنید و در دستگاه خود ذخیره کنید.
‏‏✔️ بهبود عملکرد برنامه
‏🔔 اطلاع رسانی فوری در فایل جدید
‏📚 تغییر یک ضربه به تمام صفحه
‏🌙 افزودن حالت شب در صفحه سند pdf

نظرات و امتیاز ها

۱۶۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر شایگان
١٣ دی ١٤٠٢

‏✓ خیلی خوبه هاااا ‏✗ ولی فایل درست شده ی پی دی افو اصلا اصلا برام باز نمیکنهههه😭😭😭 یکی بهم بگه باید چیکار کنم که فایلی که خودم ساختم رو باز کنه، آخه میاره"Error" یعنی خطا میزنه، چیکار کنمممم

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر Erfan
٣ دی ١٤٠١

عالیه ، هم کاربردی است و هم کم حجم

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر mahdi
٥ دی ١٤٠١

خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی برنامه خوبی هست ممنون از سازندش

میپسندم۱ نمیپسندم۰

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده