خانه برنامه عکس و فیلم
Photo Collage Maker - Pic Grid Layout Photo Editor

Photo Collage Maker - Pic Grid Layout Photo Editor

تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۴۸
حجم۱۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده Photo Editor Perfect Corp.
‏‏برنامه shape insta square snap pic یک ویرایشگر تصویری شگفت انگیز برای شکل دادن به عکس،اندازه عکس اینستاگرام،ترکیب رنگ عکس ،شکل شکل دادن به عکس فوری و هنر عکاسی برای انیستاگرام است.
‏برنامه shape insta square snap pic به شما این امکان را می دهد که عکس های تان را در اندازه های متفاوت ببرید به نوحه که بتوانید ان ها را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.شما احساس خواهید کرد که اشتراک گذاری عکس با این برنامه چقدر باحال است.و به شما کمک می کند تا در اینستاگرام ، لایک های بیشتری به دست آورید.
‏برنامه shape insta square snap pic به متن فوری با افکت های ضاهری به شما کمک می کند،اثر را به دوستان و طرفداران خود در انیستاگرام نشان بدهید.
‏برنامه shape insta square snap pic می تواند سریعا عکس تان را برای بارگذاری در انیستاگرام بدون بریدن عکس و تارشدن شدن پس زمینه عکس ، آماده کند . فقط گزینه شر را لمس کنید تا در انیستاگرام به اشتراک گذاشته شود.
‏برنامه shape insta square snap pic می تواند رنگ های عکس را برای ثبت و اشتراک گذاری لحضه ها در فیسبوک و انیستاگرام ترکیب کند.
‏ویژه گی ها:
‏-shape insta square snap pic و شکل قاب عکس
‏-شکل قاب یک افکت ترکیب رنگ برای ترکیب کردن رنگ های عکس است
‏-اضافه کردن شکل های جدید برای بریدن عکس های شما و ایجاد طرح،های جدید ، مانند دایره، مثلث، شش گوش، مستطیل، قلب، صلیب، قطره، لوزی و تعداد زیاد شکل های دیگر. ما بیش از20 شکل داریم . و به بروز رسانی این برنامه ادامه خواهیم داد.
‏-شکل قاب تعداد افکت همراه شکل برای عکس شما ارائه خواهد داد.
‏-واحد برنامه shape insta square snap pic می تواند فوری اندازه عکس تان رای برای انیستاگرام اماده کند
‏-پس زمینه و رنگ ها را برای عکس تان انتاب کنید.
‏+30 فیلتر برای عکس های تان.
‏-کشیدن و افتادن/بزرگنمایی و کوچکنمایی/چرخش/گوشه گرد.
‏-عکس را در انیستاگرام و شبکه های اجتماعی دیگر به اشتراک بگذارید.
‏از این برنامه لذت ببرید و اگر سوال یا مشکلی دارید با ما از طریق این ایمیل: bailwang2013@gmail.com تماس بگیرید.
‏‏🔥1. زمینه ها و برچسب های بیشتری اضافه کنید
‏🔥2 رفع اشکالات و بهبود عملکرد
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟