استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Cover Strike CS -Gun Games

Cover Strike CS -Gun Games

کاور استرایک

نسخه۱.۰.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۶/۱۷
تعداد دانلود۳۰۰ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۳۱۷
حجم۶۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Fun Games to Play
‏‏آیا برای برخی از بازی های اکشن بدون توقف آماده اید؟ این بازی‌های 2021 شامل عملیات ضد تروریستی، تیراندازی با اسلحه، مبارزات واقعی و مبارزات جنگی واقعی خواهند بود. اگر برای چنین اقدام نامحدودی آماده هستید، Cover Strike CS 2021 -Offline Gun Shooter Game برای شما مناسب است. این یک بازی کامل Cover strike CS 2021 است. دارای ماموریت های جنگی اکشن، گیم پلی منحصر به فرد و ماجراجویی تیراندازی آفلاین است. در حین انجام این بازی کماندویی شگفت انگیز gun shooter لذت واقعی خواهید داشت. شما عضو نیروهای سوات کماندویی خواهید بود که هدف اصلی آنها نیروهای شیطانی هستند. این نیروهای شیطانی دارای گانگسترهای محلی، تروریست ها و گروه های مافیایی بین المللی مواد مخدر هستند. همانطور که ضد تروریست ها بازی strike CS را پوشش می دهند، باید حمله خود را علیه این گناهکاران شیطانی آماده کنید. حمله شما علیه آنها با تعداد زیادی تیراندازی با اسلحه و پوشش CS پر خواهد شد.
‏ Cover Strike CS 2021 -بازی آفلاین Gun Shooter یک بازی تیراندازی فریم بر ثانیه است که در سال 2021 انجام می شود. این بازی دارای ماموریت های تیراندازی آفلاین هیجان انگیز زیادی است. این ماموریت ها شامل سناریوهای تیراندازی رایگان و تعداد زیادی تیراندازی با اسلحه است. در این بازی‌های کاور استراک 2021 با نیروهای سوات مبارزه‌های ضد حمله واقعی خواهید داشت. شما در هاله کماندوهایی خواهید بود که برای بقا و پیروزی می جنگند. شما یک استراتژی می سازید و عملیات تیراندازی با اسلحه را انجام می دهید. مهارت های مخفی کاری، مهارت های تیراندازی و تیراندازی اکشن شما برای پیروزی مورد نیاز است. بدون تیراندازی مناسب، نمی‌توانید در مقابل دشمنان خود در این هدف زنده بمانید، در بازی‌های اسلحه 2021 شلیک کنید و زنده بمانید. پس کماندوی واقعی در نبرد فریم بر ثانیه باشید. در این بازی‌های CS 2021 قهرمان جنگ واقعی باشید.
‏ این یک بازی تیراندازی مدرن با فریم در ثانیه است. Cover Strike CS 2021 - بازی آفلاین Gun Shooter کاملا آفلاین است. این تیراندازی آفلاین اسلحه به شما امکان می دهد بدون اتصال فعال از اکشن و هیجان واقعی لذت ببرید. بنابراین این بازی تیراندازی آفلاین از شما فقط یک استراتژی برنده می خواهد. با استفاده از جدیدترین و مدرن ترین اسلحه ها تیراندازی با اسلحه زیادی انجام خواهید داد. اسلحه هایی که در بازی های cover strike CS 2021 در اختیار شما قرار می گیرند شامل تفنگ تهاجمی، AK47، نارنجک، تپانچه، اسلحه تک تیرانداز سه بعدی و مسلسل می باشد. به عنوان یک کماندوی واقعی نیروهای سوات باید با هر نوع تفنگ تیرانداز دقیقی باشید. بنابراین از مهارت های تیراندازی خود در این بازی های اکشن 2021 علیه تروریست استفاده کنید. این بازی‌های رایگان آفلاین بهترین زمان سرگرمی را با عملیات ضربه زدن در سناریوهای مبتنی بر بازی CS به شما می‌دهند.
‏ ویژگی‌های مهم Cover Strike CS 2021 -بازی آفلاین Gun Shooter عبارتند از:
‏ و بهترین مهارت های ساخت استراتژی
‏ 💥 سناریوهای اکشن با گیم پلی اعتیادآور
‏ 💥 چندین سلاح در زرادخانه شما وجود دارد که به شما اجازه می دهد در این بازی های تیراندازی با تروریست ها و نیروهای شیطانی مقابله کنید br>💥 همه ماموریت ها در بازی های تیراندازی آفلاین اسلحه 2021 آفلاین هستند
‏ 💥 بهترین آموزش کماندویی با محیط واقعی و سناریوهای جنگی

نظرات و امتیاز ها

۳۱۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر متین زارع
١٨ شهریور ١٤٠٢

چرا همش یه مپ داره اونم بیگ دیزرت کانتر

میپسندم۷ نمیپسندم۱
عکس کاربر طاها
١١ شهریور ١٤٠٢

‏✗ مکان های بازی کوچک هستند ‏✗ بازیکنا کم هستند فقط یه ستاره دادم نظرم ثبت بشه در کل بد بود🥲🤪

میپسندم۹ نمیپسندم۸
عکس کاربر The bad girl in your....
٤ شهریور ١٤٠٢

‏✓ هیچ نقطه قوتی نداره ‏✗ خیلی اسونه😐 ‏✗ سه تا تفنگ بیشتر نداره ‏✗ کلا تقلید کردن خیلی خیلی اسونه نمیفهمم چرا انقدر اسون درستش کردن

میپسندم۲۰ نمیپسندم۵

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده