استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Army Spy Squad Battlefield Ops

Army Spy Squad Battlefield Ops

نسخه۱.۰.۲۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۶/۰۵
تعداد دانلود۱۹ هزار
امتیاز۳.۱
تعداد نظرات۲۳
حجم۳۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Fun Games to Play
‏‏به عنوان فرمانده تیرانداز فریم در ثانیه در میدان نبرد ارتش ناشناخته فرود بیایید. تمام ماموریت های تیراندازی غیرممکن بازی های جوخه جاسوسی آفلاین را کامل کنید.
‏پیروزی در مورد مهارت های جاسوسی ارتش شما در این ماموریت های شدید ضد تروریستی است. دشمنان در هر گوشه از میدان نبرد آتش هستند. از سلاح‌های قهرمان تیرانداز از خفا و تفنگ‌های فریم بر ثانیه برای تسلط در عملیات‌های جنگی بازی‌های ۲۰۲۲ استفاده کنید.
‏برای نمایش نهایی قدرت ارتش در میدان نبرد شیرجه بزنید! جوخه تیر جاسوسی شما موضع خود را گرفته و منتظر دستور فرماندهان است. میدان نبرد بازیکنان ناشناخته پر از ماموریت های جاسوسی هک است. برای یک اکشن ماجراجویی واقعی از عملیات ارتش، بخشی از این بازی تیراندازی کماندویی باشید. بازی های بتل رویال را برای تجربه تیراندازی شدید یک جوخه تیراندازی انجام دهید. در بازی های تیراندازی اکشن آتش 2021، شما تروریست ها را در عملیات کماندویی آفلاین سرنگون کرده اید. اکنون زمان آن است که کل ارتش های دشمن را در ماموریت های FPS به چالش بکشید. در اینجا شما شبه نظامیان سرکش را شکار خواهید کرد. اردوگاه های دشمن و قلمرو آنها را در یک انفجار شلیک نابود کنید. در این بازی های تیراندازی، شما به عنوان یک بازیکن ناشناس برای تبدیل شدن به یک اسطوره نبرد مبارزه خواهید کرد.
‏این یک ماموریت حماسی بقا 2022 است. نبرد رویال پر از اکشن از شما می خواهد که در حملات تسلیحاتی قدرتمند ضد تروریست ها بجنگید. به بازی های ارتش 2022 بپیوندید تا جاسوسی شوید که اطلاعات مخفیگاه های مخفی دشمنان را به دست می آورد. از مهارت های سرباز افسانه ای خود برای شکار همه گانگسترها و تروریست ها استفاده کنید. این یک جنگ آشکار علیه نیروهای دشمن در بازی های جوخه تیراندازی آفلاین است. ماموریت های شلیک ناشناخته در میدان های نبرد بقا با تیراندازی های نامحدود از هر جهت انجام می شود. همه چیز در مورد سرگرمی در بازی های تیراندازی آفلاین 2022 است. ماموریت های چالش برانگیز شما را به عنوان یک تیرانداز تک تیرانداز مدرن آزمایش می کنند. در جنگ قهرمانانه شرکت کنید و درخواست خود را برای پیروزی در میدان نبرد انجام دهید.
‏جوخه جاسوسی ارتش شروع به شلیک به سیگنال شما خواهد کرد. در بازی های بتل رویال دشمن را احاطه کنید. این ترفند در میدان‌های جنگ برای گیم‌پلی هیجان‌انگیز بسیار اعتیادآور بوده است. بقا تنها چیزی است که برای مبارزه برای ملت خود لازم است. که وقتی وظیفه شما را صدا می کند شما را امتحان می کند. از بقای خود اطمینان حاصل کنید زیرا در حال شلیک بازی های اکشن تیراندازی 2022 هک است. پیروزی در ماموریت ها به نبرد افسانه ای بستگی دارد.
‏آخرین مردی باشید که در این بازی های جنگی ایستاده است. با سنگین ترین و با قدرت ترین سلاح ها به تمامی کمپ های دشمن حمله کنید و آن ها را نابود کنید. بازی آفلاین جوخه تیراندازی 2022 آسان است. خود را به عنوان یک کماندوی تک تیرانداز نخبه FPS ثابت کنید و از بقای جوخه مطمئن شوید. در مرکز عملیات استراتژیک در میدان نبرد تیراندازی ناشناخته بازیکن، به خوبی عمل کنید.
‏شما با چتر نجات خواهید دید تا ارتش را در خشکی فرماندهی کنید و به دشمنان حمله کنید. از تمام خوبی های بازی های سرگرم کننده 2022 فریم بر ثانیه به صورت رایگان لذت ببرید. ویژگی هایی مانند مهارت های مخفی کاری، کنترل های روان، ماموریت های بصری و قدرت آتش شگفت انگیز تپانچه ها، تفنگ های تک تیرانداز و مسلسل ها همه بهترین ها برای یک ماجراجویی به یاد ماندنی هستند. از مهارت های تیراندازی برای پاک کردن سطوح استفاده کنید، در آخرین ماموریت از طریق هلیکوپتر فرار کنید.

نظرات و امتیاز ها

۲۳ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر مبین
٥ مرداد ١٤٠٢

‏✓ هنوز نتوانستم بازی کنم ‏✗ نمیاره بالا سلام چرا بازی بالا نمیاره ؟؟؟؟

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر مریم
٢٩ تیر ١٤٠٢

‏✓ ♡کیفیت عالی ‏✓ وخلاصه همه چیز عالی خالی بود

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر hamzeh
٢٤ فروردین ١٤٠٢

‏✓ آفلاین ‏✗ گرافیک بد ‏✗ کنترل بد کاراکتر بازی شبیه عکس های اینجا نیست و گرافیکش ضعیف هست و کنترل کاراکتر خوب نیست .

میپسندم۳ نمیپسندم۳

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده