استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Reading Academy! Learn to Read

Reading Academy! Learn to Read

نسخه۳.۰.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۸/۰۵
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۵
حجم۶۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده Bini Games
‏‏بازی‌های املای انگلیسی برای بچه‌ها!😉 ردیابی حروف و یادگیری نحوه خواندن و نوشتن! برنامه های خواندن مهد کودک ما را برای بچه ها امتحان کنید! بله، این بازی سرگرم کننده پیش دبستانی برای بچه ها است!
‏این بازی‌های کودکان بر اساس مضامین گروه‌بندی می‌شوند:

ویدئو معرفی برنامه

‏😻 SuperAlphabet. Alphabet for kids کمک می‌کند کودکان صداهای مربوط به هر حرف را یاد می گیرند. بچه ها خواندن با حباب های روشن، رنگ جادویی، مخفی کاری و جست و جوی شادی را یاد می گیرند. بازی‌های کودک نوپا ABC به کودک شما امکان می‌دهد حروف الفبا را یاد بگیرد. بیش از 100 بازی خواندنی در مهدکودک چند سطحی.
‏🌈 Phonics. در حین بازی با صداهای صوتی برای کودکان، کودک شما یاد می‌گیرد که حروف را به هجا ترکیب کند. و کلمات ساده این بازی های پیش دبستانی برای بچه ها فرآیند یادگیری abc را برای املا و نوشتن تسهیل می کند. فرآیندهای یادگیری شنیداری برای خواندن، مهدکودک به آنها کمک می کند تا الگوهای تکرار شونده در کلمات را تشخیص دهند.
‏🎀 SuperWords. فرزند شما یاد خواهد گرفت که حروف را با کلمات ترکیب کند و یاد بگیرد که برای کودکان 2 ساله بازی کند و در بازی های املایی ما بنویسد. بازی‌های مخصوص کودکان به کودک شما کمک می‌کند تا نام همه حروف و صداهایی که می‌سازد را حفظ کند.
‏🧸 SuperNumbers. این بازی الفبای برای کودکان نوپا به کودک شما در یادگیری اعداد کمک می‌کند. و شمارش اعداد برای کودکان نوپا بدون زحمت. بازی های فوق العاده سرگرم کننده اعداد ما را برای کودکان نوپا انجام دهید.
‏🎈 SuperSong درباره الفبا یک آهنگ متحرک شاد است که می توانید با فرزند خود بخوانید. این آهنگ شادی زیادی برای شما به ارمغان می آورد و همچنین به کودک شما کمک می کند تا حروف الفبا را به خاطر بسپارد. آموزش حروف الفبا در بازی های املای انگلیسی برای بچه ها.
‏📚 آکادمی کودکان سوپر خواندن دارای موارد زیر است:
‏❤️بازی های کودکان نوپا سوپر abc!
‏🧡بازی های آموزشی فوق العاده سرگرم کننده برای کودکان!
‏ > تنها بخشی از محتوا در نسخه رایگان برنامه موجود است. برای دسترسی به نسخه کامل، باید یک خرید داخلی انجام دهید.
‏درباره BINI BAMBINI:
‏این بازی های آموزشی برای کودکان توسط Bini Bambini، یک شرکت نرم افزاری که بازی های آموزشی را برای مهدکودک توسعه می دهد. با ما بچه ها الفبای بچه ها، حروف، اعداد و آواز را یاد می گیرند، خواندن و نوشتن را یاد می گیرند. کودکان در معرض یادگیری نحوه خواندن و یادگیری شمارش اعداد برای کودکان نوپا از طریق ساختن پازل و انجام ریاضیات ساده هستند. ما به عنوان یک شرکت تلاش می کنیم تا بازی های الفبای خود را برای کودکان نوپا عملی کنیم، میل به دانش، علاقه به خواندن، ردیابی حروف و مطالعه را القا کنیم.
‏اگر به کمک نیاز دارید یا در مورد بازی های خواندن در مهد کودک سؤالی دارید، وارد شوید. در feedback@binibambini.com لمس کنید.
‏http://teachdraw.com/
‏http://teachdraw.com/privacy-policy/
‏https://www.youtube.com/channel/UCzNqervZjsZCgNaWLMwlOSA /
‏‏اشکالات جزئی رفع شده است. از بازی روان تر لذت ببرید!

نظرات و امتیاز ها

۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر هادی
١٧ خرداد ١٣٩٦

kheyli phone validation there as 4be bad Google has nemishe

میپسندم۱ نمیپسندم۱

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده