استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Counter Terrorist SWAT Shooter- Fps Shooting Games

Counter Terrorist SWAT Shooter- Fps Shooting Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۸/۰۴
تعداد دانلود۲۲ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۳۸
حجم۳۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Multi Touch Studios
‏‏آماده شوید تا یک فوق العاده فوق العاده باور نکردنی انتخاب شده برای یک مأموریت ویژه توسط ارتش نیروی دریایی در بازی های تیراندازی رایگان 2020 fps commando warps fps کماندو باشید. برنامه های شیطانی تروریست ها را در این بازی رایگان تیراندازی با اسلحه 3D FPS خاتمه دهید.

ویدئو معرفی بازی

‏Counter Terrorist SWAT Shooter یک بازی اکشن ارتش سه بعدی رایگان و پر از اسلحه است که ماموریت های انفجاری دارد. شما یک تیرانداز کماندویی مدرن fps مدرن آموزش دیده هستید و به شما برای مأموریت برای کشتن تروریست ها در منطقه نبرد اعزام می شوند. تیم های تروریستی مدتی است که تروریسم را گسترش می دهند و زمان آن رسیده است که در این بازی اکشن نفسگیر و مدرن از جنگ بازپرداخت کنیم.
‏تروریست ها مدت ها است که صلح این کشور را نابود می کنند و شما به عنوان آخرین قهرمان کماندو باید این کار را پایان دهید. ارتش ارتش ایالات متحده ماموریت ویژه ای را علیه تروریست ها راه اندازی کرده است و شما برای این مأموریت تیراندازی برای کشتن تروریست انتخاب شده اید. نیروی نظامی شجاع ترین رزمندگان را برای این مأموریت قهرمانان برای حمله به اردوگاه های تروریستی انتخاب کرده است. ارتش برای مقابله با دشمن و پیروزی در این جنگ سلاح های مدرن و فوق العاده سلاح در اختیار شما قرار می دهد. از اسلحه های مختلف مدرن و اسلحه های نظامی ارائه شده توسط ارتش ارتش برای حمله سخت و از بین بردن تروریست ها استفاده کنید. برای افزایش شانس زنده ماندن و موفقیت خود در مقابل حملات دشمن قرار بگیرید.
‏شما به عنوان بهترین تیرانداز اسلحه تیرانداز از خفا ارتش با مهارت زنده ماندن درخشان ، داشتن تجربه اسلحه و اسلحه مدرن در جنگها ، نبردها ، مأموریتها و جنگ شناخته می شوید. ارتش نظامی بار دیگر شما را برای یک مأموریت ویژه انتخاب کرده است. تروریست ها برای مقابله با حمله و اعتصاب آماده خواهند بود ، بنابراین همیشه هوشیار باشید. دشمن شرور مجهز به اسلحه و اسلحه مانند اسلحه تیرانداز از خفا ، مسلسل و مسلسل است اما آنچه آنها فاقد مهارت های شما هستند. دفاع دشمن را نابود کنید و تمام تروریست ها را از بین ببرید تا ثابت کنید که شما تنها قهرمان جنگ واقعی هستید. بهترین تیرانداز تفنگ بادی و تیرانداز از خفا ارتش ارتش.
‏اردوگاه های شورشی در حومه میدان نبرد وجود دارد که باید نابود شود. شما باید جلوی شورش را بگیرید که توسط افراد شرور و تروریست های ارتش آغاز شده است. تیم Swat و ارتش دریایی نیز در این ماموریت میدان نبرد به گروه ارتش خواهند پیوست. همه شما باید برای مقابله با حمله تروریستی با یکدیگر همکاری کنید. آموزش ارتش برای آماده سازی برای جنگ آینده بسیار دشوار است که نه تنها شما را به یک سرباز خوب و مناسب تبدیل کرد بلکه به شما آموخت که چگونه دشمن خود را نابود کنید ، چگونه به قتل خفا بپردازید و به پایگاه های تروریستی در مأموریت های کماندو حمله کنید. تروریست جهانی همه را در وحشت قرار داده و تمام پل ها و جاده ها را منفجر کرده است تا ارتش را متوقف کند تا به میدان نبرد رزمندگان برسد. نیروهای ویژه همچنین قصد دارند به این تیراندازی رزمی کماندو بپیوندند.
‏با نیروهای عملیات ویژه به عرصه تیراندازی بروید و در جنگ مقاومت به تروریست ها حمله کنید. تروریست ها داستان های دلهره آور علیه بشریت ساخته اند و آنها انتظار دارند حمله نیروهای قاتل آموزش دیده ارتش برای پایان دادن به این خون و هرج و مرج باشد. مراقب مرد تفنگ و قاتل تیراندازی باشید که در سایه پنهان شده است. شما می توانید سایه آنها را ببینید و آنها را با تیرانداز از بین ببرید. عکس برای تیرانداز نظامی ، برای زنده ماندن در این نبرد تیرانداز. این یک جنگ مدرن جدید است ، پناهگاه را بیرون آورده و آنها را به محل نزدیکی اعزام کنید. از حمله پایگاه ارتش انتظار داشته باشید و سربازان آماده ای را برای نبرد با تیرانداز با تیرانداز ارتش بدست آورید. اگر از طرفداران بازی ضد تروریستی هستید ، این بازی ضد حمله تروریستی کماندویی را انجام دهید.
‏ویژگی های Counter Terrorist SWAT Shooter:
‏- بسیاری از اقدامات تیراندازی اسلحه ماموریت را پر کرده است
‏- تعداد زیادی اسلحه برای انتخاب کردن
‏- گیم پلی چالش برانگیز و اعتیاد آور
‏- محیط همه جانبه سه بعدی
‏- جلوه های صوتی درجه یک
Optimization and Gameplay Improvements

نظرات و امتیاز ها

۳۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
جوکر
٢١ مرداد ١٤٠١

اصلا نمیره تو بازی

۰ ۱
جبار چاه رحیمی
١٤ اردیبهشت ١٤٠١

اگر وقتی نبود خیلی خوب میشد یک ستاره فقط برای نوشتنش

۸ ۵
احسان
١٦ دی ١٤٠٠

سلام مرحله ۲ چجوری باید ۲سرباز کشت ممنون

۱۸ ۶

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده