استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ورزشی
Cover Strike: Offline Shooting

Cover Strike: Offline Shooting

نصب در حال دریافت
نسخه۵.۰.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۲۷
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۳.۱
تعداد نظرات۱۴
حجم۶۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده Branches Studio, Inc.
‏‏در اینجا یک بازی تیراندازی دخترانه با تجربه تیراندازی شگفت انگیز در فریم در ثانیه است تا شما را مانند یک متخصص تیراندازی دختر کماندوی آموزش دیده در فریم در ثانیه احساس کنید. بازی های زیادی در آنجا موجود است که می توانید ماموریت مخفی کماندویی واقعی را انجام دهید، اما در این حمله ضد تروریستی فریم بر ثانیه می توانید بهترین ماموریت مخفی را انجام دهید و میدان های نبرد زیبای تیراندازی فریم بر ثانیه را کشف کنید. شما شگفت زده خواهید شد که همراهان بازی کماندویی دخترانه به شما کمک می کنند تا دشمنان خود را در بازی تیراندازی فریم بر ثانیه و در بازی مبارزه دخترانه شکست دهید. پایگاه های تیرانداز تفنگ کماندو واقعی را نابود کنید و قدرت کماندویی دختر را به تیرانداز تفنگ فریم در ثانیه در این حمله ضد تروریستی فریم بر ثانیه نشان دهید. اگر بازیکن بازی های اسلحه هستید، در این بازی تیراندازی دخترانه نیز عملکرد خوبی خواهید داشت.

ویدئو معرفی برنامه

‏بازی تیراندازی ضد تروریستی fps حاوی ماموریت های مخفی بسیاری از عملیات های اسلحه است که در بسیاری از بازی های تیراندازی با اسلحه وجود ندارد. این واقعاً سرنگونی یک کماندوی دختر واقعی در بازی های تیراندازی و مبارزه با دختران است. در این بازی تیراندازی فریم بر ثانیه باید مانند یک تیرانداز تفنگ شجاع عمل کنید. در مبارزه دخترانه بقا، بسیاری از کماندوهای آموزش دیده فریم در ثانیه به عنوان دشمنان شما ظاهر می شوند و مطمئناً بهترین مهارت های کماندویی فریم در ثانیه خود را نشان خواهند داد. شما کماندوی واقعی هستید، فقط مهارت های تیراندازی با اسلحه خود را به آنها نشان دهید و پایگاه های دشمن را در این حمله ضد تروریستی فریم بر ثانیه نابود کنید. تا آخرین نفس زنده بمانید و بالاترین رگه کشتار را بسازید. برای ضد حمله و کماندوی دختر دشمن که با تانک های جنگی و هلیکوپترهای نظامی خود به شما می رسد آماده باشید.
‏در سایر بازی های تیراندازی ممکن است به راحتی پایگاه های دشمن را نابود کرده باشید، اما اکنون به عنوان یک کماندوی واقعی چالش ضد حمله را بیشتر تجربه خواهید کرد. بسیاری از تیراندازان حرفه ای Fps آماده هستند تا تیراندازی با اسلحه و تیراندازی تک تیرانداز شما را در این حمله ضد تروریستی فریم بر ثانیه به چالش بکشند. فقط از مهارت های مدرن تیراندازی فریم در ثانیه خود برای شکست دادن کماندوی فریم در ثانیه مانند تیراندازان حرفه ای استفاده کنید. اگر واقعاً یک کماندوی واقعی و متخصص بازی های دخترانه باشید، سلاح های مدرن زیادی پیدا خواهید کرد که برای شکست دادن دشمنان کافی است. شما همچنین سگ های ارتش را به عنوان دشمن خود خواهید یافت. گاهی اوقات برای اثبات اینکه شما یک کماندوی قوی فریم در ثانیه هستید، باید بدون سلاح دشمنان را شکست دهید.
‏ویژگی های کلیدی: ضد تروریستی Fps Strike
‏- تجربه تیراندازی کماندویی دخترانه.
‏- مدرن سلاح‌های بازی‌های فریم در ثانیه.
‏- ماموریت‌های مخفی دارای داستانی عالی هستند.
‏- باس‌ها می‌جنگند.
‏- کنترل‌های تیراندازی با تفنگ واقع‌گرایانه.
‏- میدان‌های جنگ فریم بر ثانیه واقعی.
‏- جوایز روزانه و پاداش‌های به موقع.< br>
‏این بازی مخصوص عاشق بازی های دخترانه با تجربه تیراندازی فریم بر ثانیه طراحی شده است.

نظرات و امتیاز ها

۱۴ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Amir Ali
١٨ فروردین ١٤٠١

لباسش اوز نمیشه

۰ ۱
محمد
١١ آذر ١٤٠٠

بدرد نمی خوره به قیافش نگاه نکنید

۶ ۳
ریحانه
٤ آذر ١٤٠٠

از نظر من که خوبه ولی خیلی اسونه

۸ ۶

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده