استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Teddy Bear Gun Shooting Game

Teddy Bear Gun Shooting Game

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۲۱
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۷
حجم۴۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Mizo Studio Inc
‏‏به بازی های تفنگی بسیار متفاوت خوش آمدید که در آن شما تبدیل به یک خرس عروسکی می شوید، تیراندازی شگفت انگیز با اسلحه انجام دهید و دوست خود را که توسط گانگسترها برده شده است، نجات دهید. بازی های تیراندازی با تفنگ هرگز چندان جالب نبودند. شما انواع مختلفی از تفنگ ها و تفنگ ها و بارهای دشمنان مختلف و رئیس دشمن را بر خلاف سایر بازی های تیراندازی اسلحه آفلاین یا بازی های تفنگ 3 بعدی دریافت خواهید کرد. این بازی تیراندازی با اسلحه خرس عروسکی با چالش پیدا کردن دوست گمشده خود و درگیر شدن در مسابقات مرگ تیم، به عنوان یک بازی تیراندازی بسیار منحصربفرد برجسته می شود. اگر به دنبال بازی‌های اسلحه آفلاین هستید، از این بازی تیراندازی لذت ببرید که در آن تعداد زیادی سفارشی‌سازی و شانس اتخاذ استراتژی‌های مختلف جنگ با اسلحه را نیز خواهید داشت. این بازی اسلحه شامل میدان های نبرد مرگبار برای حمله ضد تیراندازی است، یعنی روی پشت بام، پارک تفریحی و میدان نبرد شدید که در سایر بازی های اسلحه آفلاین یا بازی های ضد تروریستی دیده نمی شود. طبق سلیقه بازیکنان پرشور بازی های تیراندازی فریم بر ثانیه، تجربه واقعی بازی های تیراندازی سرگرم کننده را خواهید داشت. به همین دلیل است که ما سرگرمی بازی‌های خرس عروسکی را با بازی‌های تیراندازی با تفنگ به شیوه‌ای شگفت‌انگیز ترکیب کرده‌ایم تا تجربه واقعی نبرد را در یک مکان ارائه کنیم.

ویدئو معرفی بازی

‏برای اقدام بی‌پایان آماده باشید زیرا بازی تیراندازی با اسلحه دارای سلاح‌های مدرن مانند پیشرفته است. تک تیراندازها و سلاح های تیراندازی مرگبار که در سایر بازی های اسلحه دیده نمی شوند. شما یک سرباز رادارگریز در این میدان نبرد بازی های gun wala به صورت آفلاین هستید. شما در یک ماموریت مخفی کماندویی در بازی تیراندازی خرس عروسکی هستید و ماموریت شما شلیک به تمام تیراندازانی است که دوست شما را ربوده اند. در این بازی های تیراندازی آفلاین، شما به طور کامل با گلوله های نامحدود و نارنجک های بی رحم و انواع تفنگ ها و مسلسل های مرگبار که در فروشگاه اسلحه موجود است پر شده اید تا مهارت های تیراندازی خود را در بازی های تیراندازی کماندویی آزمایش کنید. شما فقط باید قفل اسلحه ها را باز کنید تا به دشمنان خود شلیک کنید و از هیجان بازی های تیراندازی با اسلحه لذت ببرید.
‏اگر می خواهید به بخشی از بازی ضد تروریستی تبدیل شوید که تا به حال ندیده اید، این اکشن پر از تیراندازی کماندویی است. بازی برای همه دوستداران بازی های تیراندازی آفلاین لذت فوق العاده ای را به ارمغان خواهد آورد. بنابراین آیا آماده هستید که بازی های اسلحه را به صورت آفلاین به عنوان بازی های تفنگ سه بعدی انجام دهید؟ اگر بله، پس بازی تیراندازی را به صورت آفلاین بپذیرید و جنگجوی بازی تیراندازی خرس عروسکی در بازی های تیراندازی tps شوید. این فرصت خوبی است تا مهارت های خود را در بازی های تیراندازی اسلحه آزمایش کنید. تنها چیزی که در اختیار دارید این است که با ضد تروریست ها بجنگید و هدف خود را به عنوان یک کماندوی واقعی در بازی تیراندازی ولی از بین ببرید. مانند یک تیرانداز با اسلحه از بازی های تیراندازی به صورت آفلاین هدف بگیرید و تیراندازی کنید تا در نبرد بازی ضد تروریستی پیروز شوید.
‏شاید شما بازی های تیراندازی متفاوتی با اسلحه انجام داده باشید، اما انجام این بازی ضد تروریستی تجربه ای متفاوت برای شما خواهد بود. تیرانداز کماندویی داستان جذاب این بازی تفنگ ولی ترکیبی از مفهوم منحصر به فرد قهرمان خرس عروسکی است که با ضد تروریست های این بازی اسلحه آفلاین مبارزه می کند. با بازی های تیراندازی آفلاین وارد نبرد شوید تا مهارت های تیراندازی با اسلحه را در تیراندازی کماندویی واقعی نشان دهید. بیایید یک استراتژی برای تکمیل ماموریت های تیراندازی در بازی های تیراندازی تفنگی ایجاد کنیم که ترکیبی از ویژگی های هیجان انگیز بازی های اسلحه آفلاین است. زمان آن است که در بازی های اسلحه سه بعدی که شامل هیجان بازی های تیراندازی سوم شخص و بازی های تیراندازی فریم بر ثانیه است، مسئولیت را بر عهده بگیرید. در این بازی ضد تروریستی، شما باید مانند یک تیرانداز واقعی با اسلحه شجاع باشید. سلاح‌های خود را ارتقا دهید تا هیجان واقعی بازی‌های ضد تروریستی را احساس کنید، چیزی که به عنوان یک بازیکن تیراندازی آفلاین آرزوی داشتن آن را دارید.
‏بازی تیراندازی با تفنگ خرس عروسکی - ویژگی‌های کلیدی:
‏• بازی به عنوان قهرمان خرس عروسکی و با انواع مختلف دشمنان مختلف با استفاده از تاکتیک‌های مختلف نبرد با اسلحه مبارزه کنید.
‏• مجموعه کاملی از اسلحه‌ها، تپانچه‌ها و تفنگ‌های مدرن.
‏• از هیجان ضربات اسلحه مدرن با ماموریت‌های جنگی غیرممکن لذت ببرید.
‏• خود را ارتقا دهید. تجربه تیراندازی با سلاح های واقع گرایانه.
‏• از مسابقات مرگ تیمی هیجان انگیز لذت ببرید.
‏‏گیم پلی پیشرفته

نظرات و امتیاز ها

۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
fffffe2ei9whkresjlfeaguo
٢ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ kn bbb b ‏✓ 0تجکمگچکنونواسقمگمکتلفثص

۰ ۰
✌ツЅᎯⅅℛᎯツ✌
٤ مهر ١٤٠١

عالی☺

۲ ۰
علی نودهی
١٨ اردیبهشت ١٤٠١

عالیییییییییییییییییییییییییییِ عالیییییییییییییییییییییئی

۱ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده