استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Flying Spider- Superhero Games

Flying Spider- Superhero Games

نسخه۱.۲۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۱۱/۲۱
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۷
حجم۸۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده PlayMax Games
‏‏برای بازی های ابرقهرمانی-پرنده عنکبوتی آماده شوید
‏به شبیه ساز جرم و جنایت شهر به عنوان بازی های بزرگ سرقت گانگستری خوش آمدید که شهر جنایی گانگستری مافیایی بسیار هیجان انگیز است. که یکی از بازی های جنگی شهر جنایی گانگستری در بازار است که در حال حاضر به عنوان بازی شبیه ساز جرم و جنایت بعد از بازی جنایی جدید گانگستری موجود است. این بازی تیراندازی سرقت گانگستری 2021 مانند مافیای گانگستری میامی بسیار معمولی است. در بازی جنایی شهر گانگستری نه تنها یک بازی تیراندازی معمولی مانند جنایات گانگستری سرقت است که معمولاً بازیکن مانند بازی گانگستری واقعی به دشمن تصادفی بازی جنگ شهر جنایی بدون هیچ هدفی مانند بازی های مافیای گانگستری شلیک می کند. اما در عوض، بازی های سرقت بزرگ در بازی تیراندازی گانگستری، داستان کامل شهر جنایت مافیایی را تجربه خواهید کرد که با تجربه ترین داستان نویس ما از مافیای جنایی وگاس است، زیرا بازی های گانگستری مافیایی واقعی مانند بازی جنایی گانگستری و جنگ نبرد گانگستری ساخته شده اند. در بازی‌های اعتصاب تیراندازی گانگستری ابتدا یک بازی گانگستری تیراندازی مزاحم اجتماعی یک بانک را دزدی می‌کند و سپس به دلیل نوک یک خائن، او گرفتار حمله تیراندازی جنایی می‌شود.
‏ شبیه ساز سرقت از بانک Crime Gangster Simulator Real Gangster Crime War Games
‏بعد از آن شما زندگی یک زندانی را مانند جنایت واقعی تجربه خواهید کرد بازی هایی که باید خودش را برای بازی های جنایی اسلحه ثبت نام کند و بعد از پوشیدن لباس زندانی مانند بازی های جنایی بزرگ به سمت سلولش حرکت می کند. مانند بازی حمله گانگستری، او همچنین با بازی‌های گانگستری جنایتکار از باندهای دیگر در زندان روبرو می‌شود. او آن گانگسترهای بازی های جنگنده واقعی را با دست خالی شکست می دهد. اگرچه بازی‌های جنایی بزرگ سه بعدی او را مشتاق می‌کنند تا به بازی‌های گانگستری وگاس بپیوندد، اما مبارزه همچنان یک مبارزه است. سرپرست جنایات شهر گانگستری کار سنگ شکنی را به عنوان مجازات تعیین می کند. او به‌عنوان بازی‌های تیراندازی ضد گانگستری اجرا می‌کند و سپس به سمت سلول خود حرکت می‌کند.
‏ بازی‌های شبیه‌ساز جنایات گانگستری شهر جنگ بزرگ گانگستر در زندان بازی های جنایی شهر واقعی به عنوان بازی های مافیای گانگستری با همراهان خود از بازی جنایی سرقت واقعی ملاقات می کند و در آنجا تصمیم می گیرد مانند بازی مافیای شهر از زندان فرار کند. در بازی شبیه ساز گانگستری واقعی، آنها با عبور از خط ناودان سرقت از بانک شهر، زندان را می شکنند و از آن فرار می کنند. پلیس در بازی های شبیه سازی مافیا هشدار داده و سعی می کند بازی جنایت مافیایی را متوقف کند. در بازی شبیه ساز جرم و جنایت شکست، پلیس با ماشین دزدیده شده به سمت جنایات جنگی شهر می دود. پس از رسیدن به جنگ شهر جنایی گانگستری، داستان جنایت گانگستری فردی را از دزدی در شهر گانگستری به یاد می آورد که به او خیانت کرده و انتقام او را می گیرد.
‏ Grand Gangsters Crime Simulator Real گانگستر Crime Games
‏پس از اطلاع از وضعیت بازی های شبیه ساز جنایت سرقت از بازی های تیراندازی پلیس، بازیکن به غول بازی های جنگ شهری تبدیل می شود و سپس جنگ بزرگ جنایی تغییر چشمگیری را در داستان تجربه می کند. جنایات جنگی شهر مانند بازی های جنایی مامور. بازی‌های گانگستری دزدی، هیولا را در دزدی بزرگ تجاری کنترل می‌کرد و به شکل انسان بود، اما پس از این موقعیت، او هیولا را در بازی‌های جنگی شهر اوباش رها می‌کند و هرکسی را که سر راهش قرار می‌گیرد می‌کشد.
‏سرقت بانک گانگستر پلیس بزرگ ویژگی ها:
‏ ماموریت های زیادی به عنوان جنایت بقای گانگستر و امکانات در مناطق مختلف شهر.
‏ جنایت گانگستری واقعی با صحنه های جنایت شهر مدرن. .
‏ طیف گسترده ای از اهداف تیراندازی به عنوان بازی های واقعی شهر گانگستری.
‏ در بازی میدان نبرد تیراندازی گانگستری با یک دست می توانید به راحتی هدف را تکمیل کرده و شلیک کنید.
‏ با بسیاری از نقشه های سه بعدی شگفت انگیز جنایات گانگستری شهر وگاس .
‏ گانگسترهای گانگستر بازی های ماموریت حمله.
‏شما از تنوع این بازی گانگستری به عنوان گانگستر جنگ شهری لذت خواهید برد و احساس خواهید کرد که در حال حرکت در یک فیلم کاملاً برنامه ریزی شده هستید. شما در این بازی یک گانگستر، یک عاشق، یک هیولا و یک راننده خواهید بود.

نظرات و امتیاز ها

۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر جنگ
١٥ شهریور ١٤٠٠

خوب

میپسندم۱۰ نمیپسندم۳
عکس کاربر لیونل مسی ♥
٢٠ مرداد ١٤٠٠

بازی عالی

میپسندم۱۰ نمیپسندم۳
عکس کاربر ابوالفضل
١ فروردین ١٤٠٠

نصب نکنید

میپسندم۹ نمیپسندم۹

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده