استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
Light Speed Hero - Superhero

Light Speed Hero - Superhero

نصب در حال دریافت
نسخه۵.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۰۸
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۱۱
حجم۵۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Battle Jobs - Shooting Games & Robot Games
‏‏لایت اسپیدستر در مقابل گانگستر واقعی در بازی های ابرقهرمانی شهر جنایتکار میامی
‏به بازی های قهرمان سرعتی جدید برای دوستداران بازی های ابرقهرمانی پرواز با ویژگی های جدید قهرمان نور اسپیدستر در جنگ های بزرگ ابرقهرمانان و باندهای جنایتکار گانگستری واقعی خوش آمدید. شهر جنایی میامی بهترین ویژگی های شبیه ساز جنایت قهرمان سرعت نور را در بازی های شهر جنایی رایگان گانگستری و بازی های جنگ های بزرگ ابرقهرمانی تجربه کنید. قهرمان سوپر سرعت دارای قدرت های دویدن روی دیوار، بالا رفتن از ساختمان، شکستن سرعت گردباد، قدرت های ابرقهرمانی پرواز و دویدن سریع به عنوان سریع ترین مرد زنده در این بهترین شبیه ساز جرم و جنایت بازی های شهر جنایی میامی و بازی های گانگستری واقعی است. شما ممکن است بازی‌های قهرمانی با سرعت فوق‌العاده سبک را بازی کرده باشید، اما این شبیه‌ساز جرم و جنایت فضای بازی‌های گانگستری شهر جنایی واقعی و بازی‌های قهرمان با سرعت فوق‌العاده را دارد. اگر دوست دارید سریع‌ترین مرد زنده باشید که در جنگ‌های بزرگ بازی‌های سرقت خودرو و اکشن واقعی گانگسترهای مافیای جنایی شرکت می‌کند، فرصت را از دست ندهید تا بهترین بازی‌های ابرقهرمانی و بازی‌های شبیه‌ساز جرم واقعی را دریافت کنید.
‏ > برای سرگرمی نامحدود آماده شوید
‏از بازی های ابرقهرمانی و بازی های گانگستری واقعی در بسته تکی شبیه ساز جرم ابرقهرمانی و بازی های اکشن سرقت خودکار لذت ببرید. بهترین قهرمان سرعت نور ابرقهرمانی دنیای گانگسترهای شهر جنایی را در بازی های ابرقهرمانی جدید و بازی های قهرمان سبک سرعت نور به خود ثابت کنید. خیابان های میامی را با بازی های سرقت خودکار شبیه ساز جنایی و بازی های گانگستری واقعی علیه اربابان جنایتکار دنیای اموات تسخیر کنید.
‏ بازی های واقعی گانگستر - بازی های شبیه ساز جنایت و بازی های سرعت
‏شهر جنایی میامی دارای مورد تهاجم مافیای گانگستری شهر جنایت که کنترل کامل خیابان های میامی را به دست گرفته اند و جنایتکاران و مافیای گانگستری واقعی زندگی شهروندان را سخت کرده است. شما بهترین قهرمان سرعت پرنده هستید که می توانید اثر گانگستر واقعی شهر جنایی میامی و اربابان جنایت را در بازی های شبیه ساز جرم و جنایت ابرقهرمانی خنثی کنید. همه باندهای گانگستری واقعی، اوباش، رئیسان جنایت، پدرخوانده های مافیا و سندیکای جنایی را پیدا کنید و بکشید تا به ابرقهرمان واقعی بازی های جنایی میامی تبدیل شوید. شما در حال حاضر از هر گانگستر واقعی برتری دارید زیرا می توانید سریع ترین سرعت، دویدن روی دیوار، ابرقهرمان را درهم شکسته، اشیاء را با سرعت گردباد و پرتاب توپ سبک به دست آورید. ابرقهرمان پرواز می تواند مانند بازی های سرقت خودکار ماشین ها و دوچرخه ها را ربوده و رانندگی کند، وسایل نقلیه را با سرعت کم دویدن و بسیاری موارد دیگر از بین ببرد.
‏ قهرمان لایت اسپید در مقابل جنگ های گانگستری شهر جنایی میامی
‏به عنوان ابرقهرمان آینده بازی های شهر جنایی میامی، برای نبرد نهایی مافیای گانگستری شهر جنایی آماده شوید. این شبیه ساز جنایت گانگستری را با ترکیب شگفت انگیز بازی های گانگستری واقعی، بازی های ابرقهرمانی، بازی های قهرمان سرعت و بازی های شهر جنایی بازی کنید. آخرین مردی را که زنده می‌ماند تعقیب کنید و جنایت را از خیابان‌های میامی به پایان برسانید و در بازی‌های سرعت فوق‌العاده قهرمان، قدرت‌های سرعت‌تر پرواز خود را در حال اجرا مانند قهرمان سرعت نور واقعی نشان دهید. در واقع هیچ گانگستر واقعی شهر جنایی مافیایی نمی تواند شما را شکست دهد وقتی که شما به چنین قدرت عظیمی از ابرقهرمانان مجهز شده باشید. دزدان شهر بزرگ و جنایتکاران شبیه ساز جرم واقعی شهر میامی باید در مقابل شما تعظیم کنند یا کشته شوند بدون اینکه گزینه دیگری برای آنها باقی نماند. از توانایی قهرمان سرعت نور استفاده کنید و باندهای گانگستری شهر جنایت را در کوتاه ترین زمان از بین ببرید.
‏ بهترین ویژگی ها:
‏1. قهرمان دیوار دویدن اسپیدستر و قهرمان سرعت نور به عنوان قهرمان در بازی سریعترین سرعت
‏2. ابرقهرمان پرواز به عنوان یک مفهوم هیبریدی توانایی های قهرمان
‏3. مافیای جرم و جنایت شهر بزرگ و اوباش گانگستری واقعی همه در یک بازی ابرقهرمانی گانگستری واقعی
‏4. گرافیک سه بعدی همهجانبه با محیط شهر متصل به سه جزیره
‏‏Aim Assist اضافه شد...
‏ماموریت ها به روز شد..
‏ربات های جدید اضافه شدند...
‏اشکال های جزئی رفع شد..
‏قدرت های جدید اضافه شد
‏بازی بهبود یافته

نظرات و امتیاز ها

۱۱ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
پ/ا/ر/س/ا
١٨ اسفند ١٤٠١

‏✗ سرعت فلش خیلی کمه ‏✗ موتور سرعتش کمه

۱ ۰
۱۲۳۴۵۶۷۸۹
١٧ اسفند ١٤٠١

بازی خیلیییی بدیه

۰ ۱
شیر بچه هزاره
٢٦ اسفند ١٤٠١

‏✓ بد نیس

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده