استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه سبک زندگی
Wild Fox Transform Bike Robot Shooting: Robot Game

Wild Fox Transform Bike Robot Shooting: Robot Game

نصب در حال دریافت
نسخه۳۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۲۳
تعداد دانلود۱۶ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۲۲
حجم۱۳۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده Centaurus Games
‏‏در بازی Wild Fox Transform Bike Robot Shooting شگفتی را تجربه کنید. ما یک بازی ربات هیجان انگیز تیراندازی با موتور را به شما می دهیم. در هنگام تیراندازی با موتور در جنگ ربات ها، از یک ربات روباه وحشی انتقام بگیرید. سوار ربات موتور شوید یا به یک روباه وحشی تبدیل شوید.
‏ بیایید جنگی که ربات های بیگانه در شهر آغاز کرده اند را خاتمه دهید. ماجراهای ربات در بازی تبدیل به ربات موتورسیکلت شروع شده است. به ربات موتور سیکلت تبدیل شوید تا در بازی های جنگی با ربات های مکانیک مبارزه کنید. تیراندازی ربات موتور یک بخش جذاب از بازی شبیه ساز ربات موتوری است. WILD FOX TRANSFORM SHIKTING BIKE: ROBOT GAME را بازی کنید و مانند یک قهرمان از شلیک ربات های شیطانی آگاه باشید و از تیرهای دشمن فاصله بگیرید. چرا که ربات هایی هستند که پرواز می کنند و باعث میشوند تا موتور شما آسیب ببیند. ربات روباه آماده انتقام گیری از ربات مکانیک است، بنابراین برای مسابقات موتورسواری در بازی های ربات روباه آماده شوید.
‏ هر زمان که دشمنان شما به شما حمله می کنند، ربات را به یک روباه وحشی در بازی تبدیل کنید. بازی Wild Fox Transform Bike Robot Shooting بسیار شگفت انگیز است و می توانید خیلی راحت از آن لذت ببرید.
‏ ویژگی ها:
‏ این بازی را همین الان دانلود کنید.
‏ در این بازی موتور سواری به ربات روباه تبدیل شوید.
‏ بازی های جنگ ربات آینده با تیراندازی با دوچرخه
‏ بسیاری از تغییرات ممکن در این بازی رخ دهد.
‏ شخصیت های مختلف در فروشگاه بازی وجود دارد، آنها را انتخاب کنید و از بازی لذت ببرید.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
Gameplay Improvements

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده