استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سبک زندگی
Stickman Speed Hero Superhero

Stickman Speed Hero Superhero

نصب در حال دریافت
نسخه۱۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۶/۳۰
تعداد دانلود۱۳ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۹
حجم۸۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده Centaurus Games
‏‏وارد بازی های stickman ابرقهرمان مانند موتور سوار واقعی در دوچرخه خود شوید. بازی های دوچرخه سواری Stickman ترکیبی از شبیه ساز دوچرخه دیوانه و بازی های تیراندازی استیکر است. یک قهرمان سوپر استیک و دوچرخه سوار موتور سیکلت واقعی با بازی اسلحه stickman در جنگ دوچرخه موتور باشید. شهر جنایی گانگستر به یک تیرانداز استیک و جنگنده دوچرخه احتیاج دارد تا قاتل مافیای جنایت را به عنوان یک قهرمان موتوری در بازی های تیراندازی با دوچرخه چوب بکشاند.
‏یک مافیای جرم و جنایت شهر گانگستر با تیرانداز دوچرخه موتوری خود در شهر فعال می شود و او همچنین سوار دیوانه بازی های دوچرخه موتوری است. او تیم بزرگی از مأموریتهای فوق العاده stickman دوچرخه را برای حرکت واقعی غیرنظامیان در بازی های دوچرخه موتورسواری آینده دار دارد. بازی STICKMAN MOTO BIKE HERO: بازی CRIME CITY SUPERHERO مانند یک دوچرخه سوار دیوانه برای تیراندازی با چوب واقعی در بازی های موتور سیکلت قهرمان فوق العاده. به عنوان یک قهرمان سریع چوب از بازی های تیراندازی استیکر ، از جرم و جنایت stickman واقعی جلوگیری کنید. یک گانگستر فوق العاده قهرمان در دوچرخه قهرمان ، ماموریت واقعی stickman است که در بازی های ابرقهرمانی مورد نیاز است. سوار بر دوچرخه سوپر قهرمان در بازی های دوچرخه موتوری به عنوان یک عامل استیکر واقعی و کنترل جرم stickman ابرقهرمان به عنوان یک بازی قهرمان موتور سیکلت. به دلیل تیراندازی از چوب ، از جرم فوق العاده قهرمان گانگستر در شبیه ساز دوچرخه موتورسواری stickman خودداری کنید. مافیای جرم و جنایت گانگستر شهر در حال حاضر با تیرانداز موتور دوچرخه فوتور در بازی های دوچرخه موتوری بسیار فعال است. یک موتور سوار stickman برای نجات شهر جنایت در بازی های stickman اجباری است. در بازی های تیرانداز استیکر سوار دیوانه شوید و جنگنده دوچرخه موتوری اینده را با شلیک اسلحه استیکر در بازی های ابرقهرمانان سبک شکست دهید.
‏دوچرخه های دشمن را به عنوان یک بازیکن واقعی قهرمان stickman و دوچرخه سوار موتور ضرب و شتم کنید. بهترین بازی های فوق العاده استیکر مانند یک شبیه ساز تیراندازی تیرانداز موتور سوار آینده دار را انجام دهید. موتورسواران استیکمن! برای بازی سوار واقعی جنایات گانگستر در بازی های Stickman آماده شوید
‏STICKMAN MOTO BIKE HERO: ویژگی های بازی های CRIM CITY SUPERHERO:
‏- بسیاری از مأموریت های Stickman در بازی های تیراندازی دوچرخه موتوری آینده نگر
‏- بازی تیراندازی استیکر واقعی برای قتل دوچرخه دشمن
‏- قسمت هیجان انگیز عجله موتور واقعی در مبارزه با دوچرخه دیوانه
‏- بازی با دوچرخه سوپر و قهرمان استیکر بازی هر دو
‏- سریع قهرمان چوب بازی مبارزه با دوچرخه های دشمن و دوچرخه سوار دیوانه
‏STICKMAN MOTO BIKE HERO را دانلود کنید: بازی های CRIME CITY SUPERHERO را تجربه کنید و از بازی های دوچرخه سواری موتوری اینده در بازی های ابرقهرمانی تیرانداز استیشن لذت ببرید.

نظرات و امتیاز ها

۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
مهران
٣ مرداد ١٤٠٠

بهترین بازی دنیا نه متوسته نه😮 دتاستاره کم دادم چون هسله سربره😒

۷ ۴
ترور فیلیپس
١٩ مهر ١٤٠٠

خوبه اما از جی تی ای وی خیلی چرت تره

۶ ۵
ابوالفضل رضایی حاجیکلایی
٢٤ دی ١٣٩٩

بازی عالی و بی نظیرترین بازی در کل دنیا خواهش کنم دان کنید

۲۲ ۸

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده