استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Dino Transform Robot Car Game

Dino Transform Robot Car Game

نسخه۹۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۴/۱۱
تعداد دانلود۷۰ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۴۲
حجم۱۳۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Centaurus Games
‏‏Flying Dino Transform Robot: Dinosaur Robot Game
‏در اینجا شما فقط باید ربات دایناسور پرنده را با دقت کنترل کنید تا بتوانید زنده بمانید و ماموریت های خود را در بازی تبدیل ربات دوچرخه سواری کامل کنید. آنجا سیاه است و وظیفه شما مبارزه با جنگجویان مکانیکی و کمک به غیرنظامیان بی گناه در بازی تبدیل ربات است. شما می توانید یک جنگنده نترس بازی ربات دایناسور پرنده باشید که می تواند به ربات دوچرخه سوار نیز تبدیل شود. ما روز و شب کار کرده ایم تا چنین سیستم فیزیک پویایی را برای شما به ارمغان بیاوریم که در این بازی تبدیل ربات پرنده ساخته ایم. این یک بازی ربات دایناسور پرنده بسیار چالش برانگیز است.
‏تبدیل ربات با فیزیک بالا و مکانیک غیرقابل محاسبه در دسترس است، بنابراین بازی ربات دایناسور پرنده را برای دریافت احساس واقعی دنیای آینده بازی کنید. این یک ماموریت بقا است، بنابراین این بازی تبدیل ربات پرنده را انجام دهید تا وظیفه نجات شهر آینده خود را انجام دهید. در بازی تبدیل ربات پرنده، غیرنظامیان بی گناه در خطر هستند، بنابراین شما باید افراد آلوده را به عنوان ربات دوچرخه نجات دهید.
‏این بازی تبدیل ربات از سطوح مختلف از آسان تا دشوار تشکیل شده است. با پیشرفت در بازی تبدیل ربات دایناسور، با گذشت زمان در شرایط سخت تری قرار خواهید گرفت. این ربات دینو تبدیل این بازی را لذت بخش تر و سرگرم کننده تر می کند. پیشنهاد ارزشمند خود را درباره Flying Dino Transform Robot: Dinosaur Robot Game به ما بدهید.

نظرات و امتیاز ها

۴۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر 2480973481
٦ تیر ١٤٠٣

‏✓ عالی ‏✗ اژدها باز نیست این بازی خخخخخخخخیلیییییییییی عالیه

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر امیر حسام
٢ خرداد ١٤٠٣

‏✓ هیچی ‏✗ همه بستس ‏✗ ضربه ها ‏✗ حرکت ها ‏✗ کشتی ‏✗ تبدیل ها داداش نریز نت هدر نکن حافظتم پرمیشه نریززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززز

میپسندم۱۴ نمیپسندم۷
عکس کاربر ماهان
٢٥ اردیبهشت ١٤٠٣

این بازی تیم های خوبی دارد

میپسندم۲۰ نمیپسندم۸

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده