استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ابزارهای کاربردی
Storage Space

Storage Space

| نمایش اطلاعات پارتیشن ها

نصب در حال دریافت
نسخه۲۶.۲.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۰۹
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۴۶
حجم۱۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Lakshman
‏‏Storage Partitions| Space Premium نام نرم افزار کم حجم ولی کارآمدی است که برای نمایش حافظه گوشی و تبلت های اندرویدی طراحی و ارائه شده است. نرم افزار مدیریت پارتیشن Storage Partitions به شما این امکان را می دهد تا بتوانید میزان حافظه ی اشغال شده در گوشی تان را ملاحظه کنید. از آنجا که در بیشتر گوشی های هوشمند امروز ما با کمبود و مشکلات حافظه رو به رو هستیم بنابر این می توانید با این نرم افزار تمامی قسمت ها و پارتیشن های مموری گوشی تان را ملاحظه و بتوانید آنها را مدیریت کنید. این نرم افزار همچنین ظرفیت باقیمانده را نیز نشان می دهد. همچنین می توانید با استفاده از نرم افزار Storage Partitions پارتیشن های مخفی و پنهان شده موجود در حافظه را نیز ببینید
‏امکانات :
‏– بدون تبلیغات
‏– مشاهده Pie پارتیشن ها
‏– مشاهده فایل فایل های مهم سیستم
‏ذخیره سازی حافظه تلفن به ساختارهایی به نام پارتیشن ها سازمان یافته است. سیستم عامل آندروید از پارتیشن سیستم (System Partition) استفاده می کند. برنامه ها از پارتیشن داده (Data Partition) و غیره استفاده می کنند. اندازه پارتیشن داده نقش مهمی در تعداد برنامه هایی که شما می توانید نصب کنید ایفا می کند. ذخیره سازی کاربر (موسیقی، دانلود و غیره) به عنوان بخشی از پارتیشن داده داخلی یا غیر این در یک کارت SD خارجی ایفا شده است. برای کاربر عادی پارتیشن داده و ذخیره سازی کاربر مناطق مورد علاقه می باشند.
‏پارتیشن های دیگر از کاربر پنهان (unmounted) هستند. این برنامه برای ارائه جزئیات روی پارتیشن های پیاده شده (unmounted) مانند بازیابی، بوت و غیره بهترین تلاش را می کند، به طوری که شما می توانید یک دید از بالا از ذخیره سازی اندروید خود داشته باشید.
‏‏• رفع اشکال

نظرات و امتیاز ها

۴۶ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
مانی مخودی
٢٥ آذر ١٤٠١

بهترین برنامه

۱ ۰
علی محمدنژاد
٤ شهریور ١٤٠١

کاربردی

۱ ۰
łïmøøńáđ
١٥ اردیبهشت ١٤٠١

کارایی زیادی لااقل برا من نداشت ولی به احترام سازنده و نظر بقیه ۴ ستاره میدم

۲ ۰

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده