استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Prison Empire Tycoon-Idle Game

Prison Empire Tycoon-Idle Game

امپراتوری زندان

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۶.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۱۴
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۱,۵۶۷
حجم۱۶۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Codigames
‏‏مدیر شوید و زندان ها را مدیریت کنید احتیاط کنندگان را برای کمک به جامعه احیا کنید!
‏ آیا شما قادر خواهید بود یک زندان را کنترل کنید و یک اهریمن زندان شوید؟
‏ حبوبات کسب و کار را در دست بگیرید و زندانیان اصلاح طلب در سراسر جهان ثروتمند شوید.

ویدئو معرفی بازی

‏ شروع به اجرای یک زندان کوچک با امنیت کم و تلاش کنید تا اعتبار شما رشد کند. همه جزئیات را بهبود بخشیده و زندان متوسط ​​خود را به یک زندان با امنیت بالا تبدیل کنید که خطرناک ترین زندانیان تحت کنترل آنها وجود دارد.
‏ با نیازهای تسهیلات خود مقابله کرده و تصمیم گیری های مناسب را برای گسترش مشاغل خود و بدون درگیری داخلی اتخاذ کنید. حیاط زندان را بزرگ کنید ، بخش مدیریت را شخصی سازی کنید ، تجهیزات امنیتی را به نگهبانان ارائه دهید یا حتی تهویه سلول ها را بهبود ببخشید. هر انتخاب منفردی در زندان های شما تأثیر خواهد گذاشت. پول بیکار خود را هوشمندانه سرمایه گذاری کنید.
‏ نیازهای اساسی زندانیان را ملاقات کنید:
‏ زندانیان دارای شاخصه هایی از خصوصیات شخصی هستند که شما باید برای جلوگیری از شورش و برنامه های فرار از آنها استفاده کنید. سلول های آنها را ارتقا دهید ، یا تخت های بهتری اضافه کنید و راحتی آنها را افزایش دهید. خرید قفسه های کتاب ، ایجاد یک زمین بسکتبال یا نصب غرفه های تلفنی برای سرگرمی آنها. سود خود را در یک آشپزخانه بهتر و وعده های غذایی بهتر صرف کنید ، بنابراین زندانیانی با تغذیه مناسب خواهید داشت. امکانات را تمیز نگه دارید و از دوش های جدید برای حفظ بهداشت خوب استفاده کنید.
‏ کارکنان خود را مدیریت کنید:
‏ زندان شما به یک تیم کارآمد نیاز دارد. وضعیت را مطالعه کنید و بسته به گردش کار و استراتژی رشد خود ، وضعیت را استخدام کنید یا افراد آتش نشانی را استخدام کنید. از پرسنل آشپزخانه ، پزشکان ، سازندگان ، سرایدارها یا نگهبانان و همچنین کارمندان دفتر استفاده کنید. هر بخش نیازهای اساسی در تجارت شما را تأمین می کند ، و شما باید تیم خود را با خردمندانه مدیریت کنید تا زندان شما سودآوری شود.
‏ سرمایه گذاری در امکانات شما:
‏ زندانیان و کارمندان به یک مدیر عالی و چشم انداز خوب برای توسعه نیاز دارند. برای داشتن شرایط کار بهتر ، بخش های کارمندان را بهبود و ارتقا دهید: اتاق نگهداری ، دفاتر ، آشپزخانه ، بیمارستان ، اتاق لباسشویی یا محله امنیتی. زندانیان را فراموش نکنید: دوش خود را ، حیاط زندان ، بخش های جدید را باز کنید ، ماژول های سلول را اضافه کنید ، اتاق بازدید و غذا را بهبود ببخشید. مسئولیت تأمین آب و برق را بر عهده بگیرید و به آسایشگاه خود را آسایش دهید.
‏ امنیت زندان خود را حفظ کنید:
‏ با کنترل شورش و نبرد ، شهرت خوبی را حفظ کنید. زندان خود را عالمانه اداره کنید تا محکومین خود را راضی نگه دارید و تجهیزات محافظ خوبی را برای نگهبانان خود فراهم کنید. از اسیران خطرناک آگاه باشید که در صورت لزوم می توانند فرار کنند و از سلول انزوا استفاده کنند.
‏ زندانیان توانمند برای موفقیت:
‏ به خاطر اصلاح زندانیان ، پول بدست آورید و سود بیکار کنید. دولت و جامعه به شما افتخار می کنند! شهرت خود را به لطف استراتژی تجاری خود رقم بزنید و پیشنهادهایی برای اجرای زندان های بزرگتر دریافت کنید.
‏ اگر دوست دارید بازی های مدیریتی و بیکار داشته باشید ، از Prison Empire Tycoon لذت خواهید برد! یک بازی ساده و آسان برای بازی که در آن باید تصمیمات استراتژیک اتخاذ شود تا یک تجارت در زندان با نتایج سودآوری انجام شود. امپراتوری خود را با شروع از یک زندان کوچک و متوسط ​​بهبود بخشید و پیشرفت قابل مشاهده را در محل خود باز کنید. تجارت کوچک خود را به بهترین زندان با امنیت بالا در جهان تبدیل کنید و به بهترین مدیر زندان در سراسر جهان تبدیل شوید!
‏‏🚨 با شورش های قابل پخش، تک تیراندازها و گاز اشک آور کنترل زندان های خود را در دست بگیرید!
‏💸 شورش ها را با موفقیت سرکوب کنید و برای درآمد زندان خود ۳ برابر جایزه دریافت کنید!

نظرات و امتیاز ها

۱,۵۶۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
۲۶۳۵۱۷
دیروز

بازی قشنگ ولی علامت خطر به من داد من نمیدونم چیکار کنم وقتی که بهم میگه باید چیکار کنم

۳ ۱
مهدی
دیروز

این بازی خیلی خوبه هر یک دقیقه زندانی میاره و باید زندان درست کنی از کوچک شروع میشود و خودت بزرگش میکنی برای من خیلی بزرگه می‌کنم وهست میخوا بزرگترش میکنم

۳ ۱
عالیییییی
٣ خرداد ١٤٠٢

‏✓ سریع و آسان ‏✓ پیشرفت سریع ‏✓ مکان های مختلف ‏✓ گرافیگ عالی و۰۰۰

۱۰ ۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده