استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Idle Police Tycoon - Cops Game

Idle Police Tycoon - Cops Game

نسخه۱.۲.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۲۳
تعداد دانلود۶۰ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۳۳۶
حجم۱۳۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Codigames
‏‏ایستگاه پلیس خود را بهبود بخشیده و با جرم مبارزه کنید. راهنما ، خدمت و محافظت
‏آیا شما قادر خواهید بود یک کلانتری را اداره کنید و یک مأمور پلیس شوید.
‏کنترل بسیاری از حوزه های پلیس را در دست بگیرید و با حفظ امنیت منطقه خود ثروتمند شوید.

ویدئو معرفی بازی

‏شروع به اداره یک اداره پلیس کوچک کنید و برای رشد شهرت خود سخت تلاش کنید. جزئیات بیشتر در مورد امکانات خود را بهبود بخشیده و دفتر کوچک خود را به کلانتری مشهور تبدیل کنید.
‏با نیازهای ستاد خود مقابله کرده و استراتژی مناسب را برای گسترش تجارت خود در عین تأمین امنیت در جامعه دنبال کنید. ساختمان های خود را ارتقا دهید ، ناوگان وسیله نقلیه خود را بهبود بخشید ، مناطق جدیدی بسازید ، بهترین مواد کار را به تیم خود ارائه دهید ، دفتر خود را بزرگ کنید تا کارهای اداری را ساده تر کنید ، کارمندان افسران پلیس را در شهر استخدام کنید یا روش های نهایی تحقیقات پلیس را بیاموزید. تصمیم بگیرید و پول خود را عاقلانه سرمایه گذاری کنید.
‏CRBAT CRIME با استراتژی های مختلف:
‏موارد متعددی را در نظر بگیرید و برای حل آنها طرحهای تحقیق مختلفی تهیه کنید. گرفتن مجرمان تحت تعقیب در این محله. در حین بازی شخصیت های معروف را باز کنید و آنها را در پشت میله ها قرار دهید.
‏منابع خود را با موفقیت مدیریت کنید:
‏پول و حسابداری بیکار خود را با عاقلانه سرمایه گذاری کنید تا کلانتری و کارمندان خود را به درستی مجهز کنید. مراقب منبع برق باشید ، فناوری نهایی را در اختیار نمایندگان خود قرار دهید یا از وسایل نقلیه زره پوش استفاده کنید تا امنیت واحدهای ویژه خود را حفظ کنید. هر جزئیات برای رسیدن به سطح حساب می شود. مواظب باش! یک استراتژی بد می تواند باعث شود که تجارت شما به رنگ قرمز باشد ...
‏کارکنان خود را مدیریت کنید:
‏منطقه شما به بهترین تیم کاری در شهر نیاز دارد. به طور مرتب وضعیت را مطالعه کرده و کارگران را مطابق با گردش کار و استراتژی رشد خود استخدام کنید. کلیه کارمندان و بخشهای آنها نیازهای مهم در تجارت شما را تأمین می کنند ، و شما باید تیم خود را با هوشمندی مدیریت کنید تا کلانتری شما سودآوری کند. افسران مشهور پلیس را باز کنید و مضراب این جنایت باشید!
‏اطمینان از امنیت در منطقه شما
‏انجام ماموریت ها و سرمایه گذاری پول بیکار خود برای رسیدن به سطح امنیتی مورد نظر جامعه. امنیت اجتماعی خود را حفظ کنید و اداره پلیس خود را همزمان سودآور کنید! شهرت خود را به لطف استراتژی تجاری خود رقم بزنید و پیشنهادهایی را برای اداره ایستگاه های پلیس بزرگتر دریافت کنید.
‏اگر دوست دارید بازی های مدیریتی و بیکار داشته باشید ، از بازی بیکار پلیس Tycoon - Cops Game لذت خواهید برد! یک بازی ساده و آسان برای بازی که در آن باید تصمیماتی استراتژیک گرفته شود تا یک تیم پلیس با نتایج سودآور رشد کند. امپراتوری خود را با شروع از یک ایستگاه پلیس کوچک و متوسط ​​بهبود بخشید و پیشرفت چشمگیری را در محل خود باز کنید. تجارت کوچک خود را به بهترین اداره پلیس در شهر تبدیل کنید و به بهترین مدیر پلیس در سراسر جهان تبدیل شوید!
‏‏رفع اشکال و بهینه سازی سیستم

نظرات و امتیاز ها

۳۳۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر messi
١٦ شهریور ١٤٠٢

خوب خیلی از دوستان و عزیزان من که دنیارو از دست دادن این قابلیت هارودوست داشتن که بهشون بعد ۳ سال اضافه نشد من هم خودم میگم اگه بشه ماشین یا .. خرید خیلی خوب میشد یا موتور یا هلیکوپتر پلیسی داشت عالی میشد و یه باز مثل امپرطور زندان خوبه ولی این بازیم تویه ۲۰ بازی برتر پلیسی هست خیلی ممنون میشم که سازنده تو فروشگاه هست تو مایکت نیست قابلیت های منم اضافه شه ممنون🙃😉

میپسندم۷ نمیپسندم۳
عکس کاربر _Vida_
٨ شهریور ١٤٠٢

میزان پولی که میده در ابتدا کم هست و خب طول میکشه تا بتونی راحت پخل و خرج داشته باشی. نسبت به بازب hotel empire یه خورده سخت‌ هست ولی گرافیکش بیشتره

میپسندم۸ نمیپسندم۳
عکس کاربر amir
٤ شهریور ١٤٠٢

بازی خوبی هست فقط مود شده کنید ممنون

میپسندم۶ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

به مدیری نمونه تبدیل شو

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده