استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Idle Fitness Gym Tycoon - Game

Idle Fitness Gym Tycoon - Game

نسخه۱.۷.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۱/۲۴
تعداد دانلود۶۰ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۳۵۷
حجم۱۰۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Codigames
‏‏ورزشگاه خود را اداره کنید و به یک سرمایه دار تناسب اندام تبدیل شوید!
‏آیا شما آماده مدیریت امپراتوری بدنسازی هستید؟
‏در یک مکان متوسط ​​شروع کنید و برای رشد و پیشرفت کار خود سخت تلاش کنید. تجهیزات ورزشی جدیدی را اضافه کنید و مکان های خود را گسترش دهید تا فعالیت های بدنسازی بیشتری داشته باشید.

ویدئو معرفی بازی

‏اتاق وزنه خود را بهتر کنید ، کلاس هوازی خود را جذاب تر کنید ، مربیان را استخدام و ارتقا دهید یا افراد مشهور را به سالن ورزشی خود دعوت کنید.
‏در دروس پیلاتس ، ریسندگی ، یوگا یا زومبا رهبری کنید. بهترین آموزش ها را در کاراته ، بوکس ، جودو و کراس فیت ارائه دهید. برای بدن سازی و وزنه برداری فضایی ایجاد کنید و چند تردمیل و مربی بیضوی را نصب کنید. شما حتی می توانید تکنیک قایقرانی خود را آموزش دهید ، استقامت خود را کنترل کنید یا مسابقات بعدی خود را برنامه ریزی کنید.
‏فضاهای جدید ایجاد کنید تا ورزش های جدید انجام دهید ، امپراتوری خود را با خردمندانه مدیریت کنید و به یک سرمایه دار تناسب اندام تبدیل شوید. برای خوشحال کردن مشتریان ، امکانات خود را ارتقا دهید. بازخورد آنها به شما در رشد کمک می کند!
‏برای اجرای بهترین سالن ورزشی دنیا ، از استراتژی های مختلف رشد استفاده کنید! ورزشگاه خود را نوسازی کنید ، ورزشکاران مشهور را استخدام کنید تا به کسب و کار خود عزت دهید ، یا افراد مشهور را به تمرین در مرکز تناسب اندام خود جذب کنید.
‏پول خود را به صورت استراتژیک سرمایه گذاری کنید! محل خود را بهبود ببخشید! ارائه خدمات جدید تناسب اندام! ورزشکاران نخبه را استخدام کنید و اسپانسر دریافت کنید تا امپراتوری بدنسازی شما حتی بزرگتر شود!
‏بهترین راه حل بدنسازی باشید و مشتریان خود را از انجام فعالیت های مختلف ورزشی و بدنسازی لذت ببرید. ، تجربه خود را در کاهش زمان انتظار راحت کنید ، تجهیزات خود را ارتقا دهید ، مربیان خود را ارتقاء دهید ، اتاق های ورزشی را بهبود بخشید و افراد مشهور را به دست آورید تا با برنده شدن در مسابقات قهرمانی و مسابقات شهرت خود را افزایش دهید. .
‏از مدیریت عاقلانه خود تشکر کنید: یا اتاق قفل خود را برای مشتریانی که از محل کار خارج می شوند بهبود بخشید و یا نیاز به تغییر لباس دارند یا پارکینگ دوچرخه خود را بزرگتر کنید ، بنابراین مشتریان ورزشی می توانند با دوچرخه سواری در لباس ورزشی وارد شوند.
‏اگر دوست دارید بازی های مدیریتی و بیکار داشته باشید ، از Idle Gym Tycoon لذت خواهید برد! یک بازی ساده و آسان برای بازی که در آن باید تصمیمات استراتژیکی اتخاذ شود تا بتوانید یک کسب و کار تناسب اندام را با نتایج سودآور رشد دهید. امپراتوری ورزشی خود را با شروع از یک مکان کوچک و متوسط ​​بهبود بخشید و پیشرفت قابل مشاهده را در محل خود باز کنید. تجارت کوچک خود را به بهترین سالن ورزشی دنیا تبدیل کنید و برای افراد مشهور ورزشی جذاب شوید!
‏‏رفع اشکال جزئی و بهبود عملکرد

نظرات و امتیاز ها

۳۵۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ابوالفضل
دیروز

‏✓ عالی ‏✗ پول کافی ندار

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر رها امیری
٢٠ تیر ١٤٠٣

عالی فقط اینیکه با وای فای میاد بده ولی خوب خوبه بخاطر همینم ۱ ستاره کم دادم بخاطر وای فای

میپسندم۲ نمیپسندم۲
عکس کاربر عالیه نصبش کنید
٤ تیر ١٤٠٣

‏✓ عالی فقط با وای فای میاد ‏✗ خیلی بد عالی هست حتما نصب کنید

میپسندم۳ نمیپسندم۵

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

به مدیری نمونه تبدیل شو

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده