استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۵/۲۸
تعداد دانلود۷ هزار
حجم۸۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Cover Shoot Studio
‏‏به صورت خصوصی برای پیوستن به مدرسه آموزش ارتش ایالات متحده آماده شوید که در آن آموزش فیزیکی، رزمی و آموزش تیراندازی را در بازی آموزشی ارتش 3 بعدی خواهید دید. آیا آنچه را که برای تبدیل شدن به کماندوی دریایی لازم است دارید؟ سپس به صورت رایگان آموزش ارتش را به صورت 3D: Obstacle course + محدوده تیراندازی دانلود کرده و شروع کنید.
‏زندگی معمولی شهروند آمریکایی را فراموش کنید به تفنگداران دریایی ارتش بپیوندید و آموزش های اولیه رزمی را در کمپ بوت بیاموزید. دستورات گروهبان مته را دنبال کنید و تمرین هدف را در محدوده تیراندازی انجام دهید. آموزش کامل بدنی در مسیر مانع که مخصوص نیروی گارد ملی طراحی شده است. برای تبدیل شدن به یک کماندوی ارتش ایالات متحده، دگرگونی فیزیکی شدید را مشخص کنید. تیراندازی تمرین هدف را در این شبیه ساز جدید مدرسه آموزشی ارتش ایالات متحده شروع کنید. حرفه نظامی خود را برای رویارویی با انواع ماموریت های مختلف از جمله عملیات نجات، نفوذ، ترور و موارد دیگر آغاز کنید. با تکمیل آموزش ارتش خود در این بازی پارکور مجازی به نیروهای مسلح بپیوندید. سفر خود را برای تبدیل شدن به یک سرباز نظامی نخبه در دوره کامل اردوگاه بوت شروع کنید و بالاترین امتیاز را در تیراندازی تیرانداز از خفا در میدان تیر بدست آورید. با متخصص شدن در سلاح های مدرن و سلاح های گرم در نیروهای مسلح کماندوی ارتش شوید. آمادگی جسمانی و سطح انضباطی ذهنی خود را با رویارویی با مسیر چالش برانگیز ارتش با موانع آزمایش کنید. با تکمیل آموزش ارتش در این بازی آموزشی بسیار چالش برانگیز آموزشگاه نظامی به نیروهای مسلح بپیوندید.
‏در پانصد ساعت دقیق دوره آموزشی ارتش را به گروهبان تمرینی خود گزارش دهید. تفنگ های تهاجمی را بگیرید، آموزش اسلحه تک تیرانداز در دوره تیراندازی. جدیدترین بازی های پارکور را بازی کنید و از آموزش مقدماتی رزمی در بازی شبیه ساز سه بعدی مدرسه ارتش لذت ببرید. زنجیره فرماندهی را دنبال کنید و به دسته کماندوهای واقعی در نیروهای مسلح بپیوندید.
‏ویژگی‌های بازی آموزشی ارتش 3D:
‏بازی‌های پارکور با موانع شدید
‏چالش‌های میدان تیراندازی کامل
‏کنترل‌های صاف برای مدرسه آموزش ارتش
‏آموزش رزمی اولیه در مدرسه نظامی
‏تفنگ تهاجمی ، تفنگ تک تیرانداز، نارنجک و موارد دیگر

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده