استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Army Training School Simulator

Army Training School Simulator

نسخه۱.۳.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۱/۲۸
تعداد دانلود۱۲ هزار
امتیاز۳.۱
تعداد نظرات۷
حجم۶۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده Game Kraft Studios
‏‏برای آموزش نظامی روسیه مانند آموزش رزمی در بازی های نظامی وارد کمپ های پایه شبیه ساز مدرسه آموزش ارتش شوید. برای قبولی در آزمون ورودی شبیه ساز مدرسه نظامی روسیه در بازی های ارتش، به تمام دوره های موانع مسلط شوید. وقت آن رسیده است که سرباز گارد ملی شوید و با ما شبیه ساز مدارس آموزش ارتش با نیروهای نظامی و نیروهای ویژه خود در بازی های مسیر مانع وارد مسابقه شوید.
‏جهان در جنگ است!! شبیه ساز مدرسه آموزش کمپ بوت نیروهای نظامی در سراسر جهان شروع به کار کرد تا ببیند ارتش کدام کشور بهترین است. شبیه ساز مدرسه آموزش ارتش را از افسران کماندوی نیروی نظامی روسیه در آکادمی آموزشی ارتش روسیه بگیرید و در بازی های سرباز وارد جنگ شوید. شبیه ساز مدرسه آموزشی به شما دوره حمله و مسیر مانع را با چندین شیرین کاری سخت در کمپ های بوت ارتش و اردوگاه پایه ارتش با کماندوهای نیروهای ویژه در بازی آموزشی به شما آموزش می دهد. اجازه ندهید کشور شما در بازی های با موانع ارتش مورد بی احترامی و تحقیر قرار گیرد. مسیر موانع را در پست‌های مختلف ارتش روسیه در زمین‌های ناهموار پاک کنید تا رقابت در بازی‌های شبیه‌ساز مدرسه نظامی ارتش ایالات متحده سخت‌تر شود.
‏مرد ارتش شوید و با نیروهای مسلح جهان روبرو شوید تا ثابت کنید نیروهای ارتش کدام کشور با بازی‌های مدرسه آموزشی ارتش بهترین هستند. . مربیان را دنبال کنید که گروهبان‌های مته را آموزش می‌دهند و تناسب اندام را با شبیه‌ساز مدرسه تمرین نیروی بدنی و تمرین ذهنی در بازی مدرسه آموزش کادت به نمایش بگذارید. به عنوان سربازان نظامی در بازی‌های نظامی ایالات متحده، نحوه استفاده از سلاح‌های ارتش، تیراندازی با اسلحه، تیراندازی به هدف و حمله موشکی نظامی و توپخانه ارتش را از نیروهای زرهی در کمپ‌های پایگاه ارتش ایالات متحده در مأموریت ارتش بیاموزید.
‏دریافت مدرسه آموزش عالی شبیه ساز با نبرد ارتش در مکان های مختلف در بازی های ارتش. زنجیره فرماندهی را دنبال کنید و به عنوان کادت های جدید در بازی های ارتش بازی کنید. در بازی آموزشی با موانع چالش برانگیز و تمرینات دوره حمله از جمله پرش های ارتفاع، بالا رفتن از دیوار و شنا در هوای یخ زده روبرو خواهید شد. تمرین، شما را به یک سرباز گارد ملی در بازی‌های کورس موانع تبدیل می‌کند.
‏مدرسه آموزش ارتش روسیه: ویژگی‌های کلیدی دوره آموزشی موانع:
‏کمپ آموزشی مختلف مدرسه نظامی و پایگاه ارتش
‏آکادمی شبیه‌ساز مدرسه آموزش ارتش چالش‌برانگیز دوره‌های
‏شبیه‌ساز مدرسه آموزش نیروی نظامی واقعی برای نبرد ارتش در سراسر جهان
‏مدال‌ها و جوایز سرباز را به عنوان بهترین سرباز قهرمان ارتش جمع‌آوری کنید
‏ماموریت‌های ارتش هیجان‌انگیز با گیم پلی جذاب
‏اکنون دانلود کنید و نظرات خود را به ما بدهید و نظرات را بیان کنید تا بتوانیم برای استفاده بهتر به بهبود گیم پلی ادامه دهیم.
‏‏اشکالات رفع شد

نظرات و امتیاز ها

۷ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر محمد طاها نصرالهی لرستانی
١٢ دی ١٣٩٩

بده

میپسندم۱۹ نمیپسندم۳۹
عکس کاربر Arash
٢٩ آبان ١٣٩٩

خوبه ولی یک ذره کند هست

میپسندم۴۳ نمیپسندم۱۲
عکس کاربر امیرمحمد
٧ آبان ١٣٩٩

خوبه

میپسندم۵۲ نمیپسندم۱۵

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده