استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها ماجراجویی
Bee Robot Car Game: Robot Game

Bee Robot Car Game: Robot Game

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۶۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۹/۲۶
تعداد دانلود۱۷ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۲۰
حجم۸۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده Cradley Creations
‏‏بازی ربات جدید ماشین در اینجا برای دوستداران بازی های تبدیل کننده ربات و بازی های ربات پرواز است. لذت بردن از جنگ تبدیل چند روبات در بازی تبدیل ماشین ربات زنبور عسل. به عنوان یکی از بهترین بازیهای تبدیل اتومبیل ، این بازی تبدیل کننده روبات زنبور عسل پرواز تکامل بی نظیری را در بازی های تیراندازی ربات و بازی های تبدیل ربات به وجود می آورد. چه نوع پروازهایی را دوست دارید در بازی های روبات پرواز یا بازی های ربات پرواز بازی کنید؟ مطمئناً نوعی تبدیل ربات چند است که در بازی روبات اتومبیل یعنی ماشین ، دوچرخه ، هلیکوپتر یا حیواناتی مانند ببر ، شیر و فیل رخ می دهد. بازی های پرواز ربات و بازی های تبدیل ماشین نیز حاوی تنوع زیادی در مورد تبدیل شدن روبات های پرواز به عقاب ، کبوتر ، اژدها ، بازی های زنبور عسل و موارد دیگر است. اما این بازی روبات زنبور عسل به شما سرگرم کننده بی قید و شرط بازی نبرد شهر در شبیه ساز روبات در برابر روبات های بیگانه می دهد. بازی روبات های اتومبیل هنگامی که به بازی زنبورهای پرواز تبدیل می شوند ، لذت تیراندازی روبات را دو برابر می کنند. اگر طرفدار تغییر و تحولات روبات ها در بازی های جنگ محبوب ربات و بازی های مبارزه با ربات هستید ، بهترین زمان برای بازی این شبیه ساز ماشین ربات و انجام تبدیل ماشین شگفت انگیز چند ربات است.

ویدئو معرفی بازی

‏جنگ هیجان انگیز ربات در بازی تیراندازی ربات زنبور عسل
‏بسیاری از دشمنان روباتیک و سفینه فضایی آنها در بعضی از مکان های داخل بازی ربات های اتومبیل مشاهده می شوند. نبرد شهر در برابر روبات های جنایتکار در بازی های روبات اتومبیل که در آن شما باید به عنوان یک ربات بجنگید ، شروع می شود. برای انجام ماموریت جنگ روبات در بازی ربات زنبور عسل از ابرقدرت ها و سلاح های خود استفاده کنید. برخلاف دیگر بازی های تیراندازی روبات یا بازی های ربات پرواز ، این جنگ ماشین ربات زنبور عسل تجربه جنگ های شدید ربات را با ربات ماشین های مختلفی که به ربات هلیکوپتر تبدیل می شود ، به شما ارائه می دهد. در یک بسته بازی های جدید تبدیل چند روبات در یک بازی اتومبیل ربات ، شما را برای تنوع گسترده ای از تبدیل بازی های تبدیل اتومبیل اعتیاد آور می کند. این بازی ربات پرواز فقط به انجام نبرد بزرگ ربات در جنگ روبات ها نمی پردازد ، بلکه به شما امکان می دهد نبرد نهایی ربات و تبدیل ماشین ربات را به ربات هلیکوپتر نیز انجام دهید.
‏تحول چند ربات در بازی ربات زنبور عسل
‏آیا می خواهید بدانید که تحولات باورنکردنی ربات ، این بازی ربات اتومبیل شما را از چه طریق ارائه می دهد؟ به نبرد روبات های آینده بپیوندید و از تغییر بازی های جنگ روبات لذت ببرید. بی پایان لذت بردن از بازی های تبدیل ربات اتومبیل و بازی های اتومبیل ربات هرگز احساس نمی کنید که با تبدیل شدن به ماشین ربات به زنبور ، هلیکوپتر و شبیه ساز ربات اتومبیل ، حوصله ندارید. گرفتن این ترکیب بسته بندی شده از بازی های تبدیل ماشین و بازی های روبات اتومبیل. جنگ ماشین ربات بدون توقف و تحول چند ربات را در بازی جدید ربات های آینده کشف کنید. وقت آن است که بین ربات های زنبور عسل و روبات های باند جنگی خشمگینانه بازی کنید تا بهترین ماشین روبات در این بازی ماشین روبات تبدیل شود. به خودتان اجازه دهید در این بازی روبات های اتومبیل با مفهوم جدید بازی ربات ، با ربات های اتومبیل تبدیل و جنگ های روباتیک سرگرم شوید. آیا با روبات های مافیایی در تبدیل رایگان بازی های روبات مبارزه کنید و در خشم تیراندازی بازی تبدیل ربات ماشین زنده بمانید!
‏‏حالت‌های جدید هیجان‌انگیز اضافه شد
‏بازی بهبود یافته است

نظرات و امتیاز ها

۲۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
امیر مهدی میرزاده
٨ دی ١٤٠١

رحیم ان بازی خوب تر است من رحیم استم 😇😅😅😅😅😅😅😅😅😎😎😎😓😓😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎

۹ ۵
امیر حسین
٣٠ دی ١٤٠١

بازی عالییییییییییییبییییییییییییییییییییی خیلی خوب

۷ ۲
رضا
١٩ خرداد ١٤٠١

من چرا پنچ ستاره را دادم چون ربات تبدیل میشود

۱۸ ۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده