استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Deer Robot Car Game-Robot Game

Deer Robot Car Game-Robot Game

نسخه۱.۰.۲۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۹/۰۸
تعداد دانلود۱۷ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۵
حجم۳۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Happy Family Studio
‏‏آیا شما دوست دارید بازی های اتومبیل ربات و بازی های تبدیل ربات را انجام دهید؟ اگر بله! بخشی از بازی های تیراندازی روبات ها در این بازی اتومبیل ربات گوزن باشید. بازی های روبات اتومبیل و بازی های جنگی ربات یکپارچه با بازی های چند روبات تبدیل ماشین در یک بازی روبات گوزن به شما سرگرم کننده بی پایان جنگ ربات ها می بخشد. به همین دلیل ما با هیجان بازی های شگفت انگیز تبدیل ربات ، یکی از بهترین تجربه بازی های روبات را در جنگ ماشین روبات گوزن ارائه می دهیم. آماده شوید تا با بازی روبات تبدیل جنگ در بازی های گوزن های گوزن که شامل تمام جنبه های بازی های تبدیل ربات ماشین در این بازی اتومبیل ربات است ، سرگرم شوید. بیایید درگیر جنگ شویم و تمام روبات های دشمن را نابود کنیم تا به قهرمان روبات بازی های جنگ روبات تبدیل شویم که بازی های روبات اتومبیل را به طرز شگفت انگیزی شبیه سازی می کنند. از مأموریت های تبدیل شده چند ربات در شلیک ربات لذت ببرید تا تمام دشمنان در نبرد شهر یا بازی های ماشین ربات را از بین ببرید.
‏اگر به دنبال بازی های روبات های بعدی یا بازی های تبدیل کننده روبات در آینده هستید تا با ربات های شیطانی در بازی های روبات اتومبیل مبارزه کنید. در جنگ تبدیل ربات ها در بازی تبدیل بازی های روبات شرکت کنید که مخصوص همه دوستداران بازی های تیراندازی ربات و بازی های تبدیل ربات طراحی شده اند. تبدیل روبات ها در بازی روبات گوزن تجربه واقعی جنگ های روبات را به شما می دهد که برای بازی نبرد تبدیل ربات چند روبات در این بازی های تبدیل ربات که تجربه منحصر به فرد تبدیل بازی های اتومبیل ربات را فراهم می کند ، شما را اعتیاد آور می کند. بیایید با تغییر روبات گوزن و تبدیل ماشین ربات در این بازی چند ربات هیجان زده شویم. و با استفاده از سلاح های پیشرفته ای که در این بازی ماشین ربات ارائه می شود ، برنده مبارزه با روبات های بیگانه شوید.
‏بازی Deer robot همه چیز در مورد نبرد ربات با تغییر روبات ها در بازی های روبات های اتومبیل و بازی های رانندگی ماشین ربات است. این مبارزه بین روبات های بیگانه و روبات گوزن است که پس از زنده ماندن از حمله بیگانه به روبات تبدیل شده است. به همین دلیل ما در حال ارائه بازی های تبدیل کننده ربات های آینده با تبدیل واقعی ربات ها به روبات گوزن هستیم تا فضای واقعی بازی های ماشین های روبات را در عصر بازی های رایگان روبات ایجاد کنیم. بنابراین ، اکنون همه را در یک بسته بازی های روبات تبدیل و بازی های تیراندازی ربات در یک بازی روبات اتومبیل با داشتن چند روبات تغییر دهید که لذت جنگ ماشین های روبات را دو چندان می کند.
‏قدرتهای فوق العاده خود را در نبرد روبات های آینده نگر نشان دهید و مقابله با ربات بی پایان را به عنوان ربات جنگنده مکانیک در این نبرد شهر مقابله کنید. با داشتن این بازی اتومبیل ربات ، سرگرم کننده و گسترده ای از بازی های رایگان روبات را خواهید یافت. اگر عاشق بازی های مبارزه با ربات هستید ، مطمئناً از تبدیل ربات ها در جنگ ماشین ربات لذت خواهید برد. وظیفه خود را برای نجات غیرنظامیان از روبات های دشمن انجام دهید. شما ممکن است بسیاری از بازی های گوزن و بازی های چند روبات در تبدیل روبات ها را انجام داده باشید. اما این بار برای جنگ با ربات های کشنده مرگبار در جنگ روبات بازی های تبدیل روبات گوزن آماده شوید. این جنگ تبدیل روبات گوزن به شما سرگرم کننده بی پایان از جنگ های روبات برای بازی در برابر روبات های مافیایی که به شهر حمله کرده اند می پردازد. بیایید به عنوان مبارز بزرگ ربات در نبرد ربات شرکت کنیم. از تبدیل ماشین ربات لذت ببرید و ماشین ربات را در بازی های تبدیل اتومبیل ربات رانندگی کنید.
‏دانلود بازی تبدیل گوزن روبات اکنون و لذت بردن از بازی ربات به صورت رایگان!
‏‏به روز رسانی بزرگ دیوانه!!!
‏- ماموریت های جدید جهان باز اضافه شدند ⭐️⭐️⭐️
‏- سواری جدید هیجان انگیز و دوچرخه های بدون سرنشین اضافه شدند 🏍🏍🏍
‏- ربات های مکانیکی جدید اضافه شدند 🤖
‏ - قدرت های فوق العاده بیشتر در بازی ماشین روبات اضافه شد 🚘🚘🚘
‏- اندازه بازی بهینه شده است

نظرات و امتیاز ها

۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر امیر‌علی‌جاگیری
١ شهریور ١٤٠٢

خیلیخوب

میپسندم۱۱ نمیپسندم۳
عکس کاربر علی
٥ شهریور ١٤٠١

خیلی بد بو اصلن حوصلشو ندارم

میپسندم۲۰ نمیپسندم۱۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده