استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
Flying Taxi Robot Transform 3D

Flying Taxi Robot Transform 3D

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۴۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۰۵
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۷
حجم۶۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Go Jins - Robot Games and Shooting Games
‏‏بازی تبدیل ربات ماشین تاکسی
‏بازی ربات تاکسی پرنده با ویژگی های بی شماری از بازی های ربات دایناسور و بازی های چند روباتی 2022 برای شما آماده شده است. بازی ربات تاکسی ترکیبی از بازی های ربات جهان باز و بازی های مسابقه بزرگراهی است. . بازی ربات داینو پرنده دارای طراحی بازی به خوبی سازماندهی شده با بازی های هیجان انگیز ربات ماموریت های نجات و حالت جنگ ربات تاکسی پرنده است. ما بسیار خوشحالیم که بازی ربات دایناسور خود را ارائه می دهیم که افزودنی عالی برای بازی های تیراندازی ربات و بازی های چند روباتی 2022 است. گیم پلی جذاب بازی ربات تاکسی پرنده را با عوامل سرگرم کننده و جذاب بازی های ربات های ماشینی تجربه کنید. در این بازی تبدیل ربات به ربات ماشین تاکسی و ربات دایناسور پرنده تبدیل شوید تا به جنگجوی نهایی بازی های تیراندازی ربات تبدیل شوید.
‏ Flying Dino Robot Game 2021
‏این را دریافت کنید بازی ربات ماشین برای بازی حالت مسابقه تاکسی بزرگراه در مسیرهای سه بعدی زیبا. مبارزه با ربات های تیرانداز با اسلحه و دشمنان پرنده خطرناک، احساس هیجان انگیزی از نبرد آینده بازی ربات ماشین تاکسی ایجاد می کند. در این بازی ربات دینو، وسایل نقلیه تیراندازی روبات های دشمن را برای حفظ آرامش شهر نابود کنید. ربات خود را به چندین شی تبدیل کنید و نبرد بازی های ماشین روباتی 2022 را مدیریت کنید.
‏ حالت های مختلف و ماموریت های بازی ربات دایناسور
‏بازی ربات تاکسی پرنده شامل چهار بازی است. حالت ها. اولین مورد از جنگ ربات های آینده نگر حالت داستانی است. در اینجا از ماموریت های جهان باز بازی های ربات 2022 به شیوه ای منحصر به فرد لذت خواهید برد. در این بازی ربات ماشینی، ماموریت های مختلف نجات را از مکان های مختلف محیط جهان باز دریافت کنید. در بازی تبدیل ربات تاکسی، نقش یک ربات فوق قهرمان را برای مبارزه با دشمنان بازی کنید.
‏حالت دوم بازی ربات دایناسور حالت نابودی است که در آن می توانید ربات خود را به اشکال مختلف برای رویارویی با روبات های شرور تبدیل کنید. تا پایان جنگ ربات ها زنده بمانید تا تسخیر همه بازی های تبدیل ربات باشید.
‏حالت سوم حالت مسابقه تاکسی بزرگراه است. در اینجا باید با ترافیک سنگین شهر روبرو شوید. ماشین تاکسی خود را در مسیرهای مختلف کنترل کنید تا راننده حرفه ای مسابقات بزرگراه باشید.
‏از بازی‌های تیراندازی ربات‌ها لذت ببرید و طعم نبرد واقعی دایناسورها و جنگ‌های ماشین‌های تاکسی آینده‌نگر را بچشید.
‏ ویژگی‌های انحصاری تاکسی بازی Robot Car 3d
‏واقعی احساس محیط و گرافیک HD.
‏گستره وسیعی از قدرت‌های فوق‌العاده روبات‌ها و دگرگونی‌های متعدد روبات.
‏ماموریت‌های هیجان‌انگیز دیده نشده و داستان بازی.
‏‏*** تغییرات جدید روبات اضافه شد...
‏***محتوای جدید اضافه شد... *** پیکاپ های جدید Guns...
‏*** ابرقدرت های جدید اضافه شد..
‏***بازی کاربر پسند...
‏*** بازی بهبود یافته...
‏***اندازه کاهش یافت....

نظرات و امتیاز ها

۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
کلش اف کلنز
٢٣ بهمن ١٤٠٠

یعنی نمیدونم چطوری از سازندش تشکر کنم خیلی وقت بود دنبال بازی رباتی هستم یعنی هرکی این رو ساخته مغز متفکر بوده کج حجم قابلیت تبدیل به دایناسور ماشین همه جوری

۱۱ ۲
فیروزی
١٠ اردیبهشت ١٤٠١

بازی خبی

۴ ۳
فردی⃢⚠︎
١٤ فروردین ١٤٠١

عالی خیلی خوبه

۷ ۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده