استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Crocodile Robot Transform Car

Crocodile Robot Transform Car

نصب در حال دریافت
نسخه۱۱۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۹/۰۳
تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۲۱
حجم۱۵۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده RoundPeople Studios
‏‏Crocodile Robot Car Transforming Mega Robot Game شامل فرمول تبدیل ماشین و کروکودیل ربات بزرگ است. ماشین فرمول و بازی تبدیل ربات کروکودیل برای نجات شهر از تهاجم جنگجویان مکانیکی که در تلاش برای تسلط بر شهر هستند، ترکیب می‌شوند.
‏در منطقه ربات‌های شیطانی یک ماشین فرمول ایمن رانندگی کنید و اجازه ندهید آنها علیه شما آتش می زنند جنگ تبدیل شامل حمله ربات در بازی ماشین بزرگ ربات است. ربات کروکودیل خود را کنترل کنید و عنوان برنده بازی تبدیل ماشین فرمول را بدست آورید. ربات راندن ماشین را در بازی تحول شروع کنید. کنترل بازی ربات تمساح خود را برای جنگ تبدیل بزرگ به دست آورید. دگرگونی های خیره کننده ماشین در بازی ربات های بزرگ موجود است.
‏بازی تبدیل ماشین ربات کروکودیل: بازی ربات مگا ترکیبی منحصر به فرد از ماشین فرمول و مگا ربات است. این به شما طعم واقعی دگرگونی ماشین را شبیه بازی ربات کروکودیل می دهد. پلیس ایالات متحده برای نجات غیرنظامیان بیگناه در ماموریت نجات، سیگنال پریشانی را به کروکودیل بزرگ روبات فرستاد. همه به جنگجوی فوق العاده مکانیکی با شرورهای فوق العاده نیاز دارند که از ماشین فرمول در بازی ربات تبدیل استفاده می کنند. گانگسترها همچنین ماشین روبات تمساح دارند تا شما را در ماموریت نجات شهر جنایی شکست دهند. با تبدیل مگا ربات در بازی ماشین فرمول امتیاز کسب کنید. آیا ربات تمساح در بازی ماشین فرمول تبدیل می شود.
‏ماشین ربات کروکودیل نمی تواند بدون کمک جنگجوی فوق العاده مکانیکی در جنگ تبدیل بجنگد. از توانایی خارق‌العاده تبدیل ربات بزرگ استفاده کنید و ماشین را به یک تمساح عصبانی تبدیل کنید تا در نبردی شدید با گانگسترهای واقعی بجنگید.

نظرات و امتیاز ها

۲۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
رحمان
١٩ فروردین ١٤٠١

من دوست ندشتم چون منهاه ها تکراری حصتندند

۴ ۴
امیر حسین رضایی
١٦ تیر ١٤٠١

بی شرف حمال دروغ گو

۵ ۱
جوکر جردلتو عشقه💎😈🎃
٦ دی ١٤٠٠

فقط تبدیل به تمساح میشه

۱۱ ۱۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده