استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی اکشن
Counter Terrorist Shooting Game – FPS Shooter

Counter Terrorist Shooting Game – FPS Shooter

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۱۵
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۲۰
حجم۵۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Cradley Creations
‏بازی مبارزه با تیراندازی تروریستی - FPS Shooter علاوه بر جدیدترین بازی برای بهترین بازی های تیراندازی است. شما ممکن است بسیاری از بازی های تیراندازی FPS را بازی کرده، اما این پیچ و تاب و به بازی تفنگ جنگ جنگی را به یک سطح جدید با اعتصاب کشنده می رسد. تبدیل به تیرانداز تفنگ و شروع به شلیک از خط مقدم. شما در این شبیه ساز تیراندازی چندین میدان جنگی از جمله استخر شنا، جنگل و تروریست ها دریافت خواهید کرد که در آن مهارت های تیرانداز FPS شما بر خلاف سایر بازی های نبرد تفنگ تست خواهد شد. انواع اسلحه، تفنگ و تفنگ های تهاجمی نیز این نسخه از بازی تیرانداز را برای هر اسلحه ساز جذاب می سازد. این همه همراه با تیراندازی شدید تفنگ و AI ضد تروریستی خوب باعث می شود این بازی FPS علاوه بر طراوت بازی های جنگی نیز باشد. دشمن خود را مانند یک اسلحه واقعی حمله کنید و در یک مبارزه اسلحه مرگبار شرکت کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏بازی های تیراندازی هرگز با سرگرمی های بی شماری از دشمنان و مبارزۀ رئیس در هر میدان جنگ بسیار سرگرم کننده نبوده اند. شبیه ساز تیراندازی را مجموعه ای از بازی های اسلحه اضافه کنید و بهترین تیرانداز FPS شوید. فهرست اسلحه شامل تپانچه، تفنگ ساچمهای، تفنگ ساچمه ای، M5، AK47، تک تیرانداز، اسلحه سنگین، بازوکا و پرتاب نارنجک است. محیط بسیار دقیق بسیار واقع گرایانه است که هر گونه تفنگدار در این بازی تیراندازی تروریستی مشغول جنگ های تفنگ می شود. اگر دوست دارید بازی های FPS بازی های آنلاین را بازی کنید، شما این تفاوت از بازی های تیراندازی را دوست خواهید داشت. بنابراین سلاح خود را بارگیری کنید و آماده مبارزه اسلحه زندگی خود شوید. علامت خود را در خط مقدم قرار دهید و تمام شانس ها را در میدان نبرد بپوشانید. دشمن از همه جهات می آید و آنها کشتن آسان نیستند. رئیس در این بازی جنگ حتی بیشتر سخت است و تنها مهارت تیراندازی کامل شما در این اعتصاب انتقادی زنده خواهد ماند. این یکی از چندین بازی آنلاین است که تجربه بازی های واقعی تیراندازی با گلوله های بی شماری را ارائه می دهد. لذت بردن از بهترین تجربه تصویربرداری در بازی های نبرد تفنگ. هیچ تیرانداز اسلحه ای برای شما در این مبارزه اسلحه نگذارید.
‏حمله خود را به عنوان یک تیرانداز واقعی fps برنامه ریزی کنید و به منطقه جنگ وارد شوید. نیروهای دشمن هر فرصتی را برای شما می کشند اما اعتصاب انتقادی خود را مانند یک توپچی واقعی طراحی می کنند. ترکیبی از ماموریت های FPS تیرانداز بازی و کنترل بازی های تیراندازی واقعی شما را در هر مرحله به چالش می کشد. این بازی FPS را به مجموعه نمونه ای از بازی های اسلحه ای تیراندازی اضافه کنید و هر گونه تفنگ و مهمات مانند یک تیرانداز تفنگ طرفدار را باز کنید. پس برای چی منتظری؟ دانلود این بازی FPS در حال حاضر!
‏مبارزه با تروریست تیراندازی بازی - FPS تیرانداز ویژگی ها:
‏- میدان جنگ چندگانه در دیگر بازی های FPS بازی های آنلاین تیراندازی نیست
‏- مدل تفنگ دقیق و واقع بینانه برای مبارزه با اسلحه نهایی
‏- AI دشمن واقعی برای جنگ های درگیر
‏- جلوه های صوتی شگفت انگیز و انیمیشن برای بهترین تجربه بازی های تیراندازی
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏- اشکالات جزئی برطرف شد
‏- بازی بهبود یافته است
‏- تجربه کاربری بهتر

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده