استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Oil Truck Transport Driving 3D

Oil Truck Transport Driving 3D

نسخه۴.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۰۵
تعداد دانلود۶۰۰
حجم۲۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده crushiz
‏‏نمایش کلی بازی‌های حمل و نقل کامیون نفتکش خارج از کشور
‏آیا می‌خواهید مهارت‌های رانندگی حمل و نقل نفت‌کش خارج از جاده خود را آزمایش کنید، ما از شما به بازی شبیه‌سازی کامیون حمل‌ونقل نفت خود خوشامد می‌گوییم که شامل حمل و نقل نفت خارج از جاده است. اگر از بازی های کامیون لذت می برید و می خواهید راننده کامیون شوید، این بازی شبیه ساز رانندگی حمل و نقل تانکر نفت بهترین بازی شبیه ساز کامیون برای شما است. در این بازی شبیه سازی کامیون می توانید رانندگی آفرود را تجربه کنید. بازی‌های رانندگی کامیون و بازی‌های حمل و نقل نفت، تکنیک‌های رانندگی را در مورد نحوه رانندگی تانکر نفت در جاده‌های شلوغ در بازی‌های کامیون ارائه می‌دهند.

ویدئو معرفی بازی

‏محیط بازی شبیه‌ساز رانندگی کامیون نفتی
‏می‌توانید از روغن لذت ببرید. بازی های شبیه ساز رانندگی تانکر درست مانند بازی های کامل راننده کامیون. برای تکمیل سطح باید در هر سطح یک وظیفه تعیین کنید. پس بیایید برویم و کامیون تانکر نفت را راه اندازی کنیم و آن را به پالایشگاه ببریم، جایی که یک دستگاه شبیه ساز خودکار نفت، کامیون تانکر نفت را پر از نفت می کند. شما باید با استفاده از بازی‌های رانندگی کامیون‌های نفتکش و بازی‌های حمل‌ونقل به موقع به مکان‌های مشخص شده تحویل دهید. بازی‌های راننده کامیون، این شبیه‌ساز رانندگی تانکر نفت را به پمپ بنزین می‌برد و با دنبال کردن نقشه، جایگاه‌های جت را دوباره پر می‌کند.
‏ترافیک حمل‌ونقل نفتکش
‏برای بهبود وضعیت خود، قوانین ترافیک را دنبال کنید. تخصص رانندگی در بازی های حمل و نقل نفت. اگر نمی خواهید قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنید مشکل بزرگی نیست. بازی های شبیه ساز کامیون نفتی پیروی از قوانین راهنمایی و رانندگی را محدود نمی کند. بازی های شبیه ساز کامیون روغن دارای گیم پلی واقعی و رابط کاربری جذابی هستند که هر راننده ای را به استفاده از بازی های کامیون کشی جذب می کند. نقشه ها و موسیقی فوق العاده هستند. پس از تکمیل یک سطح، قفل یک کامیون پیشرفته دیگر در حمل و نقل سه بعدی با کامیون نفت برای شما باز می شود.
‏آیا محدودیت سرعتی برای تانکر آفرود نفت رانندگی کامیون وجود دارد؟
‏خیر محدودیت سرعت. تانکر نفت شبیه ساز رانندگی کامیون دارای یک موتور کاملا قدرتمند است که می تواند باری از شبیه سازهای روغن کامیون را در خارج از جاده تحمل کند. این جاده ها دارای تپه های مرتفع و جاده گل آلود هستند که نیاز به موتور قوی کامیون دارد و راننده تجربه کاملی در بازی کامیون سواری دارد. می‌توانید بازی‌های کامیون شبیه‌ساز کامیون خود را با حداکثر سرعت افزایش دهید تا از بازی‌های حمل و نقل تانکر نفت خارج از جاده در زمان واقعی لذت ببرید. شما می توانید مانند کامیون های آمریکایی، کامیون های آلمانی و کامیون های کانادایی، تانکر نفت اروپایی را رانندگی کنید. در بازی های راننده کامیون می توانید کامیون ها را با انواع مختلف بازی های شبیه ساز کامیون نفت انتخاب کنید، درست مانند کامیون 22 چرخ و کامیون 18 چرخ در بازی های حمل و نقل نفتکش آفرود و شبیه ساز رانندگی تانکر نفت.
‏ بازی‌های شبیه‌ساز مهارت‌های رانندگی کامیون‌های نفتی
‏شما می‌توانید پس از تکمیل برخی سطوح از بازی‌های راننده کامیون رانندگی کامیون، به یک راننده حرفه‌ای تانکر نفت تبدیل شوید. شاید کامیون شما با سرعت زیاد از یک جاده تپه‌های گل‌آلود لیز خورده باشد، بنابراین بازی‌های رانندگی کامیون شبیه‌ساز رانندگی تانکر نفت را با سرعت کم در بازی‌های حمل و نقل تانکر نفت خارج از جاده برانید. بازی‌های راننده کامیون زمانی که کاربر بازی‌های کامیون تانکر نفت را بازی می‌کند، یک محیط واقعی و خارق‌العاده را فراهم می‌کند، یک کامیون در خارج از جاده با سرعت زیاد مقداری گرد و غبار ایجاد می‌کند، که شبیه فیزیک طبیعی در بازی‌های کامیون به نظر می‌رسد. اگر تجربه بازی های شبیه ساز کامیون روغن حمل و نقل نفت ندارید، باید در این بازی حمل و نقل مهارت های رانندگی و پارکینگ داشته باشید، زیرا در بازی های رانندگی کامیون با ماموریت های پارکینگ چالش برانگیز زیادی در روغن حمل و نقل مواجه خواهید شد و راننده بازی های شبیه ساز کامیون یورو خواهید بود.
‏ویژگی ها:
‏-چند کامیون پیشرفته واقعی و تانکر نفت.
‏- جلوه های صوتی فوق العاده واقعی.
‏-گرافیک فوق العاده فوق العاده HD جذاب.
‏-به بهبود مهارت های رانندگی کامیون کمک می کند.< br>-فیزیک طبیعی با شبیه‌سازی آفرود.
‏لطفاً اگر دوست داشتید، بازی سه بعدی رانندگی با کامیون نفتی ما را ارزیابی کرده و مرور کنید، و فراموش نکنید که نظر متفکرانه خود را برای ما بنویسید.

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده