استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Dragon Stickman Transform Shoo

Dragon Stickman Transform Shoo

نسخه۱.۰.۲۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۲۸
تعداد دانلود۸۰۰
حجم۷۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده crushiz
‏‏بازی‌های تبدیل Dragon Stickman بر علایق بازیکنان تمرکز دارند و این نسخه جدید قادر است تمام نیازهای دوستداران بازی‌های تیراندازی تبدیل اژدها را برآورده کند. تصمیم بگیرید و بخشی از این حمله شهر اژدهای استیکمن شوید تا دیدگاه‌های بازی خود را به شیوه‌ای قابل قبول و منطقی گسترش دهید. تمام قدرت ها و نبوغ خود را نشان دهید و سعی کنید تمام ماموریت های حمله شهر اژدها را به روشی بالغ کشف کنید.
‏توسعه دهندگان بازی تمام تلاش خود را کرده اند تا به بازیکن فرصتی واقعی برای لذت بردن از تانگ های متحول کننده پست مدرن به روشی ساده بدهند. فقط با کمی تلاش در طول این تیراندازی مداوم با ماشین اژدها Stickman 2020 در موقعیت بسیار فرماندهی قرار دارند. فقط به نکات اساسی این بازی جدید پایبند باشید و در مدت زمان بسیار کوتاهی با شکست دادن تمام نیروهای ضد خود به قسمت های پایانی بازی Stickman جنایی تیراندازی 2020 برسید. از این بازی
‏در هنگام برخورد با نیروهای مخالف خود، از تبدیل اژدهای استیکمن ایالات متحده به بهترین شکل و بر اساس نیاز استفاده کنید. برای همه شرکت کنندگان رقیب خود روشن کنید که می توانید با همه آنها به تنهایی و بدون اینکه زیاد در مورد قدرت آنها زحمت بکشید برخورد کنید. تمام ماموریت‌های شبیه‌ساز جرم شهر استیکمن را با ایجاد تاریخچه و رکوردهای بی‌نظیر انجام دهید تا قهرمان آینده جهان تبدیل شوید.
‏ویژگی‌های بازی تیراندازی Dragon Stickman Transform:
‏• تیراندازی در شهر استیکمن کاملاً جدید و دیوانه‌کننده.
‏• اژدهای انقلابی حمله به شهر 2020.
‏• ویژگی‌های جدید بازی‌های تیراندازی گانگستری استیکمن.
‏• حمله به شهر بزرگ گانگستری اژدهای مدرن.
‏• بازی روان بازی‌های حمله اژدهای پرنده ۲۰۲۰.
‏• افتتاحیه‌های خیره‌کننده شبیه ساز تیراندازی استیکمن جنایی.
‏• نسخه فوق العاده و ویژه شبیه ساز تیراندازی سه بعدی استیکمن.
‏• گرافیک با کیفیت بازی های حمله جنایی خیابانی.
‏منبع حمله واقعی شهر استیکمن باشید و خود را به عنوان یکی از بازی های حمله جنایی خیابانی معرفی کنید. بهترین و مؤثرترین بازیکن حمله اژدهای پرنده سه بعدی 2020.

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده