استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
Robot Transform Shooting Game

Robot Transform Shooting Game

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۶۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۷/۲۹
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۷
حجم۳۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده crushiz
‏‏بازی ماشین روبات پلیس ایالات متحده در بازی تبدیل ربات به شما فرصتی مجلل می دهد تا از مفهوم دوگانه بازی ماشین روبات پلیس ایالات متحده با بازی ربات تانک پلیس NYPD از بازی های تبدیل ربات لذت ببرید. به این بازی ربات طراحی شده مدرن با بازی های ماشینی جنگ تبدیل ربات بپیوندید و از بازی های تبدیل ربات لذت ببرید تا از بازی ربات تانک لوکس لذت ببرید - بازی تبدیل ربات که دارای تانگ واقعی از بازی های تبدیل ماشین است که بازیکن بدون هیچ تلاشی در بازی های ربات ماشین دیوانه فعلی لذت می برد. و بازی تیراندازی ربات. بازی تبدیل ربات ماشین و جنگ های تبدیل ربات تانک شما را تشویق می کند تا ربات تبدیل ماشین دیوانه را برای مسابقه کمپین تیراندازی آینده دار بازی های تبدیل ربات سه بعدی داشته باشید. نوعی تیراندازی خاص را در بازی ربات با بازی های ماشین روبات تبدیل شده خود و بازی ربات ماشینی شدید انجام دهید تا از ویژگی های ساده بازی تانک ربات و بازی ربات تبدیل کننده لذت بیشتری ببرید.
‏هر دو ژانر این بازی ماشین روبات پلیس اینده در بازی تحول ربات بازی نبرد ربات کاملاً جمع و جور در بازی ربات است و شما می توانید برای انجام این بازی در بازی تبدیل ربات ماشین یا ربات تبدیل ربات پلیس نیویورک NYPD یا تبدیل ماشین ربات پلیس ایالات متحده یک انتخاب باز داشته باشید. حالت ربات با شکستن تمام مفاهیم سنتی بازی ربات تانک - بازی تبدیل ربات. انتخاب در این شکل از بازی ماشین پلیس ربات در بازی های تبدیل ربات باز و واقعی است و شما این شانس را دارید که مهارت های تیراندازی خود را در بازی ربات برنده شوید و با لذت بردن از مفاهیم یکسان و مدرن ربات تانک، از بازی های تبدیل ربات لذت ببرید. بازی در بازی های تبدیل ربات در طول اقامت شما در مسابقات اتومبیل رانی فعلی ما و بازی ربات ماشین. با لذت بردن از بازی تانک ربات و بازی ربات تبدیل کننده، تمام سطوح این بازی را طی کنید و طعم های آینده نگرانه تبدیل ربات ماشین در بازی ربات را بچشید.
‏این بازی ماشین ربات پلیس آمریکایی تکامل یافته مدرن در بازی تبدیل ربات و بازی تبدیل ماشین نبردهای تیراندازی تبدیل ناب را در بازی ربات تانک پلیس نیویورک نشان می دهد - بازی تبدیل ربات که در آن ربات شهری جنگ را تغییر می دهد و از بازی های تبدیل ربات لذت می برید واقعاً به شیوه ای عمیق و مؤثر قلب شما را لمس می کند. ارائه گرافیکی با وضوح بالا بازی ربات تانک پلیس در بازی های تبدیل ربات با تجربه تیراندازی فوق العاده ربات در بازی تبدیل ربات ماشینی و جنگ های تبدیل ربات تانک که به شما امکان می دهد فضایی واقعی داشته باشید که در آن بازیکن در رویارویی زنده با بوی تازه از ربات پلیس است. بازی ماشین در بازی های تبدیل ربات و بازی ماشین ربات پلیس. قدرت هوشی خود را برای برنده شدن در بازی تیراندازی ربات با مسابقه موازی مسابقه اتومبیلرانی فوق سریع که در آن باید با شکست دادن همه بازیکنان رقیب خود در بازی تانک ربات و بازی ربات متحول کننده نمایش بزرگی از رانندگی شدید اتومبیل را به نمایش بگذارید
‏ایالات متحده بازی ماشین پلیس ربات - ویژگی های بازی تبدیل ربات:
‏انیمیشن تبدیل مدرن در بازی ربات
‏تیراندازی شگفت انگیز ربات در بازی ربات تانک پلیس
‏رانندگی و تیراندازی با ماشین واقعی و خودکار با بازی تبدیل ربات
‏آسان و روان کنترل هایی مانند ربات آینده
‏بازی های ماشین آفلاین ربات تبدیل جنگ در بازی ربات
‏لیست طولانی از سطوح جالب بازی های تحول با تیراندازی ربات
‏گرافیک HD و محیط سه بعدی کامل با بازی های تبدیل ربات
‏صدای تسکین دهنده و همسان جلوه های بازی ربات
‏حالت ربات مکانیکی برای تیراندازی شدید در بازی ربات
‏از این بازی مدرن ماشین ربات پلیس ایالات متحده - بازی تبدیل ربات و رانندگی با ماشین پلیس خاص و واقعی با تیراندازی ربات لذت ببرید. امیدواریم از ترکیب سه گانه تیراندازی، رانندگی و تحول در یک بازی تبدیل ماشین روبات لذت ببرید. پر برکت بمان!
‏‏کیفیت گرافیک عالی
‏بازی چالش برانگیز باس
‏تبدیل چند ربات بی بدیل

‏از داستان تبدیل ربات لذت ببرید.

نظرات و امتیاز ها

۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
آ ریا
٥ اسفند ١٤٠١

😂😂

۰ ۰
مهدی جمال زاده
٥ فروردین ١٤٠٠

این بازی خیلی خوبی

۱۶ ۶
محمد سام
٢٠ بهمن ١٣٩٩

خیلی ببببببببببببببد

۱۳ ۱۷

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده