استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
FPS Ops - Gun Shooting Games

FPS Ops - Gun Shooting Games

نسخه۱.۰.۸۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۲۷
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۴
حجم۷۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده crushiz
‏‏تیراندازی فراتر از تصور
‏از تیراندازی اکشن با ماموریت های خزنده دشمن لذت ببرید. ماموریت های تیراندازی با اسلحه رزمی یک به یک منحصراً برای بازی های تیراندازی نهایی با اسلحه طراحی شده اند. راجر مرد جوانی خود را به سرباز ماشین کشتار تبدیل می کند و به تنهایی با سازمان های تروریستی می جنگد. اما این تازه آغاز سفر جنگی بی پایان اوست.
‏به یاد داشته باشید، شما تنها بازمانده و جنگنده از تیم آفلاین بازی های تیراندازی خود هستید که توسط تروریست های مهم تیراندازی با اسلحه کشته شده اید. شما آموزش ماموریت های تیراندازی مدرن FPS را دارید، بنابراین، از سلاح های درجه نظامی استفاده کنید و با هر وسیله ای که لازم است بجنگید.
‏بقای تکاوران آخرین مرد ایستاده
‏کل شهر یک میدان نبرد است و برای شما چالشی برای پاکسازی است. اسلحه ها، تفنگ ها و تک تیراندازهای خود را تمیز کنید و به دشمن و تیم تروریستی درسی بدهید. زمان بازگرداندن آرامش در شهر فرا رسیده است، بنابراین برای تجربه بازی تیراندازی آفلاین آماده شوید و با تیراندازی مهم با اسلحه شروع کنید.
‏هر نبرد مهم است و حیاتی است
‏دشمن را با جدیدترین اسلحه ها و ترکیبی از تفنگ های سبک و تفنگ و همچنین مسلسل های سنگین و آر پی جی به عنوان سلاح با انواع گزینه های قابل تنظیم، نابود کنید. تیراندازی بی باک را به عنوان علامت تجاری ماموریت های تیراندازی تک تیرانداز کماندویی بی باک خود تبدیل کنید. فلز خود را نشان دهید و تروریست هایی را که دشمنان شما را کشتند از بین ببرید.
‏تفنگ های خود را سفارشی کنید
‏تفنگ با پوسته ها و لباس های مختلف موجود در فروشگاه بپوشید و قدرت خود را برای ماموریت های خط مقدم تیراندازی کماندویی و تیراندازی مهم با اسلحه افزایش دهید. ضربه. بارگیری های عالی را بیاورید و با دشمنان شهر مبارزه کنید و برای قدرت شلیک بیشتر دستاوردهایی کسب کنید. به ارتقاء اسلحه های خود ادامه دهید زیرا سلاح های بهتر در زمان کمتری نابود می شوند. در بازی تیراندازی آفلاین، قفل ماموریت ها را برای تیراندازی با اسلحه در برابر حریفان PVP 9player در مقابل بازیکن) باز کنید.
‏در حملات کمین جان سالم به در ببرید
‏هو از حملات غافلگیرانه ترسی ندارید. از نارنجک و مسلسل های سنگین در طول کمین برای کشتن تعدادی از تروریست ها استفاده کنید. با تسلط کامل بر مهارت های تیراندازی کماندویی و غرایز تیراندازی تیز، مهاجمان را تسخیر کنید. از گزینه تیراندازی خودکار برای حمله تاکتیکی استفاده کنید تا نیروهای دشمن را در بازی‌های آفلاین غافلگیر کنید.
‏از سرمایه‌گذاری‌های آینده اجتناب نکنید
‏زمان آن فرا رسیده است که طعم واقعی یک کماندوی FPS واقعی و حمله اسلحه انتقادی را به تروریست نشان دهید. تیراندازی به دنبال تک تک دشمنانی که سرزمین مادری را اشغال کرده اند بروید و به او درسی بدهید که حتی دوباره به آن فکر نکند. مهاجمان را بیدار کنید، آنها را درهم بشکنید و بگذارید بدترین شکست زندگی خود را بچشند. هر تصمیمی که در این جنگ در میدان نبرد بگیرید، نقشه های استراتژیک دشمنتان را تغییر می دهد. دوباره به قلمرو خود دسترسی پیدا کنید و به عنوان یک قهرمان واقعی تیراندازی با اسلحه انتقادی کماندویی ظاهر شوید.
‏ویژگی های مهم تیراندازی با اسلحه:
‏● گرافیک سه بعدی واقعی
‏● انواع تفنگ ها
‏● حالت داستانی< br>● حالت چند نفره
‏● کنترل های موثر
‏● حرکت آسان بازی
‏● داستان شدید و سرگرم کننده
‏● ماموریت های آفلاین FPS، تفنگ، تیرانداز از خفا و هلیکوپتر
‏برای همیشه در حال تغییر باشید ماموریت های مهم تیراندازی با اسلحه برای تجربه واقعی دشمنان تروریستی بازی های تیراندازی با اسلحه در فریم بر ثانیه واقعی.
‏‏- کاهش حجم کمتر از 100 مگابایت - حذف برخی از اشکالات
‏- اضافه کردن ماموریت های مبتنی بر داستان - اضافه کردن چند پوسته تفنگ
‏- افزودن حالت چند نفره

نظرات و امتیاز ها

۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر CʀYsTᴀLɪ~
٦ دی ١٤٠٠

خیلی خوببببببببببب

میپسندم۰ نمیپسندم۱
عکس کاربر علی ومهدی رحمتی
١٦ بهمن ١٣٩٩

من هنوز نرفتم توش ولی خدا کنه که خیلی خوب باسه

میپسندم۲ نمیپسندم۲

برنامه‌های مرتبط

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده