استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Mega Ramp car Stunts games

Mega Ramp car Stunts games

نسخه۱.۰.۱۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۲۲
تعداد دانلود۶۰۰
حجم۸۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده crushiz
‏‏بازی‌های مگا رمپ، بازی ماشینی رمپ جدید با پرش از ارتفاع و ماشین سطح شیبدار در مگا رمپ که مگا رمپ عمودی بازی‌های مسیر است، اعطا می‌کند. از رمپ عمودی مراقبت کنید همانطور که با ماشین بازی های غیرممکن خود در این شبیه ساز مسابقه ای به عنوان شبیه ساز رانندگی سریع ماشین روی آن حرکت می کنید. این به‌تازگی تنظیم‌شده و به‌روزرسانی‌شده‌ترین شکل مسابقه پیست‌های غیرممکن، فرصتی را برای فرمانده ماشین مگا رمپ خشمگین فراهم می‌کند که باید با آن حرکات شیرین کاری‌های غیرممکن ماشینی دیوانه‌کننده را تکمیل کنید.
‏مسیرهای مسابقه غیرممکن واقعا شیرین کاری شما را به چالش می‌کشد. مهارت‌های مسابقه‌ای که در آن باید مهارت‌های رانندگی فوق‌العاده خود را در مگا رمپ که اکنون به شکل جدید مگا رمپ عمودی این بازی ماشین دیوانه ابتکاری است، به نمایش بگذارید. این شانس یک شیرین کاری دیوانه با ماشین را بگیرید و استعدادهای پنهانی از شیرین کاری های مسیر غیرممکن را در این رانندگی با ماشین رمپ به طور هنرمندانه برنامه ریزی شده به ارمغان بیاورید. در هنگام اجرای شیرین کاری خود در مسیرهای خطرناک بسیار مراقب باشید زیرا اشتباه جزئی شما در این ماشین مسابقه ای غیرممکن که در رمپ عمودی رانندگی می کند، آسیب جدی به ماشین شیرین کاری شما وارد می کند.
‏این چالش های شیرین کاری شما را برای مسابقه های آینده و آینده آماده می کند. رانندگی با ماشین در مسیرهای واقعی جاده و مسیرهای غیرممکن اتومبیل رانی به بهترین شکل ممکن که واقعاً به شما در مسابقه پیست غیرممکن کمک می کند. منطقه ماشین شیرین کاری با اضافه شدن رمپ های چند بعدی بالغ است که در سطوح مختلف با درجات مختلف قرار دارند و مهارت های شیرین کاری فوق العاده مسابقه ای شما را می طلبند. شما می توانید خود را به عنوان یکی از کشنده ترین مسابقه دهندگان بازی های اتومبیل رانی بدلکاری ثابت کنید که این تجربه منبع کمکی دائمی برای شما خواهد بود. اگر واقعاً عاشق بدلکاری بازی‌های شبیه‌ساز اتومبیل رانی هستید، پس مطمئناً مگا رمپ هیجان‌انگیز کنونی شما را در تمام زمینه‌های مورد علاقه‌تان راضی خواهد کرد.
‏مسابقه اتومبیل رانی عمودی بزرگ: ویژگی‌های Mega Ramp Stunts:
‏ترکیبی از مسابقات اتومبیل رانی و مسابقه بدلکاری.
‏راننده به‌عنوان مسابقه‌دهنده بدلکاری در مسیرهای غیرممکن.
‏آشکارهای خشمگین ماشین در مسیرهای مسابقه مرتفع.
‏در دسترس بودن ماشین قدرتمند برای بازیکن این ماموریت مسابقه‌ای.
‏کنترل خودکار سرعت خودرو که به صورت خودکار از سرعت خودرو فراتر می‌رود.
‏یک آموزشگاه آموزشی جامع برای دوستداران بدلکاری.
‏انیمیشن واقعی ماشین و مسیر.
‏گرافیک فول اچ‌دی با همه موارد مطلوب کنترل‌ها برای بازیکن.
‏استعداد خود را با ماشین مسابقه‌ای به‌عنوان ماشین رانندگی با رانندگی آن مانند ماشین پیست که مانند رانندگی کامیون هیولا با ماشین‌های دریفت بازی‌های شیرین کاری ماشین نیست، نشان دهید. این شیرین کاری های سطح شیب دار مانند شیرین کاری های دیوانه کننده در این چالش مسابقه ای در منطقه شیرین کاری شدید هستند.
‏‏اشکالات رفع شد

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده