استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها استراتژی
State of Survival: Zombie War

State of Survival: Zombie War

ایالت بقاء

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱۸.۷۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۰۲
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۱,۴۸۳
حجم۱۴۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده FunPlus International
‏‏6 ماه از شیوع، ترور، انزوا و سختی های ناگوار میگذرد. بسیاری از گروهان موفق نشدند. اما تو میشوی. به State Of Survival (دولت بقا) خوش آمدی. ویروس در سراسر کشور پراکنده شده و تمدنی با خود آورده است. همه ی حکمرانان یا نظام زنده به زمین آمده اند. هم اکنون سرزمین متعلق به بیماران آلوده است. بازماندگان به اندازه کافی شجاعت دارند تا حقشان را از آن مطالبه کنند.

ویدئو معرفی بازی

‏ دوست پیدا کنید یا همراه با دیگر بازماندگان مبارزه کنید. هر آنچه که باید انجام دهید تا زنده بمانید. این آسان نخواهد بود. بیماران آلوده همه جا هستند. منابع کمیاب هستند و شما باید پاداشی را که از لاشه ی اجتماع است دریافت کنید. دنیای جدیدی بیرون آنجا هست. خطرناک، بله، ولی با موقعیت پر شده است. قدرت کلان کافی در انتظار جسوران برای بچنگ آوردن آن است.
‏ اما بخاطر بیاورید که پشت سرتان را نگاه کنید. این عادلانه است که بگوییم مردم نسبت به گذشته بسیار دوستانه نیستند. بازسازی زیست گاه خود را برای بازماندگان خود در جای امن و یک منبع برای پست خود - فرمانروایی آخرالزمانی بسازید. بازماندگان را برای بالا آمدن شمار نفرات خود و افزایش قدرت خود نجات دهید. آن ها را با توانایی خاص پیدا کنید، آن ها قهرمانان جنگ خواهند شد! مرض زامبی به سرعت در حال جهش است.
‏ هر آن‌چه که میتوانی برای درک آن یاد بگیر. کسی که ویروس را کنترل کند دولت را کنترل کرده! تعداد دشمنان بسیرا زیاد است. برای زنده ماندن از سرزمین آلوده شده مخوف نامسکون هم پیمان شوید و شراکت هدفند بسازید. به نیرو ها برای منهدم کردن تمام کسانی که قصد سبقت از تو را دارند بپیوندید.
‏‏▼Added Hero Completions
‏Medical Mercies - Trish
‏Subject Test Untamable - Wolfe
‏More Than Meets the Eye - Jeb
‏▼Labyrinth City
‏در حالی که تیم Final Hope در حال کاوش در دنیای خارج است، زمین ناگهان زیر پای آنها فرو می ریزد. آنها در هزارتویی به اندازه شهر زیرزمینی قرار می گیرند.
‏▼سوئیچ سبک رابط کاربری جدید
‏یک سوئیچ به صفحه تنظیمات اضافه کرد که به بازیکنان امکان می دهد سبک رابط کاربری جدید را روشن/خاموش کنند.

نظرات و امتیاز ها

۱,۴۸۳ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
SEPANTA
٣ روز پیش

چجوری بیاریمش نمیاد

۰ ۰
پدرام
١٩ اسفند ١٤٠١

‏✓ صفر ‏✗ باز نمیشه تا بعد بازی که ببینیم چجوریه

۸ ۱۸
امیر حسین
١٨ اسفند ١٤٠١

‏✓ گرافیک خیلی خوب ‏✓ دارای بخش های متنوع و هیجان انگیز. ‏✓ این بازی توی سبک خودش بهت یه ‏✗ فیلتر بودن

۱۳ ۷

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

دفاع در برابر زامبی‌ها

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده