استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
State of Survival: Zombie War

State of Survival: Zombie War

ایالت بقاء

نسخه۱.۲۱.۳۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۱/۲۲
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۱,۶۸۲
حجم۱۸۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده FunPlus International AG
‏‏6 ماه از شیوع، ترور، انزوا و سختی های ناگوار میگذرد. بسیاری از گروهان موفق نشدند. اما تو میشوی. به State Of Survival (دولت بقا) خوش آمدی. ویروس در سراسر کشور پراکنده شده و تمدنی با خود آورده است. همه ی حکمرانان یا نظام زنده به زمین آمده اند. هم اکنون سرزمین متعلق به بیماران آلوده است. بازماندگان به اندازه کافی شجاعت دارند تا حقشان را از آن مطالبه کنند.

ویدئو معرفی بازی

‏ دوست پیدا کنید یا همراه با دیگر بازماندگان مبارزه کنید. هر آنچه که باید انجام دهید تا زنده بمانید. این آسان نخواهد بود. بیماران آلوده همه جا هستند. منابع کمیاب هستند و شما باید پاداشی را که از لاشه ی اجتماع است دریافت کنید. دنیای جدیدی بیرون آنجا هست. خطرناک، بله، ولی با موقعیت پر شده است. قدرت کلان کافی در انتظار جسوران برای بچنگ آوردن آن است.
‏ اما بخاطر بیاورید که پشت سرتان را نگاه کنید. این عادلانه است که بگوییم مردم نسبت به گذشته بسیار دوستانه نیستند. بازسازی زیست گاه خود را برای بازماندگان خود در جای امن و یک منبع برای پست خود - فرمانروایی آخرالزمانی بسازید. بازماندگان را برای بالا آمدن شمار نفرات خود و افزایش قدرت خود نجات دهید. آن ها را با توانایی خاص پیدا کنید، آن ها قهرمانان جنگ خواهند شد! مرض زامبی به سرعت در حال جهش است.
‏ هر آن‌چه که میتوانی برای درک آن یاد بگیر. کسی که ویروس را کنترل کند دولت را کنترل کرده! تعداد دشمنان بسیرا زیاد است. برای زنده ماندن از سرزمین آلوده شده مخوف نامسکون هم پیمان شوید و شراکت هدفند بسازید. به نیرو ها برای منهدم کردن تمام کسانی که قصد سبقت از تو را دارند بپیوندید.
‏‏▼ ویژگی های جدید
‏1. سرمایه دار سرمایه دار آینده
‏2. مجموعه کارت
‏▼ رفع اشکال
‏اصلاح اشکالات در رویداد Shell Shock.

نظرات و امتیاز ها

۱,۶۸۲ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر نیما
٢٩ فروردین ١٤٠٣

عالی هست ولی زیاد اینترنت میخوره

میپسندم۴ نمیپسندم۰
عکس کاربر دروغ ک نمیگی
٢٦ فروردین ١٤٠٣

دوستان عزیز با برنامه شکن خیلی راحت میتونید برید داخل گیم

میپسندم۳ نمیپسندم۰
عکس کاربر آرن
٢٥ فروردین ١٤٠٣

بالا نمیاد خواهشن بگید چطور باید برم توش

میپسندم۲ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

دفاع در برابر زامبی‌ها

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده