استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Sea of Conquest: Pirate War

Sea of Conquest: Pirate War

نسخه۱.۱.۲۷۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۴/۲۸
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۱۰۳
حجم۵۳۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده FunPlus International AG
‏‏به SEA OF CONQUEST خوش آمدید!
‏در SEA OF CONQUEST، شما در حال زندگی یک ماجراجویی دریایی هستید. از دل دریاهای شیطان، بهشت ​​دزدان دریایی مملو از جادو، گنج و ماجراجویی، به سوی ناشناخته ها حرکت خواهید کرد. به عنوان کاپیتان محترم، هیجان پیمایش در آب های ناشناخته، رضایت از ساخت کابین خود، رفاقت در مونتاژ ناوگان خود، و افتخار سفارشی سازی پرچمدار خود را تجربه خواهید کرد. در دوئل‌های قهرمانانه دزدان دریایی شرکت کنید، جایی که مانورهای استراتژیک و رویارویی دریایی تنش هیجان‌انگیزی ایجاد می‌کند.

ویدئو معرفی بازی

‏تجارب هیجان‌انگیز:
‏ماجراجویی جهانی: بندرها و چالش‌ها را کشف کنید
‏جهان صدف شماست، و بندرهای بی شماری مرواریدهای درون هستند. با طوفان شاخ خود، در دریای شیطان شجاع باشید، تا انتهای جهان حرکت کنید و سطح ماجراجویی خود را بالا ببرید. صحنه‌های خیره‌کننده را تجربه کنید، با چالش‌های ناشناخته مقابله کنید و به فراخوان قسمت‌های جدید توجه کنید!
‏پرچم‌دار خود را بسازید: سلطنتی دزدان دریایی شوید
‏گل سرسبد شما بازتابی از سبک و استراتژی منحصربه‌فرد شما است - از پرچمی که در اهتزاز است. باد به تسلیحات قدرتمندی که برای تجهیز انتخاب می کنید و حتی طراحی Figurehead. با گل سرسبد سفارشی خود، بی باک در برابر هرگونه حمله یا هیولا ایستاده اید و راه خود را برای تبدیل شدن به پادشاه نهایی دزدان دریایی هموار می کنید! شرکت در رویداد هفتگی Pirate Revel را فراموش نکنید، جایی که انجام سفارش‌های بزرگ غذا و نوشیدنی می‌تواند جوایز فراوانی برای شما به همراه داشته باشد!
‏خدمه خود را جمع کنید: ماجراجویی خود را شروع کنید
‏آهوی، آماده قدم گذاشتن در چکمه های یک کاپیتان افسانه ای دزدان دریایی؟ دریا مملو از دزدان دریایی نجیب است که مشتاق پیوستن به خدمه شما هستند! با یک خدمه متنوع در کنار خود، به ماجراجویی های بزرگ در سراسر هفت دریا سفر خواهید کرد. هیجان شکار در انتظار شماست تا به دنبال گنجینه های گرانبهای پنهان شده در اعماق اقیانوس باشید. آیا این طلا، مروارید، مواد کمیاب یا شاید یک بطری در حال حرکت اسرارآمیز خواهد بود که شما کشف می کنید؟
‏آزمایش قهرمان و سرکش: قدرت خود را تقویت کنید
‏به عنوان یک کاپیتان جسور، شما را به هیجان انگیز می کشاند محاکمه های قهرمان. هر سطح بالا باعث افزایش آدرنالین می شود، زیرا شما با استادی تیم قهرمان خود را جمع می کنید و به طور تاکتیکی حملات خود را فرمان می دهید. Rogue's Rumble در انتظار است، فورج آتشین قهرمانی و پیروزی های سخت. این چیزی فراتر از یک نبرد است، این یک آزمایش تپنده قلب برای شجاعت و توانایی استراتژیک شماست!
‏CARGE INTO THE BATTLE: کاپیتان، چالش شما در انتظار است!
‏به عنوان یک کاپیتان نترس، شما این جنگ را تجربه خواهید کرد. هجوم آدرنالین در نبردهای دریایی شدید علیه دزدان دریایی رقیب، نیروی دریایی نیرومند و هیولاهای دریایی غیرقابل پیش بینی. با تصرف بنادر، برج‌های نگهبانی و گذرگاه‌ها، هیجان فتح در انتظار شماست. با مسابقات قهرمانی اتحاد جدید در افق، هیجان هرگز پایان نمی‌یابد!
‏در رویداد دوره‌ای Showdown o'Gangs، جایی که اتحادها برای کسب افتخار و پاداش رقابت می‌کنند، به چالش بپردازید!
‏به تماس دریا پاسخ دهید: بپیوندید جستجوی گنج دزدان دریایی!
‏هیجان شکار گنج را احساس کنید! به عنوان یک دزد دریایی، دریا زمین بازی شماست و گنج های پنهان جایزه نهایی شما هستند. تصور کنید که فرماندهی خدمه خود را دارید، با موجودات دریایی و دزدان دریایی رقیب می جنگید، همه در جستجوی ثروت های پنهان. نقشه های مرموز را رمزگشایی کنید و اسرار دریا را کشف کنید. شکار نهایی گنج در انتظار است. آیا آماده پاسخگویی به تماس هستید؟
‏شهرت، شکوه و ثروت فراتر از ناشناخته هاست، فقط منتظرند تا بادبان های سیاه را بلند کنید و به بهترین دزد دریایی تبدیل شوید! بیایید و ببینید دریای شیطان چه چیزی برای شما در نظر گرفته است!
‏به کمک نیاز دارید، رفیق؟
‏از طریق خدمات مشتری درون بازی با ما تماس بگیرید یا به ما ایمیل بفرستید: seaofconquest@funplus. com
‏برای سرگرمی بیشتر، به باند دزدان دریایی بپیوندید!
‏Discord:https://discord.gg/347tWdEy2k
‏Facebook:https://www.facebook.com/profile.php?id=100083472589598
‏توئیتر:https://twitter.com/seaofconquest
‏وب سایت رسمی: https://soc.funplus.com
‏شرایط و ضوابط: https://funplus.com/terms-conditions
‏خط مشی رازداری: https://funplus.com/privacy-policies/
‏‏در این به‌روزرسانی، یک گیم‌پلی جدید و هیجان‌انگیز برای Gangs—Legends of Conquest معرفی می‌کنیم.
‏1.تلاش‌های هماهنگ: گروه شما به‌طور دوره‌ای در جنگ‌های Legends of Conquest علیه باندهای همسان شرکت می‌کند، یک مسابقه بزرگ که در آن شما همراه با گروه خود می‌جنگید. برای شکوه

نظرات و امتیاز ها

۱۰۳ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر آرین
١٨ تیر ١٤٠٣

‏✓ گرافیک بالا ‏✗ زود هنگ می کنه

میپسندم۲ نمیپسندم۱
عکس کاربر Torto
٧ تیر ١٤٠٣

من این بازی رو نصب کردم بازی خیلی خوبیه ولی باز نمیشه باید چیکار کنم

میپسندم۲ نمیپسندم۳
عکس کاربر mohammadkalhor
٢ خرداد ١٤٠٣

اصلا دو هفتس با نت ایران وارد نمیشه نت ضعیفه

میپسندم۷ نمیپسندم۳

دیگران نصب کرده‌اند

جنگ دریاها

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده