استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Doctor Dash : Hospital Game

Doctor Dash : Hospital Game

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۷۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۱۱
تعداد دانلود۲۳ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۷۵
حجم۵۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Happy Mobile Game
‏‏سلام دکتر، بیمارستان خودتان را بسازید و بیماران خود را در این بازی تشخیص دهید و در بیمارستان دکتر داش بیماران مختلف را درمان کنید؛
‏شما میتوانید برای هر بیماری در بیمارستان خود بخشی جداگانه افتتاح کنید. شاید به دلیل گرافیک کارتونی که این بازی دارد فکر کنید یک بازی بچه گانه است ولی اصلا این طور نیست! اینجا باید همه چیز را درست مدیریت کنید و بخش های مختلف بیمارستان را به موقع ارتقا بدهید تا بتوانید از عهده وظایف سنگین خود بر بیایید.
‏کلینیک‌ها و دکتر:
‏• کلینیک پرفیوژن برای متخصصان بخش ریه
‏• متخصصین کلیه
‏• کلینیک دندانپزشکی
‏• متخصص بیمارهای قلب و عروق
‏• جراحان مغز برای بخش مغز و اعصاب
‏در واقع انجام این بازی میتواند حس واقعی رئیس بیمارستان بودن را به شما القا کند. شما میتوانید از بیماران تان اسکن اشعه ایکس بگیرید و اگر به عمل جراحی نیاز داشتند این کار را برای آنها انجام دهید یا اگر با دوا و قرص خوب میشوند دواهای لازم را برای آنها تجویز کنید.
‏اگر بیمارستان تان معروف شود بیماران زیادی به آن مراجعه خواهند کرد. خوشبختانه یک دستیار پرستار هم دارید که میتواند در کارها و رسیدگی به بیماران به شما کمک کند. البته با وجود این پرستار هم باید سریع کار کنید چون در غیر این صورت ممکن است تعداد بیماران از حد بگذرد. ضمنا میتوانید بیمارانی که قدرت راه رفتن ندارند را با صندلی چرخدار هدایت کنید و بیماران جدید را در بخش پذیرش بیمارستان پذیرش کنید.
‏بعضی مواقع هم بیمارانی اورژانسی برایتان می آورند که اگر عجله نکنید جان شان را از دست خواهند داد! در چنین مواقعی باید سریع تصمیم بگیرید و از بهترین داروها و وسایل پزشکی برای بازگرداندن بیماران اورژانسی استفاده کنید.
‏ضمنا همچنانکه در بازی پیش میروید میتوانید قفل مراحل، امکانات و آیتم های جدیدی را نیز باز کنید. همچنین میتوانید بیمارستان تان را بزرگتر کرده، بخش های مختلف آن را ارتقا دهید و حتی تزئین کنید و البته کارکنان جدیدی را نیز استخدام کنید.

نظرات و امتیاز ها

۷۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
این. ذرر
پریروز

خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خوب است و این بازیرو طولانی حند

۰ ۰
اسماعیلی
٢٢ بهمن ١٤٠١

خیلی بازی حوصله سر بره ارزش نتی که بهش میدید رو نداره. بازی افتضاحی هست بازی چرتی هست😒 پیشنهاد میکنم نصب نکنید😤

۱ ۱
مشاعل هاشمی
٧ دی ١٤٠١

این بازی خیلی خوبه خوبه است ولی پول کم میده والماس من ۵ستاره میدم

۴ ۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بازی‌های دخترانه دکتری

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده