استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها تفننی
Zombie Towers

Zombie Towers

نصب در حال دریافت
نسخه۱۳.۰.۷۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۰۱
تعداد دانلود۱۲ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱۰۹
حجم۳۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Edenap
‏‏شما آخرین گروه از بازماندگان روی کره زمین هستید و هدف شما این است که از قلعه خود در برابر امواج وحشیانه دشمن دفاع کنید و ارتش زامبی ها را از بین ببرید. این همان چیزی است که این بازی اعتیاد آور دفاع از برج در مورد آن است.

ویدئو معرفی بازی

‏Zombie Towers یک بازی استراتژیک فوق العاده برای اندروید است که شما را مسئول ارتش انسان می کند و شما باید برای دفاع از قلمرو خود هر کاری که لازم است انجام دهید و در نبردهای شدید پیروز شوید بر اساس استراتژی دفاعی خود، می‌توانید ساختمان‌ها، برج‌ها، زرادخانه و ارتش خود را ارتقا دهید.
‏بنابراین، اگر به چنین بازی‌های انسان در مقابل زامبی علاقه دارید و به دنبال یک بازی برج دفاعی اعتیادآور با یک زامبی هستید. تم بقا، شما به جای درست آمده اید.
‏برج های زامبی را به صورت رایگان در دستگاه اندروید خود دانلود کنید، ارتش خود را برای دفاع از قلعه رهبری کنید و ارتش زامبی ها را بکشید. فراموش نکنید که زامبی ها به صورت گروهی و در امواج مختلف حمله می کنند.
‏بازی اعتیاد آور دفاع از برج برای دفاع از قلعه در برابر ارتش زامبی ها Zombie Towers، بازی رایگان زنده ماندن زامبی برای دفاع از قلعه شما در برابر زامبی ها، با طراحی تمیز و مرتب و رابط کاربری بسیار کاربرپسند ارائه می شود. و یادگیری گیم پلی آن به قدری آسان است که به محض قرار گرفتن در برابر امواج زامبی ها، کل ایده را دریافت خواهید کرد.
‏گرافیک باکیفیت، تنوع ساختمان‌های مختلف، برج‌ها با گزینه ادغام برج‌ها و ارتقاء، امکان اعمال استراتژی‌های دفاعی متعدد، چالش‌های باورنکردنی و رابط بصری تنها چند دلیل است که این زامبی را ساخته است. بازی بقا انتخاب شماره 1 شما برای یافتن بهترین بازی دفاع از برج برای اندروید است.
‏چرا این بازی برج دفاعی اعتیاد آور را امتحان نمی کنید؟
‏ مهم نیست که شما به دنبال یک بازی شگفت انگیز زنده ماندن زامبی ها پر از نبردهای شدید در برابر ارتشی از زامبی ها هستید، یا به دنبال یک بازی دفاع از برج برای به چالش کشیدن مهارت‌های تفکر استراتژیک شما، یا به دنبال یک بازی آرکید قاتل زمان هستید تا در اوقات فراغت خود وقت بگذارید، ما شما را تحت پوشش قرار داده‌ایم.
‏از آنجایی که تمام ویژگی‌های این بازی وجود دارد. بازی انسان در مقابل زامبی به صورت رایگان در دسترس است، هیچ ضرری ندارد که آن را امتحان کنید و ویژگی ها را خودتان کشف کنید.
‏ویژگی های اصلی زامبی تاورز در یک نگاه:
‏- طراحی تمیز و مرتب با رابط کاربری تازه و بصری
‏- گرافیک با کیفیت بالا با جلوه های صوتی جالب
‏- ماجراجویی زنده ماندن زامبی برای کشتن زامبی ها
‏- برج ها را ادغام و ارتقا دهید تا قدرت دفاعی را بهبود ببخشید
‏- قفل قدرت ها و تقویت کننده ها از جمله EMP را باز کنید , Nuke, 3x Power, Accuracy
‏- برای ارتقاء ارتش خود جواهرات جمع آوری کنید
‏- بازی رایگان
‏بنابراین، Zombie Towers، بازی استراتژی اعتیاد آور f یا اندروید، هر آنچه را که باید از چنین بازی‌های دفاعی برج انتظار داشته باشید، ارائه می‌کند و حتی با ارائه گزینه ارتقای آسان برج‌های خود با ادغام برج‌های هم سطح، نوار را بالاتر می‌برد. با پیشرفت و کشتن زامبی های بیشتری، با تعداد بیشتری از زامبی ها با قدرت های بیشتر روبرو می شوید.
‏Zombie Towers را به صورت رایگان در تلفن یا رایانه لوحی Android خود بارگیری کنید و هر گونه اشکال، سؤال، درخواست ویژگی یا هر پیشنهاد دیگری را به ما اطلاع دهید.
‏‏رفع اشکال

نظرات و امتیاز ها

۱۰۹ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
اقای روباه
٤ اردیبهشت ١٤٠٢

ببازی جالبی است شما یک فرمانده استید که باسربازان خود از اخر زمان زامبی ها جان سالم بدر اوردید. شما و همراهانتان در یک اردوگاه مستقر استید که حدف شما زنده ماندن است شما برجک هایی دارید که باید با ان ها از خودتان دفاع کنید ان برجک هارا میتوان باترکیب کردن ارتقاع دهید وازخود دفاع کنید.

۱۴ ۳
مانی
٢٩ فروردین ١٤٠٢

سلام میشه یکی به من کمک کنه من هر بازی نصب میکنم میگه فایل پشتیبانی نمی شود

۳ ۴
محمدعلی سجادی
١٧ فروردین ١٤٠٢

بازی خبی هست من قبلا داشتمش میتونستم بازی کنم اما امروز دانلود کردم میرم توی بازی میره تو برنامه فروشگاه

۵ ۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط