استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
MAD ZOMBIES : Offline Games

MAD ZOMBIES : Offline Games

نبرد با زامبی‌ها

نسخه۵.۳۴.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۰۵
تعداد دانلود۸۰ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۴۳۴
حجم۹۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده VNG GAME STUDIOS
‏‏میلیون ها بازیکن در حال انجام دادن این بازی به صورت آفلاین هستند،بیاید به اونها بپیوندیم تا خوش بگذرونیم!
‏ ZOMBIE OFFLINE GAMES ماجرای قاتل زامبی رو ادامه میده.تمام دنیا هنوز توسط زامبی ها تصرف شده است.به همه جا شلیک کنید،روز مردگان نزدیک است،بعضی از زامبی کش ها در حال تلاشند تا دوباره کنترل را به دست بگیرند،انها برای وظیفه بزرگ میجنگند،اما این اسان نیست چون زامبی ها پرجمعیت تر و خطرناک تر میشوند.ایا این جنگ در این بازی زامبی کامل خواهد شد یا نه؟به شما بستگی دارد-بازمانده ی تیرانداز!

ویدئو معرفی بازی

‏ هدف شما زامبی است،مانند بسیاری از بازی های زامبی،هدف شما مرده و دیوانه است.هدف میتواند راه برود،بدود،و به شما حمله کند،انها زامبی های احمقی نیستند،انها جوخه ای دارند و میدانند چگونه در جنگ مبارزه کنند.زامبی ها درون روستا،شهر،جاده،شاید درون ماشین راه میروند.پس برای به دست اوردن امتیاز در این بازی زامبی،به استراتژی برای کشتن همه انها نیاز دارید،مردگان را با شلیک به سر انها متوقف کنید تا گلوله هایتان را ذخیره کنید،انگشتتان را روی ماشه نگه دارید و با تمام سرعتی ک میتوانید به انها شلیک کنید،اگر زامبی ها به شما برسند،خواهید مرد!
‏ تیراندازها باید تبدیل به زامبی کش شوند،شکارچیان زیادی وجود دارند که زامبی ها را آن بیرون شکار میکنند،درنده میتواند هرجایی بیاید،تلاش کنید اخرین نفری باشید که در این نوع بازی اکشن میمانید!
‏ این یک بازی تیراندازی آفلاین است که ویژگی های زیادی دارد،در بازی های بقا است که بازیکنان باید هرکاری انجام دهند تا از مرگ بگریزند،تا بهترین کماندو شوند!
‏ انواع زامبی ها
‏ - در بازی های آفلاین3D،زامبی از هر طرف می آید،سن،مهارت ها و توانایی های متفاوت دارند،همه آنها دیوانه اند و می‌خواهند هرآنچه ک زنده است را بکشند.
‏ -این بازی زامبی ۲۰۱۹ تنها زامبی های معمولی ندارد،بعضی زامبی های غول پیکر باس هستند و نابودکردنشان سخت تر است.
‏ -همیشه زامبی های غیر منتظره ای وجود دارند که برای کشتن شما می آیند وقتی بازی های تک تیراندازی انجام میدهید،و زامبی دیوانه همیشه در مکانها و زمینهای جدید بقا ظاهر میشود.
‏ گیم پلی رایگان اعتیاد آور زامبی
‏ -این بازی زامبی،بازی تیراندازی آفلاین با گیم پلی ساده است،اما سخت است که بهترین پایان دهنده باشی،لازمه ی ان مهارتهای تیراندازی فوق‌العاده،مهارتهای شلیک به سر و تاکتیک های منطقی است.
‏ -وظیفه را انجام دهید،پاداش بگیرید و مجهز به سلاح های خوب شوید تا همه ی زامبی های دیوانه را بکشید،از مرزتان دفاع کنید و در این بازی زامبی پیروز شوید.
‏ -شما می‌خواهید بازی زامبی انجام دهید،هیچ اشتباهی در تیراندازی و شکار نکنید،میتوانید تنها با یک گاز از زامبی ها بمیرید.
‏ -این بازی اکشن به شما این امکان را میدهد که مهارت‌های تیراندازیتان را با دیگر تیراندازان در World opps مقایسه کنید و همه ی پاداش رایگان را دریافت کنید.
‏ -بازی آفلاین: آفلاین بازی کنید و از این بازی زامبی در همه جا و همه وقت لذت ببرید!
‏ افکت ها و گرافیک سه بعدی واقعی
‏ -سرباز میتواند تجربه ی واقعی را در این نوع بازی های تک تیراندازی حس کند،هر حرکت و تاثیر در نبرد هیجان انگیز است.
‏ -گرافیک با استایل خاص ک تنها این بازی آفلاین دارد.
‏ -یک بازی اکشن که باعث میشود داد بزنید اوووه وقتی مردگان را میکشید.
‏ سلاح های قدرتمند
‏ -تفنگ ها و تک تیرانداز میتوانند شخصی سازی شوند و ارتقا داده شوند به صورت افلاین با قطعات گوناگون.
‏ -تعداد زیادی تفنگ برای تیراندازها در بازی زامبی ۲۰۱۸ آفلاین،هرکدام ویژگیهای خودشان را دارند،باید تفنگ مناسب را برای هر هر نوع اهریمن انتخاب کنید.
‏ -افکت های خاص تفنگ ها و تک تیرانداز را قویتر و موثر تر میکنند تا در این بازی زامبی افلاین پیروز شوید.
‏ جست و جو و دستاورد الهام بخش
‏ -بازی تک تیرانداز به شما اجازه میدهد ماجرا ها و هدف را کامل کنید تا ارتقا پیدا کنید و ایتم های مدرن بیشتری ازاد کنید.
‏ -هدف را فتح کنید،اخرین جنگجویی باشید که میماند،در بازی افلاین یک‌ مرده نباشید.
‏ -با ارزشترین دستاوردها همیشه منتظرتان هستند تا انها را در بازی های تیراندازی فتح کنید.
‏ اکنون شما میتوانید یک بازی تیراندازی آفلاین جذاب را با زامبی ها،تفنگ ها،بیشتر از ۲۰۰ ماموریت هیجان انگیز متفاوت تجربه کنید که در بازی های زامبی دیگر یافت نمیشود.
‏ این بهترین بازی زامبی تاکنون خواهد بود،ویژگیهای زیادی وجود دارند که هر هفته آپدیت میشوند،ما همیشه میخواهیم نظرات شما را بشنویم،بازخورد شما انگیزه ی ما برای خلق یک‌ بازی آفلاین خوب و هر روز بهتر کردن آن است!
‏ این یک‌ بازی تیراندازی رایگان است و مخصوصا یکی از بازی های آفلاین است،بیاید رایگان آنرا دانلود کنیم و یک اسطوره باشیم،همه ی دیوانگان را بکشیم و دنیا را نجات دهیم!

نظرات و امتیاز ها

۴۳۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر محمد رضا
٢٣ مرداد ١٤٠٢

بازی خوبیه فقط تفنگ هارو چطوری دانلود کنم

میپسندم۷ نمیپسندم۴
عکس کاربر mahsa
١٩ مرداد ١٤٠٢

بازیا یه بار مصرف شدن 😦 نصب کردم چند دقیقه هم بازی کردم الان میرم توش ارور میده و یا میگه نت وصل نیس یا میگه مشکل دیتاس🤦‍♀️

میپسندم۱۰ نمیپسندم۳
عکس کاربر ☆abolfazl☆
٨ مرداد ١٤٠٢

‏✓ گرافیک بالا ‏✓ تفنگ های ارزون ‏✗ مپ بسیار کوچیک ‏✗ تایم مراحل خیلی کمه

میپسندم۱۲ نمیپسندم۷

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

دفاع در برابر زامبی‌ها

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده