استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
مچ فایت - مبارزه اکشن آنلاین

مچ فایت - مبارزه اکشن آنلاین

نسخه۳.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۹/۰۸
تعداد دانلود۲۳ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۱۵۷
حجم۷۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده استار گیمز
‏‏👊 در این بازی مبارزه‌ای اکشن فوق‌العاده سرگرم‌کننده، که در آن مچ کردن راهی برای ضربه زدن به حریفان شماست، با تمام قدرت خود ضربه بزنید.
‏👊 هر چه بیشتر مهره های پازل را مچ کنید، سخت‌تر ضربه می‌زنید. قدرت واقعی را پشت مشت خود قرار دهید و چالش های بی پایان را از بین ببرید.
‏👊 برای تکمیل مرحله ها و مخصوصاً برای حملات ترکیبی هنرمندانه، الماس ها را جمع آوری کنید و از آنها برای ارتقاء توانایی‌های قهرمان خود استفاده کنید، و اطمینان حاصل کنید که قدرت و استقامت لازم برای مقابله با حریفان قوی‌تر و باس‌های بسیار سخت را دارد. بهترین راه را برای تقسیم بردهای خود بین سه پارامتر - سلامتی، آسیب، و دفاع - انجام دهید و تعادل عالی را در بازی برای مبارز خیابانی خود بیابید.
‏👊 در بازی مچ فایت ده‌ها قهرمان بسیار جذاب وجود دارد که می‌توانید در طول بازی انتخاب کنید، بنابراین برای بردن مراحل بیشتر، لگد و مشت بزنید و قهرمانان خود را در مراحل جدید همراهی کنید.
‏👊 خشم خود را در طیفی از مخالفان سرگرم کننده، از اراذل و اوباش خیابانی گرفته تا زامبی ها تا کارکنان ادارات و موجودات فضایی، که همگی به طرز شگفت انگیزی باهوش و به طرز شگفت انگیزی پرخاشگر هستند، خالی کنید. برای ادامه و حذف همه آنها به خشم غول پیکری نیاز دارید!
‏‏• اضافه شدن ماراتن ابرقهرمان ها 
‏• بهبود کلی در بازی

نظرات و امتیاز ها

۱۵۷ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر رامین
١٤ ساعت پیش

‏✓ گرافیک خوب ‏✓ حرکات خفن ‏✓ فکری و مبارزه ای ‏✓ فکری شانسی ‏✗ پولکی بودن با این بازی میخواد سر بچه ها کلاه بزاره پول بگیره

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر نرم
٣ روز پیش

بازی خیلی عالی ولی اگر خیلی بازی کنیم انرژیاتو از دست میدی به خاطر همین ۲۵ تا الماس باید بدی خلاصه بازی خیلی خوبیه

میپسندم۴ نمیپسندم۶
عکس کاربر امیرقدرت پناه
٤ روز پیش

باید فاتحه خوند. بازی سازی که به فکر فروش الماس باشه تااز اون طریق پول دربیاره رو باید رید تو قیافش. هنوز ده دقیقه بازی نکردم که زده انرژی تمام شده .جالبه باید بری الماس بخری تابتونی بازی کنی. و جالب تر اینکه انرژی که تموم میشه دیگه پر نمیشه بعد یکی دوساعت که بتونی ادامه بدی‌. فقد در حد ده دقیقه میتونی بازی کنی خاک توسرتون

میپسندم۵۰ نمیپسندم۷

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده