استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Gun Shoot War: Squad Fire 3d

Gun Shoot War: Squad Fire 3d

نسخه۱.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۰۹
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۳.۳
تعداد نظرات۶
حجم۲۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده FPS Shooting Games
‏‏برای بازی های تفنگ تیراندازی تیرانداز از خفا آماده شوید. آیا برای تیراندازی ضد تروریستی در موبایل های Top Gun Shooter 2020 آماده هستید؟ Commando Mission Game خود را در فریم بر ثانیه با تیراندازی اول شخص شروع کنید، بهترین بازی تیراندازی رایگان فریم بر ثانیه 2020. در دنیای بازی های آفلاین جنگ مخفی کماندویی ارتش تا بهترین گلوله بازی تیراندازی کماندو باشید. برای درگیر کردن شما در حمله مدرن و استثنایی Counter Strike Shooter که در آن شما می خواهید با تیم ضد تیراندازی بازی تیراندازی Sniper Gun، تمامی تیراندازان ضد تروریستی نیروهای ناشناخته را از بین ببرید تا گروگان ها را از دست تروریست ها در Top Gun نجات دهید، تماس بگیرید. بازی ها.
‏ از جنگ تیراندازی واقعی ضد تروریستی با تفنگ تیراندازی با بازی‌های برتر تفنگی لذت ببرید، بازی مدرن کماندو ماموریت پر از اکشن با بهترین بازی‌های تیراندازی فریم بر ثانیه و حالت بازی در میدان نبرد کماندو ضد تروریستی تیرانداز جنگ: ماموریت حمله با سلاح. اکنون بازی‌های تیراندازی Counter Strike Shooter Fps تجربه بازی تیراندازی با اسلحه واقعی را به بازیکنان بازی‌های تیراندازی رایگان با ماموریت جدید ضد بحرانی می‌دهند که به شما تیراندازی واقعی با اسلحه از بازی‌های اکشن فریم در ثانیه را ارائه می‌دهد. با بازی کاور آتش 3 بعدی عملیات ویژه جوخه بقا و بازی تیراندازی کماندو وارد دنیای ضد عملیات ها شده و اکشن نیروهای ویژه بازی های ضربتی مدرن را انجام دهید.
‏ نقش بهترین Counter Strike Shooter را بازی کنید تا راه خود را برای تبدیل شدن به یک تیرانداز متخصص فریم در ثانیه بازی Commando Mission هموار کنید. جنگ تیراندازی واقعی ضد تروریستی که یک ماجراجویی اکشن جدید است. شما باید به عنوان یک تیرانداز عملی ضد تروریستی با واکنش بیشتر از حمله انتقادی پلیس به انواع سنتی تیراندازی با اسلحه حرکت کنید. شما کماندوی نظامی قدرتمندی هستید که قدرت واقعی برای مدیریت جنگ با اسلحه حمله نظامی با بیرون آوردن خود قاتل شکارچی دارید.
‏ ویژگی های بازی های ضد تروریستی واقعی.
‏ - گرافیک سه بعدی واقعی
‏ -بازی جدید تیراندازی انجام شد
‏ -ویژگی های جدید تیراندازی بازی های اسلحه رایگان
‏ -ماموریت های واقعی تیراندازی کماندویی
‏ -ماموریت مامور جاسوسی بازی های تیراندازی با اسلحه
‏ - ماجراجویی کشتار عملی در تیراندازی فریم بر ثانیه
‏ -چند زبانه
‏ این تیراندازی چند زبانه FPS را دانلود کنید و نقش واقعی بازی های کماندویی را بازی کنید و از طریق بازی ضد تروریستی وارد عمق تیراندازی اول شخص شوید. شما را به عنوان یک رقیب باهوش و حرفه ای در بازی های بقا کماندویی ثابت کنید.
‏‏رفع اشکال جزئی

نظرات و امتیاز ها

۶ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Mohmmd
٢٣ آبان ١٤٠١

نه اصلن کیفت تصویر گرافیک خیلی ضعیفی داره!!دشمن دیده نمیشه خوب درگوشه اطرافا به همین منظور کیفیت نداره مجبورشدم حذف کنم.

میپسندم۵ نمیپسندم۲
عکس کاربر T.I.M.I😎
٢٣ مرداد ١٤٠٠

خیلی خیلی بده بده بده

میپسندم۱۴ نمیپسندم۱۰
عکس کاربر بازی جون
١١ خرداد ١٤٠٠

عالی بود . از دستش ندید . امکانات : گرافیک عالی مراحل متنوع پایان مراحل جذاب اکشن سریع اسلحه های جذاب مپ های مختلف حجم کم صداگذاری خوب

میپسندم۱۷ نمیپسندم۸

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده