استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۰۹
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۷
حجم۶۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده FPS Shooting Games
‏‏یک بازی تیراندازی جدید نبرد با توانمندسازی برای متوقف کردن تروریسم در این Squad fire 2021: بازی های تیراندازی Fps 3D. تروریست ها وارد شهر می شوند و با تهدید امنیت مردم شروع می کنند. شما یک کماندوی فریم بر ثانیه از نیروی جوخه در بازی های تیراندازی رایگان هستید. همین حالا وارد نبرد شوید و با انجام عملیات های حیاتی ارتش حمله، شهر را نجات دهید. تروریست ها در هر گوشه از شهر نبرد در بازی های تیراندازی کماندویی فریم بر ثانیه پنهان شدند. شما باید آنها را از طریق رادار در تیراندازی کماندویی واقعی پیدا کنید و از تفنگ های تک تیرانداز برای هدف گیری و نابود کردن همه دشمنان در تیراندازی تیمی سه بعدی استفاده کنید. آیا برای اعتصاب انتقادی آماده اید؟ شما باید مهارت های تیراندازی ماموریت مخفی کماندویی خود را در این بازی تیراندازی آفلاین فریم بر ثانیه آزمایش کنید. در همه نقشه ها به بهترین تیرانداز فریم در ثانیه تبدیل شوید! تیراندازی با فریم در ثانیه واقعی است و شما می توانید قهرمان نبرد باشید. Special ops 2021 ارزش یک بار دانلود کردن را دارد
‏شما یک سرباز فریم بر ثانیه ماموریت کماندویی مخفی در این بازی اکشن جدید 2021 هستید. شما تک تیرانداز و نارنجک هایی دارید که در بدنه تسلیحات وصل شده اند و مهارت های خود را در جنگ پویا علیه بازی‌های تیراندازی آفلاین 2021. ممکن است چندین بازی تیراندازی انتقادی بازی کرده باشید، اما من مطمئن هستم که هرگز چنین شگفت‌انگیز Squad Free 2021 بازی نکرده‌اید: بازی‌های تیراندازی فریم بر ثانیه بازی‌های جدید سه بعدی، ما با افتخار یک بازی جدید تیراندازی فریم بر ثانیه را در خصوص ارتش ارائه می‌کنیم. بازی های تفنگ و برای دوستداران بازی های فریم بر ثانیه. این ماموریت های تیراندازی جدید فریم بر ثانیه از این بازی های تیراندازی آنلاین است که این بازی ماموریت تیراندازی مخفی را در میان برترین بازی های اکشن 2021 قرار می دهد. بازی های تیراندازی رایگان بیشتر در آسیا و شبه قاره اروپا انجام می شود. از موسیقی پس زمینه آن نیز لذت خواهید برد.
‏اسلحه های مدرن موجود در این بازی تیراندازی سه بعدی اوقات فراغت شما را شگفت انگیز می کند. شما یک سرباز کماندویی فریم بر ثانیه در این میدان نبرد ضربتی کماندویی هستید و وظیفه شما این است که سربازان دشمن را ساقط کنید. برخلاف بازی‌های تیراندازی Fps 2020، این یک بازی تیراندازی رایگان آفلاین است که شامل طیف وسیعی از زرادخانه‌های جنگی، سلاح‌های مرگبار، اسلحه‌های مدرن و موارد دیگر می‌شود. شما بهترین کماندوی میدان نبرد ناشناخته با آموزش کماندویی از یک ارتش نخبه هستید، بنابراین باید نبرد اکشن را از پای جلو رهبری کنید. در این بازی تیراندازی کماندویی فریم بر ثانیه، شما مهارت های مختلف بازی تیراندازی فلزی و مدرن را در این بازی تیراندازی جدید مجهز کرده اید و باید خود را به عنوان یک تیرانداز فریم بر ثانیه واقعی کماندویی در جهان نشان دهید. بازی‌های تیراندازی آنلاین چند نفره و حالت‌های تیمی ضد تروریسم به زودی ارائه می‌شوند. در تاریخ بازی های رایگان 2021 این بازی اکشن تیراندازی بهترین بازی فریم در ثانیه برای شماست. دانلود رایگان بازی ویژه عملیات ویژه 2021 را دریافت کنید.
‏‏رفع اشکال جزئی

نظرات و امتیاز ها

۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر mehriheydari98@gmail.com
٢٣ شهریور ١٤٠١

بد ترین بازی 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

میپسندم۳ نمیپسندم۴
عکس کاربر ^Mohammad javad^
١٥ مرداد ١٤٠١

عالیه خیلی خوبی حرف نداره

میپسندم۱۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر ۵۱۷۰۳۳
٢٧ تیر ١٤٠١

سلام خوبه ولی حرکت سخت

میپسندم۱۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده