استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Critical FPS Shooting Gun Game

Critical FPS Shooting Gun Game

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۸۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۰۴
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۳.۳
تعداد نظرات۲۱
حجم۹۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Buntoo Games
‏‏آیا به دنبال هیجان واقعی در بازی های تیراندازی رایگان فریم در ثانیه یا بازی های ضد تروریستی هستید؟ در این اعتصاب تیراندازی با اسلحه برای انجام ماموریت های مخفی تیراندازی رویارویی آماده شوید! بازی اعتصاب انتقادی بازی‌های اسلحه جدید در دسته بازی‌های رایگان 2020 میدان‌های جنگ واقعی را برای تیراندازی با تفنگ فراهم می‌کند. در بازی‌های تیراندازی رایگان، تجربه نهایی مبارزه با حمله تروریستی فریم بر ثانیه را به دست آورید که در آن نقش حرفه‌ای بازی‌های تیراندازی با اسلحه را در حین انجام بازی‌های فریم بر ثانیه آفلاین بازی خواهید کرد. این بار در حال ارائه یک تجربه بهینه از تیراندازی ضد تروریستی در بازی تیراندازی بحرانی فریم بر ثانیه هستیم. بیایید این بازی فریم در ثانیه مملو از همه ویژگی‌هایی را که می‌خواهید در بازی‌های تیراندازی با اسلحه یا بازی‌های اکشن بی‌وقفه بازی کنید، انتخاب کنیم.
‏خط داستان شگفت انگیز و محیط واقع گرایانه بازی های تیراندازی آفلاین فریم بر ثانیه به شما لذت بی پایانی می دهد تا بتوانید به صورت رایگان در بازی های اسلحه ضربه ای انتقادی انجام دهید. شما باید ماموریت مخفی تیراندازی در برابر چندین دشمن را انجام دهید. شما تنها کماندوی واقعی در اعتصاب تیراندازی با بازی های ضد تروریستی فریم در ثانیه هستید. شما باید مانند یک تیرانداز فریم بر ثانیه واقعی که می‌تواند به عنوان آخرین نفر در بازی‌های تیراندازی با اسلحه حیاتی 2020 زنده بماند، تیراندازی ضد تروریستی انجام دهید. آیا به اندازه کافی توانایی دارید که از عهده حملات مهم بازی‌های رایگان 2020 برآیید؟ اگر بله! به حمله ضد تروریستی بازی‌های تیراندازی با اسلحه بپرید و مهارت‌های تیراندازی خود را در بازی‌های ضربه‌ای مهم نشان دهید.
‏این آخرین حمله تیراندازی با اسلحه از بازی‌های جدید اسلحه، مجموعه‌ای از سلاح‌های مدرن را به شما ارائه می‌دهد. بنابراین، می توانید از حمله اسلحه در بازی ضد تروریستی با هیجان کامل بازی های تیراندازی با اسلحه لذت ببرید. بنابراین، اگر می‌خواهید در بازی‌های تیراندازی رایگان و بازی‌های جنگی فریم بر ثانیه تبدیل به یک تیرانداز واقعی فریم در ثانیه شوید. سپس وقت آن است که وظیفه خود را برای پاکسازی میدان نبرد با از بین بردن دشمنان در بازی های تیراندازی آفلاین بر ثانیه انجام دهید. تنها چیزی که نیاز دارید این است که در بازی‌های فریم بر ثانیه که به‌عنوان بازی‌های رایگان 2020 در دسترس هستند، متمرکز بمانید و هدف خود را از بین ببرید. برای لذت بی‌پایان از حملات انتقادی 2020، به دشمنان شلیک کنید و قفل سلاح‌های قدرتمند را باز کنید تا بهترین تجربه بازی‌های اکشن رایگان را داشته باشید.
‏ br>زمان آن است که مبارزه خود را با تروریست ها در حمله حیاتی بازی های اسلحه به صورت رایگان آغاز کنید. آیا برای برنده شدن در جنگ بازی های فریم بر ثانیه در سبک مورد علاقه خود در بازی های تیراندازی آفلاین هیجان زده هستید؟ وارد عمل شوید و اجازه دهید با این بازی ضد تروریستی 2020 هیجان زده شوید. به دنیا نشان دهید که ناجی زندگی هستید، دشمن را در بازی تیراندازی فریم بر ثانیه از بین ببرید تا پاداش بیشتری دریافت کنید. نترسید، بدون ترس با ضد حمله مقابله کنید و خود را به عنوان بهترین تیرانداز فریم در ثانیه بازی های رایگان اسلحه ثابت کنید. اجازه ندهید دشمنان شما را به بازی های تیراندازی با اسلحه ببرند. به آنها نشان دهید که بهترین تیرانداز بازی‌های تیراندازی رایگان هستید.
‏ ویژگی‌های کلیدی – Critical Gun Shooting Strike: بازی‌های رایگان ۲۰۲۰
‏• تجربه بازی‌های تیراندازی واقعی با فریم در ثانیه.
‏ • سلاح‌های مدرن در تیراندازی بازی‌های سه‌بعدی.
‏• چندین میدان نبرد واقع‌گرایانه.
‏• کنترل‌های تیراندازی روان.
‏• ماموریت‌های تیراندازی چالش برانگیز.
‏بازی‌های تیراندازی مهم در فریم بر ثانیه را به‌صورت آفلاین بارگیری کنید و از ضربه بحرانی ۲۰۲۰ لذت ببرید بازی ضد تروریستی!
‏‏حالت‌های جدید هیجان‌انگیز اضافه شد
‏بازی بهبود یافته است

نظرات و امتیاز ها

۲۱ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ابوالفضل
١٠ دی ١٤٠١

خیلی خیلی بد بود 🤬👎❎❎❎

۰ ۰
صدرا
٣ شهریور ١٤٠١

بدترین بازی دنیا

۰ ۰
۴۵۳۷۳۲
٢٧ اردیبهشت ١٤٠١

بدبد

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده