استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
Shadow RPG Fighting Games

Shadow RPG Fighting Games

نصب در حال دریافت
نسخه۵.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۰۵
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۱۱
حجم۱۲۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Ruling Games
‏‏بازی‌های تیراندازی FPS پارامترهای جدیدی را برای بازیکنان بازی‌های اکشن fps تنظیم می‌کنند که در آن‌ها باید با بسیاری از چالش‌های تیراندازی جدید به عنوان یک تیرانداز حرفه‌ای Fps Counter Terrorist با شکستن تمام مفاهیم سنتی بازی‌های تیراندازی روبرو شوند. این بازی ضد تروریستی را با ضد حمله تروریستی چالش برانگیز بازی های تیراندازی جدید و بازی های تیراندازی ضد تروریسم کاوش کنید. در حالت فعال بازی های تیراندازی با آتش حرکت کنید زیرا این شناسه شبیه سازی تیراندازی جدید بسیار بیشتر از حمله انتقادی پلیس از نوع استریو از نوع استریو در بازی های تیراندازی Commando 2021 است. بازیکن در طول اقامت خود در این حمله تیراندازی ضد تروریسم با تمام ویژگی های ثابت بازی های تیراندازی ارتش مواجه می شود. این بازی اکشن خط مقدم را به شیوه ای کارآمد انجام دهید تا با استفاده از این شانس مجلل تبدیل شدن به کماندوی بازی های تیراندازی کماندویی، بیشتر از حمله اسلحه پلیس از بازی های حمله اسلحه ساده لذت ببرید.
‏همه ویژگی های اساسی و اساسی این بازی FPS Anti-Terrorism Shooting 2021 به شکل بسیار به روز شده در حملات فعلی ضد تروریستی پلیس از بازی های تک تیرانداز سنتی که در آن شما تمام استعدادهای خود را در بازی های برتر تیرانداز از خفا 2021 تکرار می کنید تا در نبرد حمله نظامی مداوم خود پیروز شوید. به ارائه شوتینگ اعتصاب قدرت و استعداد واقعی بدهید تا نام خود را به عنوان یک بازیکن موثر در بازی های تیراندازی شدید با اسلحه مطرح کنید و بیش از یک تیرانداز رسمی تیراندازی اکشن تیراندازی باشید و سعی کنید با حرکت به عنوان بازیکن افسانه ای تمام شکاف های حمله کماندویی نظامی را پر کنید. بازی های تیراندازی تروریستی بهترین چیز در این عرصه از بازی های تیراندازی جدید برای شما، در دسترس بودن اسلحه تیراندازی تک تیرانداز از بازی های تفنگ FPS است که به شما قدرت و استعداد واقعی در کشتن بازی ها را می دهد.
‏ویژگی های FPS Shooter Counter Terrorist:
‏ بازی اکشن تیراندازی اول شخص.
‏بازی تیراندازی ضد تروریستی FPS 2021.
‏بازی های تیراندازی آفلاین FPS
‏بهترین ماجراجویی های تیراندازی.
‏حالت های چندگانه.
‏اعتصاب اسلحه حیاتی برای بازیکن.
‏کاملا جدید حرکات کماندویی.
‏اتمسفری پر از اکشن و هیجان.
‏حرکات قبر و حساس.
‏از انواع تجربیات خود در بازی های تیراندازی آفلاین برای لذت بردن از تمام مراحل این تیراندازی با تفنگ سه بعدی جدید استفاده کنید بازی ها و مطمئن شوید که حتی یک تروریست را در این کمپین جدید بازی تروریستی تیرانداز زنده نگذاشته اید. سعی کنید حرفه خود را به عنوان رقیب شماره یک بازی های تیراندازی نخبگان رایگان با نمایش بزرگی از استعدادهای تثبیت شده بازی های تیراندازی تک تیرانداز توسعه دهید. نقش خود را ایفا کنید تا با از بین بردن تمام عوامل ضد صلح، ایالت خود را به یکی از بهترین بازی های تیراندازی تبدیل کنید. سریع تصمیم بگیرید که پشتیبان واقعی خود را در این حمله مهم تیراندازی با اسلحه ارائه دهید تا حرفه خود را با FPS در دنیای بازی های تیراندازی خط مقدم شروع کنید.
‏برای ساختن بازی سه بعدی تیراندازی تیرانداز از خفا همه رقبای خود را در ضد حمله تروریستی 2021 شلیک کنید و بکشید. عاری از انواع عوامل تروریستی. FPS Shooter Counter Terrorist بهترین بازی تیراندازی برای بازی تیراندازی tps است. تیراندازی با فریم بر ثانیه تکاور واقعی شامل تیراندازی نظامی و تیراندازی با تک تیرانداز ارتش ما است. تروریست ها بسیار باهوش و مسلح هستند شما باید جان مردم را نجات دهید و شهر را امن کنید. اکنون زمان آن است که مهارت های تیراندازی خود را ثابت کنید و بهترین کار را انجام دهید. بیایید Anti-Terrorism Shooter 2021 را بازی کنیم و با دشمنان سه بعدی Gun strike مبارزه کنیم.
‏‏* بهبود عملکرد!!!

نظرات و امتیاز ها

۱۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
parishad
٣ آذر ١٤٠١

کیفیت پایین داستانی بودن اهنگ بد پاداش کم کاراکتر های کم اسلحه های کم الکی خفن بودن بازی از نظرم بهتره دانلودش نکنید چون هم چرت وپرت تازه کاراکتر ها با اسلحه ها هم کم و گرون و زیاد مرحله هاشم باهال نیست درکل من که نه دوستش دارم نه ازش خوشم میاد 🤢🤮🤮🤮🤢🤢🤢🤢🤮🤢🤢🤮🤢🤮🤮🤢🤮🤢🤮🤬🤬🤬🤬🗣🗣🗣🗣

۰ ۱
امیرشاهرودی
١٥ دی ١٤٠١

عالی بود فقط‌حیف‌که‌همه‌چیزش‌گرون👍👍👍

۰ ۰
N྇A྇྇S྇I྇:)
٢٦ شهریور ١٤٠١

عالیه

۰ ۰

برنامه‌های مرتبط

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده