استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Real Bus Simulator : Bus Games

Real Bus Simulator : Bus Games

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۱۰
تعداد دانلود۴ هزار
حجم۱۱۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Ruling Games
‏‏Bus Games 3D جدیدترین افزوده شده در بازی‌های اتوبوس مربی است و بازی‌های شبیه‌ساز اتوبوس به شما این شانس را می‌دهد که در بازی‌های رانندگی بسیار جالب، اعتیادآور و هیجان‌انگیز اتوبوس اتوبوس حمل‌ونقل توریستی، راننده اتوبوس واقعی شوید. از سواری با مسافران اتوبوس اتوبوس لذت ببرید و با رعایت قوانین ترافیکی زمان واقعی به موقع باشید. بازی‌های Ultimate Bus Driving دارای بزرگراه‌ها و نقشه‌های ناوبری شهر واقعی هستند، با وسایل نقلیه جدید تنظیم شده پارکینگ و گرافیک باکیفیت به شما این حس را می‌دهد که در حال رانندگی با Coach bus Simulator Games در شهر و بزرگراه به‌عنوان بازی‌های رانندگی اتوبوس حمل‌ونقل مسافر و بازی‌های رانندگی اتوبوس و پارکینگ اتوبوس هستید. بازی‌ها.
‏بازی‌های اتوبوس: بازی‌های شبیه‌ساز اتوبوس
‏به‌عنوان مهارت‌های رانندگی اتوبوس مدرن، مسئولیت رانندگی با اتوبوس شهری در بازی‌های شبیه‌ساز را بر عهده دارید، زیرا در این بازی‌های پارکینگ اتوبوس و اتوبوس‌های اتوبوس و حمل و نقل مسافری در ایالات متحده بازی های شبیه ساز اتوبوس برای هدایت شما لازم است. بسیاری از مردم در ایستگاه رانندگی اتوبوس بزرگ منتظر شما خواهند بود، آنها را بردارید و در این بازی‌های حمل و نقل عمومی اتوبوس راندن نهایی و بازی‌های پارکینگ به مقصدشان رها کنید. در بازی‌های شبیه‌ساز اتوبوس مربی شهری و بازی‌های حمل‌ونقل عمومی، به داخل اتوبوس کوچ بپرید. بازی‌های شبیه‌ساز رانندگی و بازی‌های اتوبوس مدرسه رانندگی برای تکمیل کارهای روزانه‌تان برای کسب درآمد.
‏بازی رانندگی اتوبوس: بازی‌های اتوبوس
‏وقتی در این بازی‌های اتوبوس آفلاین درآمد کسب می‌کنید، می‌توانید موارد جدید بخرید. بازی‌های شبیه‌ساز اتوبوس crazy 3D تنظیمات اتوبوس و اتوبوس مدرن فعلی شما را ارتقا داده و تنظیم کنید زیرا همه آنها بسیار قابل تنظیم هستند. زمان آن است که در حمل و نقل مسافر پیشرو باشیم. شما می توانید این اتوبوس را در اتوبوس شهری برانید و مسافران را سوار کنید. این Bus Games 3D به شما امکان می دهد بدانید که این یک حمل و نقل عمومی، بازی اتوبوس آفلاین است. نگرانی اصلی آن رسیدن به موقع به مقصد است. ماهرترین فرد در رانندگی باشید زیرا می توانید از این بازی های اتوبوس شهری لذت ببرید.
‏بازی اتوبوس : رانندگی با اتوبوس
‏بازی رانندگی اتوبوس حمل و نقل توریستی رایگان است، این فرصت را به شما می دهد جایی که می توانید به عنوان بازی رانندگی با اتوبوس و پارکینگ اتوبوس واقعی در بازی های شبیه ساز حمل و نقل عمومی در این محیط مسحور کننده اتوبوس اتوبوس رانندگی کنید. بنابراین مهارت های خود را ارتقا دهید تا مطمئن شوید که به موقع با مسافران خود تماس می گیرید، حتی اگر ترافیک سنگینی وجود دارد. بازی‌های اتوبوس سنگین دارای کنترل‌های صاف نهایی و ماموریت‌های چالش‌برانگیز است.
‏حمل و نقل مسافر شهری اتوبوس رانندگی و بازی پارکینگ اتوبوس ویژگی‌ها:
‏✅ حالت‌های روز و شب در بازی‌های پارکینگ اتوبوس
‏✅ واقع گرایانه و کنترل های روان مربی در این بازی اتوبوس آفلاین
‏✅ افراد متحرک در حال ورود/خروج از بازی های اتوبوس آفلاین
‏✅ گرافیک HD خیره کننده در محیط بازی های اتوبوس شهری مدرن
‏✅ شبیه ساز اتوبوس بزرگ واقعی و جلوه های صوتی ترافیک در اتوبوس آفلاین بازی‌های پارکینگ
‏✅ مجموعه عظیم اتوبوس مربی با فضای داخلی دقیق در بازی‌های رانندگی اتوبوس آفلاین
‏✅ چالش‌برانگیز بازی‌های شبیه‌ساز اتوبوس دیوانه نهایی بازی‌های سه بعدی در این بازی‌های پارکینگ اتوبوس آفلاین
‏✅ ماجراجویی واقعی رانندگی اتوبوس سه بعدی و رانندگی آفلاین اتوبوس مهارت‌ها
‏بازی‌های اتوبوس مربی 3 بعدی:
‏شما علاقه‌مند به رانندگی با اتوبوس مربی هستید، پس این بازی‌های اتوبوس سه بعدی گزینه خوبی برای شما در بازی‌های شبیه‌ساز اتوبوس آفلاین رایگان برای صیقل دادن است. مهارت های رانندگی شما، رانندگی در جاده های عجولانه، بازی های اتوبوس شهری، مناطق پرجمعیت به سرعت سرعت رسیدن به موقع در بازی های پارکینگ سه بعدی اتوبوس.
‏این بازی اتوبوس حمل و نقل مسافر و بازی پارکینگ اتوبوس شهری را دانلود کنید! پیشنهادات شما برای ما بسیار ارزشمند است.

‏- به آپدیت جدید بازی های اتوبوس شهری و بازی های رانندگی اتوبوس خوش آمدید
‏- رفع اشکالات جزئی در بازی های اتوبوس حمل و نقل عمومی 3d
‏- بهبود بازی و عملکرد در بازی های شبیه ساز اتوبوس
‏- محیط بهبود یافته در بازی‌های حمل و نقل مسافر
‏- اضافه شدن سیستم ترافیک جدید در بازی‌های مدرن اتوبوسرانی
‏- جلوه‌های صوتی واقعی اتوبوس‌های شهری بزرگ و ترافیک
‏- مجموعه عظیمی از بازی‌های اتوبوس مربی اضافه شد
‏- بازی‌های چالش برانگیز رانندگی با اتوبوس دیوانه‌وار

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده