استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها استراتژی
Army Transport Vehicles Games

Army Transport Vehicles Games

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۰۳
تعداد دانلود۲ هزار
حجم۸۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Ruling Games
‏‏بازی کامیون حمل و نقل ارتش بریتانیا، بازی حمل و نقل رانندگی کامیون است که در شرف شروع است. وسیله حمل و نقل حاوی پایگاه ارتش بریتانیا مانند تانک های ارتش بریتانیا، خودروهای ارتش، کشتی ها و هلیکوپتر ارتش برای انتقال این دارایی های نظامی بریتانیا در اختیار شما خواهد بود.
‏بازی های رانندگی کامیون ارتش بریتانیا همیشه برای کاربران چالش برانگیز است، بنابراین در این بازی حمل و نقل وسایل نقلیه، بهترین عملکرد خود را در بازی های سنگین ارتش بریتانیا انجام دهید. سطوح را با پارک کردن تانک های ارتش بریتانیا و هلیکوپترهای باری ارتش در وسیله نقلیه عبور دهید.
‏شما می توانید از طریق برخی وظایف رقابتی، راننده حمل و نقل شوید. اول از همه، شما باید تمام سلاح های منطقه جنگی ارتش بریتانیا را با دقت و ایمن در خودروی نظامی قرار دهید و سپس در بازی رانندگی شبیه ساز کامیون ارتش بریتانیا بهترین کار را انجام دهید.
‏ویژگی های کلیدی حمل و نقل کامیون ارتش بریتانیا:
‏✅ ایالات متحده حمل و نقل کامیون های نظامی
‏✅ حمل و نقل وسایل نقلیه نظامی و تانک های ارتش
‏✅ حمل و نقل کامیون وسایل نقلیه نظامی ایالات متحده
‏✅ بازی های رانندگی کامیون ارتش بریتانیا
‏✅ حمل و نقل کامیون ارتش ایالات متحده
‏✅ حمل و نقل هواپیمای باری و تانک ارتش بریتانیا
‏وسایل نقلیه ارتش ایالات متحده یا وسایل نقلیه ارتش بریتانیا از طریق بسیاری از منابع حمل و نقل می شوند، اما در بازی های شبیه ساز کامیون ارتش بریتانیا، شما باید آن وسایل نقلیه ارتش بریتانیا را از طریق جاده شلوغ حمل کنید، جایی که در ترافیک جاده ها و ماشین های ارتش، اتوبوس ها نیز حضور دارند. . محیط خارج از جاده ارتش ایالات متحده نقش بسیار مهمی در این بازی های حمل و نقل باربری ارتش بریتانیا ایفا می کند. یک چیز را کاملاً در ذهن خود نگه دارید، اینکه ارتش ایالات متحده با چالش های زیادی روبرو است، بنابراین گیم پلی بازی به همین ترتیب طراحی شده است تا موانع واقعی در مسیر بازی های ارتش ایالات متحده یا بازی های ارتش بریتانیا رد شود.
‏پیچ ها و حرکات تند و تیز در جاده ها وجود دارد که کامیون ارتش بریتانیا باید به شیوه ای بسیار هدایت شونده رانده شود. رسیدن به مقصد با حمل تمام وسایل نقلیه نظامی پایگاه ارتش ایالات متحده برای شما یک چالش است. زمان نشان دادن مهارت‌های یک بازی ارتش کامل و متعادل است. تشدید مشاهده در شبیه ساز رانندگی کامیون ارتش برای رانندگی و همچنین برای پارک یا بارگیری وسایل نقلیه باری ارتش بریتانیا. ممکن است موقعیت شدیدی در مقابل شما وجود داشته باشد، جایی که می‌بینید یک وسیله نقلیه ارتش بریتانیا یا هر ماشین یا اتوبوس ارتش ایالات متحده در حال غلتیدن جلوی شماست و مسیر شما را در جاده مسدود می‌کند.
‏خب، در این مورد نیز، تمرکز داشته باشید مهار نشوند و با وسایل نقلیه ارتش بریتانیا به مقصد برسند.
‏‏* رفع اشکال

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده