استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها آموزشی
Chocolate Candy Bars - Candy Games for Girls

Chocolate Candy Bars - Candy Games for Girls

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۱۰
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۱۲
حجم۵۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده FunPop
‏‏می توانید مقداری آب نبات شکلاتی و آب نبات یخی را در این شکلات و شکلات بپزید. آب نبات ساز در این شیرینی بازی دخترانه می تواند آب نبات گرد و شکلات را با طعم های مختلف و خوشمزه درست کند. فقط به مزرعه شکلات بازی های شیرین ما بیایید تا یاد بگیرید چگونه یک آب نبات ساز کوچک شوید و در فروشگاه آب نبات شکلات بخرید!

ویدئو معرفی برنامه

‏ویژگی های بازی آب نبات شکلاتی و آب نبات آشپزخانه:
‏1.جمع آوری شکلات در آب نبات و مزرعه شکلات، و مقداری آب نبات پنبه و آب نبات گرد اضافه کنید. در این بازی تغییر شکل دادن آب نبات، می توانید سرگرمی با آب نبات را تجربه کنید و تبدیل به یک آب نبات ساز شوید!
‏2. اوه، من آب نبات های خوشمزه را دارم! من از شیرینی فروشی شیرینی قندی و شیرینی فروشی شیرینی فروشی می خواهم. تجربه فانتزی شیرینی شاد در کارخانه شکلات سازی با آب نبات ساز بسیار سرگرم کننده است!
‏3. دختران آرایشگر من یک دندون شیرین دارم و من عاشق سیب آب نبات و هوکلات هستم! من می خواهم یک روز کامل در مزرعه شکلات یا نوار شکلات بمانم تا از بازی های سرگرم کننده و شیرین آب نبات لذت ببرم. من یک شیرینی ساز شیرین در بازی های رایگان بچه ها برای دختران خواهم بود.
‏4.شیرینی، وقت آن است که چالش آب نبات های رنگارنگ را انجام دهید! آب نبات‌ساز کوچولو، برای شرکت در جشنواره غذا، آب نبات‌های رنگارنگ و بنبون طعم‌دار درست کنید، شرط می‌بندم که برای فروش شیرینی آب‌نبات آشپزخانه خود خواهید داشت!
‏5. دختر آب نبات، اکنون به این بازی‌های شاد بچه‌های آب نبات برای دختران بپیوندید! شما می دانید که چگونه آب نبات های خوشمزه و تارت های شیرین بپزید. بعد از اینکه دنیای شیرینی سرگرم کننده را تجربه کردید، یک غذاساز حرفه ای خواهید بود. همین حالا بازی شکلات خود را شروع کنید!
‏6. وای، در کارخانه قند مقدار زیادی آب نبات و شیرینی عید پاک وجود دارد! من عاشق آب نبات و شیرینی های خوش طعم هستم! آب نبات های رنگارنگ و آب نبات صمغی می توانند پاپ ساز را خوشحال کنند، من مقدار زیادی آب نبات یامی برای این دنیای شیرینی شاد می پزم.
‏7.آب نبات ساز کوچولو در کارخانه قند آب نبات های با طعم های مختلف دارد، کدام طعم ها را دوست دارید؟ من طعم نوشابه و توت های شکلاتی را بیشتر دوست دارم. اما فقط سازنده پاپ می تواند این شیرینی را درست کند. آب نبات ساز، آیا در چالش آب نبات و غذای منصفانه برای درست کردن آب نبات یخی یا خرس صمغی شرکت می کنید؟ شرط می بندم که شما مدال های شیرین را برنده خواهید شد!
‏8.آشپز تک شاخ، آب نبات پنبه ای من در حال تمام شدن است! من یکباره آب نبات می خواهم! آب نبات ساز کوچولو، لطفاً برای من شیرینی و شیرینی از فروشگاه شیرینی بخرید، من طعم سودا را در بازی های بچه گانه دخترانه می خواهم.
‏9.آب نبات ساز کوچک یخی، زمان درست کردن آب نبات های شیرین و خوشمزه است. تافی، مروارید و آجیل را به شکلات داغ اضافه کنید. این‌ها بازی‌هایی برای تکان دادن هستند، فقط آن را تکان دهید، سپس آن را در آب نبات‌های یخی قرار دهید تا خنک شود، و شیرینی شیرین تمام می‌شود!
‏10. من می‌دانم که شما یک غذاساز منصفانه در این سرزمین آب‌نبات هستید، اما شما' همیشه شیرین هستید زیرا صاحب یک کارخانه سرگرم کننده و آبنبات های یخی هستید. من معتقدم که با هم یک داستان آب نبات عالی خواهیم داشت!
‏در حال حاضر به صورت رایگان برای دختران به بازی بپیوندید، شیرینی های زیادی در فروشگاه آب نبات وجود دارد، و آن آب نبات های رنگارنگ می توانند استخوان های شیرین و شیرینی را برای شما ایجاد کنند. دندان من نمی توانم صبر کنم تا آن آب نبات های خوشمزه را بخورم، فقط همین حالا آب نبات بازی های دخترانه را دانلود کنید!
‏درباره FunPop
‏FunPop در بازی های کودکانه در پلتفرم موبایل تخصص دارد. هدف ما ارائه بازی خلاقانه و آموزشی برای کل خانواده است. ما به آنها کمک می کنیم تا مهارت های اساسی زندگی و عادات خوب را از طریق بازی های خود بیاموزند.
‏از ما دیدن کنید: http://www.funpop.com.cn
‏ما را تماشا کنید: https://www.youtube.com/c/FunPopMedia
‏تماس با ما
‏به ما اطلاع دهید آنچه شما فکر می کنید! سوالات؟ پیشنهادات؟ پشتیبانی فنی؟ 24/7 با ما تماس بگیرید contact@funpop.com.cn

نظرات و امتیاز ها

۱۲ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
باران
١٤ بهمن ١٤٠١

بازیش خوب بود اما مرحله هاش کم بود بخاطرهمین ۳تاستاره میدم💖😊💖

۵ ۱
❤رزی❤ Rosi❤
٤ مرداد ١٤٠١

هنوز باز نکردمح😐😐:)

۵ ۴
سلینا
٢٨ تیر ١٤٠١

بددذلذ

۲ ۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده