استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Crafty Town - Merge City Kingdom Builder

Crafty Town - Merge City Kingdom Builder

نسخه۰.۸.۴۷۳
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۶/۰۸
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۳۷
حجم۸۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده CASUAL AZUR GAMES
‏‏🌳🏘️ ساخت شهر جدید و بازی استراتژی! 🏡🌲
‏جدیدترین استراتژی اینجاست! اگر میخواهید یک شهر را بسازید یا پادشاهی خود را حکومت دهید، این کار را در حال حاضر انجام دهید! در اینجا شما می توانید یک خانه را ساخت و آن را به بزرگترین قلعه در پادشاهی خود تبدیل کنید! اگر دوست دارید ساختمان، بازی های قرون وسطایی و استراتژی - و من حدس می زنم شما - شما سرگرم کننده بازی آن! بازی سازنده پادشاهی جدید کاملا رایگان! امپراطوری خود را بزرگ کنید
‏امکانات:
‏🏰 شهر بازی | Juegos de ciudad |
‏ساخت و توسعه اولین شهر خود، ساخت خانه های بیشتر. پول برای توسعه روستای خود و ساختن شهرهای جدید کسب کنید. کوچکترین خانه را در روستای خود به بزرگترین قلعه پادشاهی خود تبدیل کنید! لذت بردن از ساختمان شهر بازی یکی از بهترین بازی های شهرستان در حال حاضر!
‏💰 بازی های استراتژی | Juegos de estrategia |
‏هر خانه درآمد شما را به ارمغان می آورد درآمد شما بستگی به حجم ساخت و ساز شما دارد. قلعه های بزرگ به شما پول بیشتری می دهند ارتقاء ساختمان های خود را برای دریافت پول بیشتر. کسب درآمد و ساخت شهرها، تبدیل شدن به یک پادشاه و سعی کنید به سلطنت کل پادشاهی! اگر دوست دارید بازی های استراتژی، این استراتژی جدید را دوست دارید!
‏🏡 پادشاه ساز | juegos de construir ciudades |
‏به شهروندان خود کمک کنید شهر را بسازید فکر کنید چگونه خانه ها را به طور استراتژیک بگذارید تا روستای خود را رشد دهید. محدودیتی برای تخیل وجود ندارد! ارتقاء ساختمان های خود، گسترش مرزهای شهر، ادغام شهرهای به پادشاهی.
‏ساخت یک شهر! پادشاهی خود را بزرگ کنید جدیدترین سازنده پادشاهی اینجاست!
‏⚔️ مدیریت اقتصاد | استراتژی |
‏آیا استراتژی را دوست دارید؟ تبدیل شدن به استراتژیست واقعی! ارتقا خانه ها و قلعه ها برای دریافت طلا! منابع را به صورت استراتژیک مدیریت کنید، ساختارهای خود را ارتقا دهید، درآمد کسب کنید. خانه های خود را برای شهروندان خود بسازید، بازارها و کارخانه های چوب را بسازید، زمین های و مناطق جدید را کشف کنید و شهر خود را به بزرگترین پادشاهی در سیاره تبدیل کنید! سعی کنید اقتصاد شهر های قرون وسطی و کل پادشاهی خود را مدیریت کنید!
‏👑 بازی امپراتوری | Juegos de Imperio |
‏کشور خود را گسترش دهید و شهرهای بیشتری را باز کنید کشف و توسعه زمین های جدید، ارسال کاروان با منابع، ساخت قلعه، کسب درآمد. گسترش امپراطوری خود را در سطح زمین. لذت بردن از خانه سازی و بازی های قرون وسطی!
‏☝️ Idle Clicker | افزایشی
‏آیا بازی های افزایشی بیکار را دوست دارید؟ شیر خانه ها را برای پول، شیر بیش از و شیر! فقط شیر و رشد امپراتوری خود را! امپراتوری شما حتی زمانی که آفلاین هستید رشد می کند. در حال حاضر بهترین کلیک کننده بیکار را امتحان کنید
‏🆓 رایگان بازی های قرون وسطی | Juegos Medievales |
‏آیا شما آماده چیزی خاص هستید؟ لذت بردن از بازی های ساختمانی و استراتژی به صورت رایگان! ساخت یک شهر و حاکمیت امپراطوری خود را!
‏🏰 بازی کیکر جدید و بازی ساخت شهر را بازی کنید، یک شهر از رویاهای خود بسازید و شهر خود را بسازید و امپراتوری خود را کنترل کنید! ارتقا قلعه خود را! یکی از بهترین بازی های قرون وسطی در انتظار شماست! رایگان برای بازی!
‏لذت بردن از بازی های شهر 2018!
‏رایگان کپی رایت در فضای باز!
‏کرافت و ساخت!
‏گیم پلی بصری با وظایف چالش برانگیز، پاداش و دستاوردهای!
‏ساعت ها سرگرم کننده رایگان!
‏به زودی بیشتر رویدادها! لطفا پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.
* Added Spanish and Portuguese
* Bug fixes

نظرات و امتیاز ها

۳۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر بسم الله
١٧ فروردین ١٤٠٢

‏✗ 5 سلام بظری های العبه سخیفه من حیث التصویرومن حیث الشکل والغات ابهای العبه قلیله جدن وللعاب الیرانی احسن من های العب واکولعب بناایرانیه احسن من های العبه وملاحضه لغتی الفارسی اشوی ضعیفه اسف😟😵😧😏

میپسندم۴ نمیپسندم۱۵
عکس کاربر ممد
١٢ فروردین ١٤٠٢

عالی هست ولی ایکاش میتونستیم نیرو درست کنیم باهاشون حمله کنیم

میپسندم۱ نمیپسندم۲
عکس کاربر H.b.r
٦ آبان ١٤٠١

ممکنه اگر در این سبک بازی های زیادی رو امتحان کردید ازش خوشتون نیاد ولی خب، در کل بازی خوب و با کیفیتیه

میپسندم۲ نمیپسندم۶

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده